Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam apartamentów w Trpanj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agamly
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2012
szukam apartamentów w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamly » 11.05.2012 22:49

Witam,
pisze tu pierwszy raz.Szukam apartamentów na sierpień dla dwóch rodzin 2+2 w Trpanj.Czy mozecie coś polecić ,blisko plaży ,z tarasem i przestrzenią do pobiesiadowania i zabawy dla dzieci?
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 15.05.2012 15:57

Nie mieszkałam tam ale coś znalazłam:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Może coś podpasuje?
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 15.05.2012 19:19

Może coś podpasuje

albo tutaj (3 strony adresów):
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
agamly
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamly » 15.05.2012 19:49

Dziękuje bardzo za odzew.
W miedzyczasie znalazłam cos,nawiązałam kontakt meilowy i dziś poszedł przelew z zaliczką.Mam nadzieję że bedzie ok.Trpanj znam bo byłam tam 4 razy,ale niestety nasi Gospodarze przestali wynajmować.A nigdy nie brałam namiarów na spanie pewna ,ze zawsze będziemy jeżdzić do swoich.
Daje linka do tego co znalazłam,może ktoś skorzysta.Znam to miejsce ze spacerów ,a jak będzie okaże sie w sierpniu ,o czym poinformuję.
Pozdrawiam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
edzia-max
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 11.06.2011
OstrzeŻenie!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 19.05.2012 17:28

Przestrzegam wszystkich przed apartamentami u rodziny Bubalo
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

byliśmy rok temu i totalna porażka, o ile miejsce niezłe, same apartamenty też to zachowanie "Pani domu" poniżej krytyki!
Gdy wychodziliśmy na palżę to ona skrzętnie przekopywała nasze pokoje, codzinnie wchodziła nam do pokoi podczas naszej nieobecności.
Jak pytaliśmy co jest grane to udawała że nie wie o co chodzi.

Na koniec okazało się że chciała wyciągnąć od nas dodoatkową kase za niestworzone rzeczy.

Naciągacze!!
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 24.05.2012 14:13

Witam mam pytanie odnośnie transportu samochodowego na Trpanj. Kierujemy się w stronę Dubrownika i później odbijamy na drogę 141 czy jest możliwość przepłynięcia promem z Gradac??
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 24.05.2012 14:18

Na pewno można z Ploce.
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 24.05.2012 15:19

A nie wiesz jak to cenowo wygląda? lepiej zapłacić za prom czy więcej km na trasie zrobić ??
agamly
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamly » 25.05.2012 18:52

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ja radze prom jeśli wcelujecie z czasem.Natomiast gdy prom ,,ucieknie" lub sie nie załapiecie to można jechać.Ok.1,5 godz jazdy.Odradzam jazde przez Peljesać nocą po całodniowej podróży,bo droga wymagająca koncentracji
agamly
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamly » 25.05.2012 18:58

Ploče - Trpanj (Pelješac)

Rozkład jazdy 01.06. – 30.09.2012
Każdy dzień
PLOČE - TRPANJ TRPANJ - PLOČE

Długość rejsu 60 minut
Cennik 2011
Osoba 32 kn
Samochod osobowy do wysokości 2m oraz do długości 5m 138 kn
Samochod osobowy wyższy niż 2m lub dłuższy niż 5m 225 kn
Karawana, przyczepa campingowa, microbus do długości 5m 225 kn
Karawana, przyczepa campingowa, microbus, długosć 5-7m 264 kn
Karawana, przyczepa campingowa, microbus dłuższy niż 7m 342 kn
Motocykl 46 kn
Rower 27 kn
agamly
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamly » 25.05.2012 19:00

dzieci płacą 50%
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 28.05.2012 14:01

Wielkie Dzięki za Info. Spisza rozkład bo na pewno się przyda ;)
jardeb
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.01.2015
szukam sprawdzonej kwatery w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) jardeb » 22.01.2015 20:57

Witam
2014 to nasze pierwsze wakacje w cro, no i cóż, 2015 nie może być inaczej. za pierwszym razem planowaliśmy wypocząć w Primosten, ale wylądowaliśmy w Rogoznicy czego nie żałujemy.
Teraz myślimy o okolicach Orebić`a, a dzieki waszym opisom spodobała nam się miejscowość Trpanj.
w związku z tym jeśli ktoś z Was ma sprawdzoną na własnej skórze kwaterę i w rozsądnej cenie to będę wdzięczny za namiary. ja ze swojej strony mogę dać namiary na kwatery we wspomnianej Rogoźnicy, szału nie ma ale sympatyczni właściciele, czysto, tv, wi-fi, właściciele za stosunkowo niewielkie pieniądze przywożą świeże dorady i przyrządzają je na grillu. u gospodyni można zaopatrzyć się w trunki wszelakiego gatunku i oliwę. my za pokój z łazienką, małą kuchnią + przedpokój z łóżkiem dla dziecka płaciliśmy 40euro + 5euro za klime.
z góry dziękuję
jarek
Kleusia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kleusia » 28.01.2015 22:15

W 2011 byliśmy w Trpanj w Apartmani Katić. Mieszkaliśmy w app. 11, bardzo wygodny.
Apartamenty położone wzdłuż głównej ulicy, od morza z 200 metrów - ale nie było jakoś szczególnie głośno. Tylko jak prom przyjeżdżał i samochody się rozjeżdżały, przez ok 5 min.
W czerwcu 2011 płaciliśmy 30 euro/2 os ze śniadaniem. Właściciele sympatyczni, jest też restauracja, obok sklep.
Sam Trpanj super, złapał mnie za serce bardzo. Chętnie tam wrócę, choć na ten rok w Chorwacji planujemy raczej Riwierę Szybenicką lub tereny od Splitu do Makarskiej.
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007
Czas płynie a ja szukam apartamentów w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 31.05.2018 12:22

Witajcie,

czas wrócić do Cro :)
Trpanj nam się tak spodobał, że jak się uda, znów tu zawitamy. Tylko gdzie mamy spać? pls poradźcie. wszystkie linki i podpowiedzi mile widziane!!
jedziemy w 2 rodziny (2+2)
termin płynny
moze być dom (nie znalazłam póki co w jakiejś rozsądnej cenie) albo 2 mieszkania
nad wodą i nie na końcu świata ;)

ktoś? coś?
będziemy zobowiązani

ps. dawno tu nie zaglądałam (a hasło pamiętam!!) wiec jeśli linków nie mozna wklejacczy coś - pls o PW.
dziekuje
marta

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam apartamentów w Trpanj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone