Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sutivan (Brač) ma już obwodnicę ...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joe
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.02.2012
Sutivan (Brač) ma już obwodnicę ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) joe » 30.08.2016 17:45

Nie trzeba się męczyć już w Sutivanie przejeżdżając przez super ciasne uliczki pod kątem 45 st. ;) (Centrum miasta jest zamknięte dla ruchu kołowego). Jest obwodnica która łączy część miasta w okolicy dużego Konzuma i targu z ulicą Bana Josipa Jelačića. W ten sposób łatwo przemieścić się po obu stronach miasta. Nie ma jeszcze tej obwodnicy w mapach nawigacji ani na planie Sutivanu z 2015 który dostałem od Pani w kiosku. Dwa dni się męczyłem przez wąskie uliczki Sutivanu , zanim eureka odkryłem tajną obwodnicę ;). Korzystajcie.
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 30.08.2016 19:25

to jeżdżąc w tym roku po Sutivanie nawet nie miałem świadomości że od niedawna ta obwodnica
joe
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) joe » 30.08.2016 21:33

borsalino4 napisał(a):to jeżdżąc w tym roku po Sutivanie nawet nie miałem świadomości że od niedawna ta obwodnica

Na tyle niedawno , że jeszcze w kartografii nie istnieje ;)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 31.08.2016 07:57

Podczas pobytu odkryłem ją przypadkiem :D
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 31.08.2016 13:13

Lechoo napisał(a):Podczas pobytu odkryłem ją przypadkiem :D

hehe dlatego mi nawigacja nie pokazywała a jeździłem na czuja

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Sutivan (Brač) ma już obwodnicę ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone