Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Siječanj u Hrvatskoj - Styczniowa Istria

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.02.2024 14:30

pomorzanka zachodnia napisał(a):Jeżeli kiedyś trafię na Istrię to właśnie ze względu na Kamjenak. :coool: tak więc dziękuję za opisanie.

W zakresie Kamjenaka to jedyny minus, drogi szutrowe w coraz gorszym stanie, boczne jak dojazd np do Njive jeszcze gorsze.
pomorzanka zachodnia napisał(a):W Mariborze nie udało nam się zjeść w Baščaršiji no i nie doczekalabym do nocnych zdjęć :usmiechkrzywy: :). To na pewno byłoby łatwiejsze właśnie zimą.

Tak to prawda, wcześniejszy zmrok robi robotę.
Moja Pani również by nie dotrwała.

Kapitańska Baba napisał(a):
A bo moja Pani to nie Baba Kapitańska :rotfl: łupnia bym dostoł


Za to że dbasz o zdrowie? No weź :rotfl: :cmok:

Za mało cyca na jelita szło, to przez to jestem wątłego zdrowia, inna rzecz że nie byłoby się czym wytrzeć po kapieli, ewentualnie koc z auta.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.03.2024 00:34

Trochę mnie zasmuciło to , co napisałeś na temat dojazdu do Kamjenaka , którego nie odpuszczamy sobie , jedyna nadzieja w tym , że chociaż trochę drogę poprawią przed sezonem . Nie w tym rzecz że Osiołek nie da rady ( honorny jest :mg: ) , ale znajomi też się wybierają z nami swoim nowiutkim minikamperem . . .

Szkoda że już koniec , dziękuję za relację :proszedzieki: i pomysł na zimę :D


Pozdrawiam
Piotr
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.03.2024 09:45

piotrf napisał(a):Trochę mnie zasmuciło to , co napisałeś na temat dojazdu do Kamjenaka , którego nie odpuszczamy sobie , jedyna nadzieja w tym , że chociaż trochę drogę poprawią przed sezonem . Nie w tym rzecz że Osiołek nie da rady ( honorny jest :mg: ) , ale znajomi też się wybierają z nami swoim nowiutkim minikamperem . . .

Jak powoli pojadą, tak powoli jak ja, to będzie ok, tylko ruch może być większy
piotrf napisał(a):Szkoda że już koniec , dziękuję za relację :proszedzieki: i pomysł na zimę :D


Pozdrawiam
Piotr


:spoko: :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.03.2024 21:43

te kiero napisał(a):Rabac jaki jest każdy widzi, ale zawsze będzie mi się kojarzył z Cro, bo przez całe lata właśnie zdjęcie z Rabaca - z lewitującymim łódkami - wyświetlało się po wpisie w Googla słowa Chorwacja.
Pamiętam jak rozmawiałem z pierwszorazowymi wyjazdowiczami do Cro, to zwykle chcieli właśnie po tym zdjęciu jechać do Rabaca, dopóty jak nie zobaczyli czegoś innego.
Rabac byłby fajny do explorowania wsch-płd wybrzeża Istrii.

Ja Rabaca nie znałam nawet ze zdjęć, ale gdy przypadniem znalazłam ten apartament, nie liczyła się dla mnie lokalizacja, chciałam po prostu tam mieszkać :cojest: A Rabac zimą okazał się bardzo przyjemy na spacerki, no i pierwszy raz i jedyny póki co, zobaczyliśmy tam delfiny :serduszka:
A app tutaj, chociaż zdjęcia nie oddają go, ale mam filmiki ;)
https://apartmentmore13.business.site/

te kiero napisał(a):Nie spodziewaliśmy się tłumów, ani nawet drobnej ilości spacerowiczów, ale żeby całkiem puste uliczki w takim miejscu, to był szok, wręcz mówiłem "nieprawdopodobne", być może tak trafiliśmy; na Rivie krzątało się znacznie więcej ludzi, pewnie byli już po spacerze. Ale nie krzywdowałem sobie, bo akurat chciałem od osaczania odpocząć.

Tu również spacerowaliśmy albo sami, albo z 1 parą ;)
Rovinji nie jest moim ukochanym miastem, może przez to, że pierwsze nocne wrażenie zrobiła słabe, ale na spacerek bardzo lubię :tak:

te kiero napisał(a):
Spacer po kravat przez Tunel Grić - magiczna symetryczna fota musi być :sm:


Mam podobne zdjęcia z marca 2021, ale strasznie żałuję, że w grudniu do Zagrzebia dotarliśmy dopiero po 23, i tunel był już zamknięty, a bardzo chciałam go zobaczyć w odsłonie jarmarkowej, zdjęcia na necie były świetne :hearts:

Dzięki za relację, dobrz ebyło przypomnieć sobie te miejsca :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.03.2024 08:19

wiolek_lp napisał(a):Ja Rabaca nie znałam nawet ze zdjęć, ale gdy przypadniem znalazłam ten apartament, nie liczyła się dla mnie lokalizacja, chciałam po prostu tam mieszkać :cojest: A Rabac zimą okazał się bardzo przyjemy na spacerki, no i pierwszy raz i jedyny póki co, zobaczyliśmy tam delfiny :serduszka:
A app tutaj, chociaż zdjęcia nie oddają go, ale mam filmiki ;)
https://apartmentmore13.business.site/

OK jest na book... zapisane, ale cena czyni cuda ;) za tę cenę nie opuszczałbym App ani na chwilę :rotfl:
Rozumiem, że parking tam na dole, jakieś wydzielone miejsce :?:

wiolek_lp napisał(a):Dzięki za relację, dobrz ebyło przypomnieć sobie te miejsca :D

Hvala Ljepa :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.03.2024 10:34

No cena jest gruba, ale adekwatna do standardu :mg:
Któryś forumowicz zarezerwował tydzień w lipcu, 230 e za dobę :diabelek:
My 2 lata temu w styczniu płaciliśmy 90 e, to był nasz najdroższy app, ale było totalnie warto :serduszka: Chciałabum kiedyś wrócić :zeby:
Parking jest z tyłu budynku, powyżej ;)
A masz roomtour ;)
https://photos.app.goo.gl/Cz5WuXpD75LqgGbv7
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.03.2024 08:53

wiolek_lp napisał(a):No cena jest gruba, ale adekwatna do standardu :mg:
Któryś forumowicz zarezerwował tydzień w lipcu, 230 e za dobę :diabelek:
My 2 lata temu w styczniu płaciliśmy 90 e, to był nasz najdroższy app, ale było totalnie warto :serduszka: Chciałabum kiedyś wrócić :zeby:
Parking jest z tyłu budynku, powyżej ;)
A masz roomtour ;)
https://photos.app.goo.gl/Cz5WuXpD75LqgGbv7


Dzięki, widzę, że na pewno jest stolik konsola Marzano - takie zboczenie z pracy :hahaha: będzie mi ewentualnie przypominać.
Najważniejsze, że w każdym z pomieszczeń jak widzę jest klimatyzator, rozumiem, że z funkcją grzania. To podstawa w zimę.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Siječanj u Hrvatskoj - Styczniowa Istria - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone