Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Samolotem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 23.05.2018 00:01

Polecam czeską wyszukiwarkę lotów azair.eu. Parę lotów zarezerwowałem, zawsze było najtaniej. Wybieramy polski język, złotówki i szukamy. Bajka.
Asiuniasia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiuniasia » 28.05.2018 08:39

A mnie się nie chce wrzucić Zadar w tej wyszukiwarce :(
frohse
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 14.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) frohse » 28.05.2018 12:56

Jak nie jak tak :oczko_usmiech:

Obrazek
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 28.05.2018 13:45

rzdrozny napisał(a):Polecam czeską wyszukiwarkę lotów azair.eu. Parę lotów zarezerwowałem, zawsze było najtaniej. Wybieramy polski język, złotówki i szukamy. Bajka.


Czy najtaniej, to można polemizować, wszystkie wyszukiwarki połączeń działają na podobnych algorytmach, więc raczej nie ma tej cudownej, jedynej która zawsze oferuje najniższe ceny.

Wszystko zależy od tego jak się przefiltruje pytanie i jakie kryteria szukania wybierze. Azair niczym się nie różni od fru albo skyscannera.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 28.05.2018 22:12

Może ktoś chętny na ostatnią chwilę:

Gdańsk - Dubrownik 31.05-07.06 za osobę w obie strony tylko 212 zl (w cenie bagaz rejestrowany)

http://latamyzgdanska.pl/tanie-loty-dubrownik-212/

Sama bym się skusiła gdybym miała urlop :)
Przemo111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2018
Loty krajowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo111 » 28.07.2018 19:06

Witajcie. Mam pytanko dotyczące lotów krajowych. Chcielibyśmy się wybrać samolotem z Zadaru do Dubrownika i wrócić w ten sam dzień. Wie ktoś coś o cenach, liniach i cze taka trasa jest w ogóle realizowana? W necie są tylko bezsensowne oferty z przesiadką w Zagrzebiu :/ Pozdro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Loty krajowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2018 23:14

Przemo111 napisał(a):Witajcie. Mam pytanko dotyczące lotów krajowych. Chcielibyśmy się wybrać samolotem z Zadaru do Dubrownika i wrócić w ten sam dzień. Wie ktoś coś o cenach, liniach i cze taka trasa jest w ogóle realizowana?

Nie ma lotów bezpośrednich z Zadaru do Dubrownika.
https://www.zadar-airport.hr/destinacije
szmallas
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmallas » 18.09.2018 17:26

Tegoroczne wakacje za nami. Chorwacja zdobyta autem pierwszy raz i zanosi się na to, że nie będzie to ostatni :D

Nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych 2019, ale możliwe że znów padnie na Chorwację, jednak tym razem chcielibyśmy spróbować samolotem. Orientuje się ktoś z Was kiedy warto przeglądać loty? Interesują mnie szczególnie do Splitu w drugiej połowie sierpnia. Miejsce wylotu nie ma większego znaczenia. Patrzyłam teraz, to owszem idzie znaleźć, ale jedynie z przesiadkami, bezpośrednich nie widzę (albo nie potrafię znaleźć :P ).
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 18.09.2018 18:24

szmallas napisał(a):Tegoroczne wakacje za nami. Chorwacja zdobyta autem pierwszy raz i zanosi się na to, że nie będzie to ostatni :D

Nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych 2019, ale możliwe że znów padnie na Chorwację, jednak tym razem chcielibyśmy spróbować samolotem. Orientuje się ktoś z Was kiedy warto przeglądać loty? Interesują mnie szczególnie do Splitu w drugiej połowie sierpnia. Miejsce wylotu nie ma większego znaczenia. Patrzyłam teraz, to owszem idzie znaleźć, ale jedynie z przesiadkami, bezpośrednich 3nie widzę (albo nie potrafię znaleźć :P ).


https://www.easyjet.com/pl/

Loty z Berlina bezposrednio do Splitu lub Dubrownika.

Czekam na koniec grudnia/poczatek stycznia i bede rezerwowal na lipiec lub sierpien. Taniej nie znajdziesz.

Lot dla rodziny 2+2 w obie strony Berlin - Split za okolo 500zl. Dokladnie to bylo 482zl calosc, rezerwacja w okolicach styczen/luty 2018 , lot druga polowa sierpnia.
Niestety nie zarezerwowalem i koniec koncow pojechalem autem, i to raczej moj ostatni raz autem do Chorwacji.

W 2019 tylko samolotem bo taniej, szybciej i wygodniej.
Na miejscu w Splicie wypozyczenie auta to okolo 105zl za dzien przy 10 dniach wypozyczenia.
szmallas
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmallas » 18.09.2018 21:02

Dzięki za informacje :) Będę miała to na uwadze. Do Berlina mam podobną drogę jak do Warszawy, więc w zasadzie nie jest to dla mnie wielki problem, aby dojechać.

Cena 482zl to zapewne bez dużego bagażu, a niestety tego nie mogę pominąć w wyjeździe na wczasy :D

Podróż autem do Baśkiej Vody z Wielkopolski wyniosła nas ok. 1900zł (winiety, bramki + benzyna).
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 18.09.2018 21:39

W dniu dzisiejszym Wizzair przedstawił ofertę na sezon 2019. Dzisiaj wszystkie loty z Katowic i Warszawy do Splitu kosztują 204 zl za osobę w jedną stronę (w cenie bagaż podręczny) - cena dot. calego sezonu od 15 czerwca do połowy września.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 16.10.2018 06:21

mam pytanie czy w okresie czerwiec sierpień sa loty z Wrocławia do Splitu? Jak tak to jakich linii ?
domi_1
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 30.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) domi_1 » 16.10.2018 08:51

Casian napisał(a):mam pytanie czy w okresie czerwiec sierpień sa loty z Wrocławia do Splitu? Jak tak to jakich linii ?


nic nie lata z Wrocławia do Chorwacji. Ale można lecieć z Katowic do Splitu w sezonie (lub z Warszawy).
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 16.10.2018 18:34

domi_1 napisał(a):
Casian napisał(a):mam pytanie czy w okresie czerwiec sierpień sa loty z Wrocławia do Splitu? Jak tak to jakich linii ?


nic nie lata z Wrocławia do Chorwacji. Ale można lecieć z Katowic do Splitu w sezonie (lub z Warszawy).


Dzięki za odpowiedź. :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.12.2018 19:38

Nowość na najbliższy sezon letni:
Ryanair ogłosił dziś (18.12) dwie nowe trasy; z Krakowa (środa i niedziela) oraz Poznania (pon, czw) do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu od kwietnia 2019 roku

Cenowo na razie się nie opłaca... Trzeba polować na okazje....
Dla mnie, abym na sezon się skusiła cena musiała by spaść poniżej 250 zł/RT/os....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Samolotem do Chorwacji - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone