Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 19.07.2014 12:02

W uzupelnieniu do weldona...
Apartamenty w Lozica (szczegolnie od II do IV) dadza szanse na plazowanie w cieniu, dodatkowo oprocz sepurine moga byc apartamenty w poblizu Crljina i Art.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.07.2014 13:34

Przy Lozice można znaleźć cień, tak, jak przy Sepurine, ale po pierwsze jestgo mało i jest oblegany, pod drugie Lozice nie za bardzo nadają się dla kogoś z dzieciakami.
Wyjściem mogłoby być znalezienie apartamentu niedaleko Sepurine i wyskakiwanie do kąpieli, ale mz najlepiej byłoby poszukać jednak czegoś na wyspie. Tam nie tylko jest las, ale też przez większą cześć dnia zatoka i brzeg od strony lądu pozostają w cieniu.
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Rogożnica we wrześniu !??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 20.07.2014 16:18

Cześć CRO-maniacy !!!
Wybieram się od 30/31 sierpnia do Rogożnicy lub okolic.
Mam do Was pytanie !
Co sądzicie o terminie miejscu ???
Wasze uwagi i przemyślenia !!
A może ktoś również w tą samą stronę z Warszawy ???
Jade w ciemno -sądzę ,że złapię tanią kwaterę dla 2 -osób na 2-tyg???
A czy Wy uważacie ,że to jest ogólnie dobre rozwiązanie ???
Znam trochę CRO ,ale zawsze mam jakiś dylemat .
Czekam na opinię i uwagi .
Trasa : Pl.Czechy, Austria, Slo,Cro.

Pozdro!!!
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Rogożnica we wrześniu !??

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.07.2014 16:44

Spotkałem się kiedyś z opinią, że między Primostenem i Rogoznicą jest jakaś granica klimatyczna, powodująca, że kiedy w okolicach Szybenika pada deszcz, to w Rogoznicy masz gwarantowaną lepsza pogodę i coś w tym było na rzeczy :)
Niewątpliwie we wrześniu było też luźniej, niż na przełomie lipiec/sierpień.
Z taniością to rzecz względna, ale jakby co, to masz jeszcze pod ręką Razanj, Marinę i Kastele, jak również Zecevo - trochę oddalone od samej Rogoznicy. Mz znajdziesz coś dla siebie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rogożnica we wrześniu !??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2014 08:58

Dr.Watson napisał(a):Cześć CRO-maniacy !!!
Wybieram się od 30/31 sierpnia do Rogożnicy lub okolic.
Mam do Was pytanie !
Co sądzicie o terminie miejscu ???

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707499
Kasianowa2
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.03.2014
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasianowa2 » 09.10.2014 12:15

Podpowiedzcie czy ul. Miline w Rogoznicy to dobra lokalizacja. Chodzi mi o głównie o plaże.

Rogoznica.png
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.10.2014 12:36

Miline to jest deptak wzdłuż zatoki.
W sumie do plaż masz blisko, bo od biedy możesz się rozłożyć koło mariny przy zatoce, blisko masz i do Sepurine i do plaży za mariną, ale wzdłuż całej Miline masz z jednej strony parking, a z drugiej rząd knajpek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zależy jak trafisz.

Mniej więcej to jest tu:
Obrazek

Zaletą jest bliskość do wyspy i półwyspu.
Kasianowa2
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasianowa2 » 09.10.2014 12:40

Tylko podejrzanie tanie wydają się te apartamenty bo ok 60euro
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.10.2014 13:13

Bo to nie jest najbardziej atrakcyjne miejsce. No chyba, że ktoś lubi trochę ruchu przed oknami :)
Wszędzie niby blisko, ale jednocześnie, będąc na miejscu, okazuje się, że kawałek dalej masz dużo ładniejszy widok i spokój.

Cena nie wiem czy podejrzana, bo to zależy nie tylko od położenia - za dwupokojowy apartament z dużym tarasem przy Lozice płaciłem 40, ale na przełomie września i kilka lat temu.
70 chcieli w sierpniu za apartament ośmioosobowy, ale nas była tylko dwójka :)

Na twoim miejscu poszukałbym czegoś innego, tym bardziej, że to chyba nie na ten rok, tylko na przyszły?
Wyspa, albo Lozice. Chyba, że z małym dzieckiem jedziesz, to coś bliżej Sepurine szukaj.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.10.2014 18:52

Zobacz do tego wątku Ta villa ma bardzo sensowne ceny i jest świetnie położona. Kolega z synami 3l+8m bardzo sobie chwalił
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 09.10.2014 19:06

Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 14.10.2014 19:52

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.


Witam serdecznie oraz poproszę o namiary na e-maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 17.10.2014 14:22

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.

ile płacił kolega za ten apartament i co posiadał ?
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 17.10.2014 19:06

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.


Witam, proszę o namiary na miejscówkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dziękuję
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 15.11.2014 18:30

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.


Czy ja również mógłbym prosić o namiary?: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone