Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 13.06.2014 19:05

alechandro napisał(a):
weldon napisał(a):W końcu po to inwestują, żeby zarabiać, a nie, żeby robić komuś przyjemność.

Zawsze inwestowali ale byli mili, uśmiechnięci i elastyczni kiedyś...teraz różnie z tym bywa i nie ma znaczenia czy jesteś Polakiem, Włochem czy Niemcem...jesteś po prostu ojro :!:


Drodzy Forumowicze czyli wszyscy jestesmy rowni i mamy te same papierowe twarze... :oczko_usmiech:
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 14.06.2014 01:18

weldon napisał(a):A broń cię Boże zabrać małe dzieciaki na Lozice :roll: Betonowe podesty i przepiękne, sterczące biało czarne skały.




Eeeeno - bez przesady :D Na Lozicy są dwa - łagodne, żwirkowe wejścia do wody więc nie ma co się stresować :D

Lozica

Obrazek

chociaż nie da się ukryć, że Sepurine ma więcej miejsca:

Sepurine:

Obrazek
radzik128
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 09.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzik128 » 14.06.2014 08:23

czy był ktoś może w Villi Lilian Rogoźnica bo chce przelać zaliczke a nic nie mogę znaleźć , to mój pierwszy wyjazd
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.06.2014 08:51

Marek73 napisał(a):Na Lozicy są dwa - łagodne, żwirkowe wejścia do wody

Zgadza się, to jest to większe. Drugie jest dużo węższe i trzeba lawirować między kamieniami.
Bardziej chodziło mi o proporcje, że na kilkaset metrów Lozice jest kilka metrów odpowiednich dla dzieci, więc automatycznie są oblężone, natomiast na pozostałych plażach tego miejsca jest w bród.

Lozice przeważnie wygląda tak:
Obrazek

natomiast plaża na półwyspie, za Mariną, wygląda tak:
Obrazek

Nie wiem, czy jest sens pchać się tak daleko z dzieciakami, skoro bliżej miasta można znaleźć o wiele atrakcyjniejsze miejsca dla nich.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 17.06.2014 10:21

O jaaa, przeraża mnie ta dyskusja o rogoznickich plażach :) Ale dziękuję za nią, i za zdjęcia również!
Dla dzieci, nie dla dzieci, a dlaczego nie, a może jednak tak :)
Przekonam się w niedzielę / poniedziałek. Jak będzie fajna plaża, a mało cienia, to najwyżej zanabędzie się drogą kupna parasol. Tego jeszcze nie mamy na wyposażeniu ;)
Pozdrawiam! :hut:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 17.06.2014 12:56

A co w tym przerażającego?

Po prostu Rogoznica ma w sumie chyba 11 plaż, różnorodnych, a więc jest spory wybór i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W dodatku w pobliżu jeszcze jest Ražanj oraz kameralna plaża nad zatoką w Grebasticy, gdzie warto podjechać.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 17.06.2014 12:59

weldon napisał(a):A co w tym przerażającego?

Po prostu Rogoznica ma w sumie chyba 11 plaż, różnorodnych, a więc jest spory wybór i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W dodatku w pobliżu jeszcze jest Ražanj oraz kameralna plaża nad zatoką w Grebasticy, gdzie warto podjechać.


No i Stupin Celine :-) Tam byliśmy po raz pierwszy...Dzieciak miał 3 lata, więc plaża dla niego była idealna, ale z 8-miesięczniakiem chodziliśmy na plażę Sepurine i było ok. To tam, na kamieniach nauczyła się chodzić, dodatkowo wylizała chyba połowę kamieni z plaży :oczko_usmiech:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 17.06.2014 13:33

weldon napisał(a):A co w tym przerażającego?

Po prostu Rogoznica ma w sumie chyba 11 plaż, różnorodnych, a więc jest spory wybór i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W dodatku w pobliżu jeszcze jest Ražanj oraz kameralna plaża nad zatoką w Grebasticy, gdzie warto podjechać.



Jak byłem rok temu w Rogoźnicy, to często wyskakiwaliśmy na piękną i kameralną plażę w Bilo, to chyba przed Grebasticą. Samochód zostawał przy 8 na poboczu, na plażę schodziło się w łagodnym zboczem. Przy plaży była restauracja, ale żarcie mieli tam paskudne.
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 28.06.2014 21:38

Mam namiary na super kwaterę w Rogoznicy. Kwatera sprawdzona, właśnie wróciłam.
Kwatera mieści się na cypelku, super widok na morze i marine. Najbliższa plaża to Art (lub innych na wyspie) - ok 5 min na nogach, może nawet krócej, tylko trochę pod górkę, ale bardzo blisko. Do plaży Sepurine ok 25 min.
Dużą zaletą są gospodarze, bardzo mili i gościnni. Częstowali rakiją, wiśniówką, winkiem, domowymi naleśnikami. W przed ostatni dzień zrobili dla nas super kolację, dali domowe wyroby do domu w prezencie (wiśniówka, oliwa).
Cena w czerwcu za apartament dla 2 osób to 30 euro, apartamenty duże. Ten na I piętrze mam dwa osobne pokoje (jedne to trochę taki salon, ale może spokojnie być sypialnią), kuchnie ze stołem, łazienkę. Apartament na II piętrze ma jedną sypialnię i jeden duży pokój (pomieszczenie) połączone z kuchnią i salonem (z 2 łózkami do spania), łazienkę
Jak ktoś jest zainteresowany piszcie na maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) – prześlę szczegóły i namiary.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 10.07.2014 09:17

No i jednak trafiliśmy nie do Rogoznicy, a do Primośten... Relacja niebawem! :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 09:24

weldon napisał(a):

W dodatku w pobliżu jeszcze jest Ražanj oraz kameralna plaża nad zatoką w Grebasticy, gdzie warto podjechać.

Dodałbym do tego jeszcze Kanicę i Sevid ale zniechęcić może trudny dojazd... :wink:
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 15.07.2014 19:08

Wtam .No to jeszcze ja ....pierwsze pytanie -Czy w Rogoźnicy znajdę kwaterę w miarę blisko morza za max 15 euro??Wybieramy się 25 lipca w ciemno Jest nas 6 dorosłych osób i dwa brzdące [5 i 3 lata]Chciałabym zeby było w miarę blisko do jakiejś plaży z kawałkiem cienia i łagodnym zejściem do wody.Czy w ogóle szukać w tych pieniądzach bliżej plaży?? Moze macie jakiś sprawdzony namiar?,bo szukanie z dwójką dzieci to myślę ze będzie kłopotliwe....Mój adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. pl
Nie musi być na siłę Rogoźnica,może w tym rejonie ,bo nie chcemy się zapędzać dalej.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Rogożnica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 15.07.2014 19:23

betiglo napisał(a):Wtam .No to jeszcze ja ....pierwsze pytanie -Czy w Rogoźnicy znajdę kwaterę w miarę blisko morza za max 15 euro??Wybieramy się 25 lipca w ciemno Jest nas 6 dorosłych osób i dwa brzdące [5 i 3 lata]Chciałabym zeby było w miarę blisko do jakiejś plaży z kawałkiem cienia i łagodnym zejściem do wody.Czy w ogóle szukać w tych pieniądzach bliżej plaży?? Moze macie jakiś sprawdzony namiar?,bo szukanie z dwójką dzieci to myślę ze będzie kłopotliwe....Mój adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. pl
Nie musi być na siłę Rogoźnica,może w tym rejonie ,bo nie chcemy się zapędzać dalej.

15 za osobę? Za tyle to się da.
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 18.07.2014 18:34

Witam .podpowiedźcie proszę gdzie szukać w Rogożnicy kwatery -w którym rejonie ,by mieć kwaterę najbliżej plaży z cieniem -myślę o tej na półwyspie za Mariną ,bo tam ktoś pisał ,ze jest cień.Chciałabym po prostu mięć jak najbliżej z katery do takiego miejsca gdzie znajdę kawałek cienia[jedno z dzieciaków nie moze się opalać]
Poczytałam o tej Rogoźnicy ,ze tam jest dużo plaż i każdy znajdzie coś dla siebie ,ale to taka specyficzna sytuacja ,ze cień musi być i nie chciałabym codziennie robić kilometrów ,zeby do takiego miejsca dotrzeć.
Chyba ,ze ktoś zna inne miejsca z takimi plażami -nie upieram się przy Rogoźnicy ,ale tam najdalej możemy dojechać[bez noclegu po drodze]
Z góry dzięki za każdą informację .Wyjezdzamy 25-07,jest nas 6 osób +2 dzieci[5i 3 lata]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 18.07.2014 19:17

Na wyspie. Ale tam może być problem.
Szczerze mówiąc aby dojść do plaży za Frapą, to też kawałek trzeba przejść - cały port jachtowy, tak dokładnie.
Mz szukaj czegoś w okolicach Sepurine, bo stamtąd jest najbliżej do Frapy
Obrazek
Jak widzisz, apartamenty w Rogoznicy rozkładają się wzdłuż tych głównych dróg i dlatego, poza wyspą, wszystko jest oddalone od zacienionych plaż.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone