Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zephyr
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.07.2016
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zephyr » 29.01.2017 01:08

Patyczka napisał(a):Filifionka chciałabym zapytać czy byłaś w apartamencie Grgic? Zastanawiam się nad rezerwacją. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tak sie składa, że ja byłem w zeszłym roku w Grgic/Roko i...polecam :-). Z paru powodów:
- wszędzie blisko (poza plażą Sepurine) ale przy tym cicho
- nienarzucający się i sympatyczny gospodarz
- piękny widok z tarasu (polecam poziom 1 na którym my byliśmy, wyższy balkon nie ma zadaszenia a jest od strony południowej co skutecznie zniechęca od jedzenia na nim obiadów
- prywatny parking
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2017 20:40

piekara114 napisał(a):A ja zdecydowanie bardziej Rogoznicę polecam. Primosten nawet nie biorę pod uwagę - mega komercha i tłum ludzi. Plus za starówkę czego w R. nie ma.

A Rogoźnica to niby czym jest jak nie komerchą ? Rogoźnica próbuje nieudolnie pójść w ślady Primosten ale to się nie uda - nie ten poziom i piszę to jako osoba lubiąca Rogoźnicę. Nie byłaś 15 lat temu, 10 lat temu ani 7 lat temu. 15 lat temu była to Rogoźnica jaką chciałbym widzieć ale już nie zobaczę. Wybacz ale skoro tak zachwycasz się tym miejscem to nie wiesz co to Chorwacja.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.02.2017 20:53

alechandro napisał(a):
piekara114 napisał(a):A ja zdecydowanie bardziej Rogoznicę polecam. Primosten nawet nie biorę pod uwagę - mega komercha i tłum ludzi. Plus za starówkę czego w R. nie ma.

A Rogoźnica to niby czym jest jak nie komerchą ? Rogoźnica próbuje nieudolnie pójść w ślady Primosten ale to się nie uda - nie ten poziom i piszę to jako osoba lubiąca Rogoźnicę. Nie byłaś 15 lat temu, 10 lat temu ani 7 lat temu. 15 lat temu była to Rogoźnica jaką chciałbym widzieć ale już nie zobaczę. Wybacz ale skoro tak zachwycasz się tym miejscem to nie wiesz co to Chorwacja.

Ja się zgodzę z kolegą. Niestety Rogoznica też jest strasznie zapchana ludźmi, po 15 lipca jest zatrzęsienie i mam wrażenie, że głownie Polaków;).Nie jestem zwolennikiem spędzania wakacji w większych mieścinach, w Rogoznicy byłem w Zecevo...a jesli miałbym wybierać między Rogoznica a Primosten to wybrałbym Primosten przede wszystkim za klimat, starówkę, większą ilośc miejsc na spacery. Nie mogę zdzierżyć, że na "wyspę"wpuszczają samochodami turystów.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.02.2017 20:55

Nie napisałam nigdzie, że zachwycam się R. Nie przypisuj mi czegoś czego nie napisałam. W Cro byłam 11 razy, w przeróżnych miejsc, a pierwszy raz w 2000 r., więc znam Cro jeszcze zanim tłum Polaków tam jeździł.

Pytanie było R. czy Primosten? dla mnie zdecydowanie R. W Primosten w tym samym czasie nie da się spokojnie nigdzie przejść, tłum ludzi, kramów i aut krążących za miejscem parkingowym. Rogoznica dzięki rozczłonkowaniu daje większy spokój (większy niż jest w P.). I ma większy wybór plaż i to różnorodnych plaż.

Każdy wyraża tu swoje subiektywne zdanie.
kamil211
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.02.2014
Szukam apartamentu w Rogoznicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil211 » 01.03.2017 16:10

Witam,
szukam apartamentu w terminie od 13-27 sierpnia w Rogoznicy dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci z tarasem,piekarnikiem w kuchni oraz blisko do plaży w cenie do 65 euro/doba.Dziękuje bardzo za namiary
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.03.2017 15:39

Sprawdź PW.
kamil211
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil211 » 03.03.2017 21:40

Szukam czgoś w pobliżu plaży Sepurine lub Lozica.
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 03.03.2017 23:30

kamil211 napisał(a):Szukam czgoś w pobliżu plaży Sepurine lub Lozica.

Czytałem Twoje wcześniejsze posty. Wg mnie szukasz przyjaznego miejsca dla swoich pociech.
Wcześniej podałeś lokalizacje typu : okolice Splitu, Dubrownika ...
Na Ciovo nie byłem, ale plaże blisko kwatery to raczej przy drodze ...
W R. do Sep. będziesz miał płasko, ale plaża mnie nie urzekła, bardziej stromo z zejściem do plaży (dla dzieciaków nie będzie to problemem, bardziej dla Ciebie) będzie np. w Mlini, ale zejście do wody jest OK a jak nie wiadomo co robić to można pojechać do Dubrownika.
Marek_P123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek_P123 » 05.03.2017 21:39

Znalazłem ofertę na booking, wystawioną przez firmę Novasol w Rogoznicy i moje pytanie czy ktoś miał do czynienia z tą firmą Novasol? A może ktoś nocował w apartamencie Naselje Crljina dla 5 osób... ? Znalazłem jakieś opinie na temat tej firmy ale zazwyczaj stare sprzed 3-4 lat. Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi ;)
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 05.03.2017 22:10

alechandro napisał(a):
piekara114 napisał(a):A ja zdecydowanie bardziej Rogoznicę polecam. Primosten nawet nie biorę pod uwagę - mega komercha i tłum ludzi. Plus za starówkę czego w R. nie ma.

A Rogoźnica to niby czym jest jak nie komerchą ? Rogoźnica próbuje nieudolnie pójść w ślady Primosten ale to się nie uda - nie ten poziom i piszę to jako osoba lubiąca Rogoźnicę. Nie byłaś 15 lat temu, 10 lat temu ani 7 lat temu. 15 lat temu była to Rogoźnica jaką chciałbym widzieć ale już nie zobaczę. Wybacz ale skoro tak zachwycasz się tym miejscem to nie wiesz co to Chorwacja.


Rogoźnica jest cholernie zatłoczona, to fakt. W Primosten jest jednak tak samo. Gdzie jest fajniej? Rzecz gustu. W Rogoźnicy 4 lata temu bardzo mi się podobało, na tyle, że w tym roku również tam zawitam. Nie zamierzam stresować się tłumami, trochę poplażuję z "nimi" na Sepurine, znam też kilka innych spokojniejszych okolicznych miejscówek, z których na pewno skorzystam. Zachwycam się Rogoźnicą, bo to super miejscówka na urlop, ale prawda jest taka, że do jakiej chorwackiej miejscowości bym nie zawitał (Kastele, Rogoźnica, Lokva, Mandre, Zubovici, Igrane) zawsze byłem zachwycony. Bo Chorwacja, to super miejsce na wypoczynek, i tyle w tym temacie...
paxlinka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2017
Re: Rezerwacja apartamentów na rok 2017.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paxlinka » 16.04.2017 10:31

Udało się! Znaleźliśmy kwaterę w Rogoznicy, 40 euro za noc, na ulicy Put starog sela, u Pana Frano Lovric. Był ktoś z was? :)
Użytkownik usunięty
Wakacje 2017 Chorwacja miejscowości rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2017 12:58

Witam,
Poszukuje apartamentu lub domku z kimatyzacją dla 5 osób dorosłych i 2 dzieci (6-latki, 15-latka) w terminie od 20 lipca do 30 lipca, w miarę blisko morza i sklepu miejscowości rogoznica.W przystępnie cenie. Czy może ktoś polecić coś sprawdzonego?
kristof
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof » 07.05.2017 18:19

Witam, skorzystam z okazji i zadam pytanie?
Mamy 3 tygodnie urlopu 08.07-30.07 i możemy 2 tygodnie spędzić w Chorwacji. Jedziemy w składzie 2+2 dzieci. Planujemy dwie miejscowości po 7 dni w każdej: Tucepi/Podgora i Rogoznica/Primosten. Może macie jakieś sprawdzone namiary na noclegi w tych miejscowościach?
Pozdrawiam
Agnisia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 08.04.2010
Co wybrać proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnisia » 10.05.2017 15:49

Dzień dobry,

Proszę o opinię, która miejscówka lepsza dla rodziny - już z nie małymi dziećmi - najmłodsze ma 10 lat. Cenimy sobie spokój , tak aby odpocząć od gwaru miasta, które mamy na co dzień. Nie mniej jednak nie chcemy mieć za daleko do miasta, żeby móc zrobić zakupy i poszwędać się po klimatycznych uliczkach.
Dotychczas byliśmy 5 razy w Marusici (tak wiem co powiecie - ile można) i dzieci już powiedziały dość. Szukamy ciszy i takich plaży jak np. Borak. W tym roku miało nie być Chorwacji. Wiemy że jest późno na poszukiwania i z tego co zostało w jakiejś dla nas akceptowalnej cenie celujemy w:
Igor Apartments zatoka Ljoljinica w Ražanj

Apartament Zvonimir - Zečevo Rogoznica, Stara Draga 16

Apartamenty Renata - Lozica V/5a, Lozica - Rogoznica

Proszę wyraźcie swoje opinie, bo boję się że tam wszędzie betonowe plaże i od razu dość głęboko i brak moich ukochanych otoczaków. Dziękuję z góry za pomoc
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Co wybrać proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.05.2017 18:22

Agnisia napisał(a): Szukamy ciszy i takich plaży jak np. Borak...
... boję się że tam wszędzie betonowe plaże i od razu dość głęboko i brak moich ukochanych otoczaków.

Nie podajesz terminu wyjazdu. Wiele od tego zależy.

Na widoki, klimacik i plaże jak Borak w Marusici z otoczakami to ja bym się raczej nie nastawiała... :roll: Tam jest... inaczej po prostu. Jeśli żwirek, to często mało "otoczakowy". :wink: Trzeba się nastawić na NOWE, bo wzdychanie za STARYM (zwłaszcza jeśli się tam było 5 razy 8O ) będzie prowadzić do frustracji... :oczko_usmiech: A 10-letnie dziecko to już nie bobas potrzebujący otoczaków i łagodnego zejścia do wody, prawda?... 8)

W necie masa informacji.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ilość ludzi na plaży, a co za tym idzie także spokój, wprost proporcjonalne do ilości domów w okolicy. 8)

Wątki (i pewnie do któregoś Cię wkrótce przeniosą :mrgreen: ):
rogoznica-t42970.html
rogoznica-t41909.html

+ relacje np.:
udalo-sie-lipiec-2014-t47057.html
rogoznica-2016-i-wiedenski-booking-horror-t51383.html

Na plus: świetna baza do zwiedzania szeroko rozumianej okolicy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone