Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.09.2016 13:44

kaeres napisał(a):Mylisz plaże z wejściem do wody :)

To tak samo, jak lokalna organizacja turystyczna, która ich tyle naliczyła i promuje, ale de gustibus ...
Dlatego ci nie mogę pomóc :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.10.2016 12:39

robines czego wymagasz od miejscowości na wakacje ?
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 10.10.2016 11:42

Nikt ? nie może polecić sprawdzonych kwater?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.10.2016 09:31

Będąc w Rogoźnicy oraz w Primostenie polecałbym raczej ten drugi.
Ale mogę być nieobiektywny bo w Rogoźnicy mieszkałem, a Primosten tylko odwiedziłem i nie zaznałem jego minusów.
Natomiast w Primostenie masz więcej plaż oraz przede wszystkim piękniejszych. W Rogoźnicy tylko dwie można nazwać plażami, Sepurine oraz nieco dalej gdy się pójdzie do końca drogą Put Sepurine plażyczka chyba o nazwie Lozica.
W sezonie zatłoczone.
Ja mieszkałem w dzielnicy Crljina więc po drugiej stronie i do plaż dojeżdżałem sobie samochodem bo ta z betonowych bloczków nam wybitnie nie odpowiadała.
Na plusy Rogoźnicy trzeba z pewnością zaliczyć Marinę oraz całkiem miłe miejsce do spędzania wieczorów czyli taki jakby ryneczek z fontanną.
Na nim odbywały się koncerty.

A kwatery...jest tego w cholerę na portalach. Przede wszystkim na airbnb. Tam masz nawet możliwość zapłaty po wypoczynku.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.10.2016 13:58

dla nas kaeres Primosten na pewno jest bardziej klimatyczne, bylismy w podobnym położeniu jak Ty.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.10.2016 15:54

A ja zdecydowanie bardziej Rogoznicę polecam. Primosten nawet nie biorę pod uwagę - mega komercha i tłum ludzi. Plus za starówkę czego w R. nie ma.
marek leon
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek leon » 19.10.2016 21:54

W Primostenie jeszcze nie byłem, dlatego nie mogę określić, która miejscowość jest lepsza. Mogę polecić Rogoznicę. Razem z żoną spędziliśmy w lipcu 10 wspaniałych dni. Rogożnica jest piękną i spokojną miejscowością, w której można miło odpocząć spędzając czas na długich spacerach lub na plaży Sepurine i Lozicy.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.10.2016 22:24

One są tak blisko, że można zajrzeć i tu i tu przed podjęciem decyzji.
Ja zaplanowałem Primosten, ale że mnie nie powalił na kolana, poleciałem dalej i ... zostałem na dwa sezony :)
W Primostenie byłem potem ze dwa, trzy razy, ale jeśli już miałem ruszyć się z Rogoznicy, to zdecydowanie wolałem spędzić ten czas w Trogirze i dziewczyny podzielały tę opinie.
Do zaliczenia, jak Grebastica, Marina czy Kastele.

De gustibus ... :)
kaś
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaś » 05.11.2016 18:54

Witam
Czy mogę prosić o namiary na tani apartament w Rogoźnicy lub Primosten dla 3 osób? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Patyczka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2017
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patyczka » 25.01.2017 17:21

Filifionka chciałabym zapytać czy byłaś w apartamencie Grgic? Zastanawiam się nad rezerwacją. Będę wdzięczna za odpowiedź.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 25.01.2017 17:26

alechandro napisał(a):Byłem 3 razy w Rogoźnicy ale dopiero ostatnio poznałem tę część miasteczka...dwa razy byłem przy ul Splitska ( namiar mogę podać jak co ) ale ulica jest strasznie hałaśliwa...jest to jednostronna droga, która na okrągło jeżdżą samochody i skutery - także w nocy bo nieopodal jest punkt, gdzie spotyka się młodzież...App Grgic jest w spokojnym miejscu i są ciekawe widoki...do Marina Frapa jest kawałeczek bo jak wspomniałem - tak naprawdę jest to Stupin Celine...chodziłem tam niejednokrotnie na spacerki i miejsce jest godne polecenia ! :wink:
Pozdrawiam



Ale Stupin Celine jest kawałek od Rogoźnicy...takim miarowym spacerkiem 10-15 min.
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009
W tym roku Rogoźnica ? :-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 25.01.2017 17:36

Od miesiąca szukam i szukam i szukam...
I chyba mam, termin odpowiada, dzieci zgodne i chcą nas z naszym wieeelkim psem :wink:
Znacie ap.Tea w Rogoźnicy ? ktoś coś ?
:D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament Grgic Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.01.2017 17:50

Patyczka napisał(a):Filifionka chciałabym zapytać czy byłaś w apartamencie Grgic? Zastanawiam się nad rezerwacją. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wątpię czy odpowie - od 3 marca 2013 roku nie loguje się na forum.
Patyczka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patyczka » 25.01.2017 21:21

Może ktoś inny podpowie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.01.2017 21:30

Jeżeli cena dobra to się nie zastanawiaj bo lokalizacja jest ok. Zarazem spokojniejsza część Rogoźnicy ale jednocześnie bardzo blisko do centrum. Samego apartamentu nie znam ale wiem o który chodzi i jeżeli chodzi o lokalizacje to mogę Tobie polecić jeżeli jesteś zdecydowana na Rogoźnicę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone