Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafloo1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafloo1 » 04.08.2016 20:46

Witam, poszukuję - apartament dla 4 osób( w tym dwie sypialnie) w terminie 16.08-27.08 najlepiej niedaleko plaż sepurine lub lozica, może ktoś akurat kończy pobyt lub zna jakieś fajne miejsce?
gunia-88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gunia-88 » 09.08.2016 21:42

Witam,
niestety w tym roku nie mam możliwości jechania do Chorwacji dlatego już na następny rok poszukuję miejsca - wszyscy którzy byli w Rogznicy i mają do polecenia jakiś apartament- 2 osoby dorosłe + roczne dziecko w 2 połowie lipca to proszę o przesłanie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.08.2016 21:05

Mam zamiar przeczytać ten cały wątek ale może ktoś tu zagląda oprócz pytających i mnie wspomoże.

Szukam miejscówki na kolejny urlop w czerwcu 2017 ;)
Póki co padło na Rogoźnicę.
Rozglądam się za apartamentem dla 6 osób - 2 rodzinki 2+1 z dziećmi do lat 5. Ewentualnie 2 x 2+1 .

Czego szukam:
2 sypialnie + salon z aneksem/kuchnią. Ideałem by było jakby choć jedna sypialnia miała łóżko małżeńskie i jednoosobowe lub dostawkę gdzie przekima się 5 latka.
Do ok 350 m od plaży przystosowanej dla dzieci z łagodnym zejściem do wody.
Do ok 1,5 km do centrum w Rogoźnicy.
Jakaś knajpka /pizzeria w zasięgu nóg dziecka ;)
Dodatkowym atutem grill (lub miejsce gdzie swojego grilla można by wieczorkiem odpalić) i kawałek placyku/ogrodu/trawki.
Klima - nie jest obligatoryjna ale fajnie jakby była.
Prosze o PW lub maila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.


Ma baba wymagania no nie ') ale to o dzieciarnię się głownie rozchodzi.
Z góry dziękuję :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2016 21:38

CinnamonGirl napisał(a):Mam zamiar przeczytać ten cały wątek ale może ktoś tu zagląda oprócz pytających i mnie wspomoże.

Szukam miejscówki na kolejny urlop w czerwcu 2017 ;)
Póki co padło na Rogoźnicę.

Bank kwater
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1119806

sloneczko
member44966/
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.08.2016 21:52

Janusz Bajcer napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Mam zamiar przeczytać ten cały wątek ale może ktoś tu zagląda oprócz pytających i mnie wspomoże.

Szukam miejscówki na kolejny urlop w czerwcu 2017 ;)
Póki co padło na Rogoźnicę.

Bank kwater
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1119806

sloneczko
member44966/


Bank Kwater przeglądałam z pierwszego linku :) jedna w okolicach Rogożnicy - niestety za daleko od 'centrum' i knajpek. a szkoda bo juz kilka osób mi ją polecało jednak mam ja zapisaną :)

Drugi link przede mną ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2016 21:58

Nie wiem dokładnie co i gdzie ma sloneczko - dogadacie się przez PW.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.08.2016 22:22

CinnamonGirl napisał(a):Póki co padło na Rogoźnicę.
Rozglądam się za apartamentem dla 6 osób - 2 rodzinki 2+1 z dziećmi do lat 5. Ewentualnie 2 x 2+1 .


Zobacz tu. Osobiście nie byłam, był kolega, który polecał, sam był tam już 2 razy.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 23.08.2016 21:03

piekara114 napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Póki co padło na Rogoźnicę.
Rozglądam się za apartamentem dla 6 osób - 2 rodzinki 2+1 z dziećmi do lat 5. Ewentualnie 2 x 2+1 .


Zobacz tu. Osobiście nie byłam, był kolega, który polecał, sam był tam już 2 razy.

Dzięki zanotowane. Choć przy 2 nieobliczalnych dzieciakach wolałabym nie mieć basenu na terenie ;) bo musielibyśmy mieć je ciągle na oku.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.08.2016 22:23

To wieczorem spacer na wysepkę, powrót jakąś okrężną drogą oczywiście, na śpiącego kolacja i lulu, a wtedy Wy z basenu możecie skorzystać :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 25.08.2016 21:05

piekara114 napisał(a):To wieczorem spacer na wysepkę, powrót jakąś okrężną drogą oczywiście, na śpiącego kolacja i lulu, a wtedy Wy z basenu możecie skorzystać :D

Ale czy obiadek czy sniadanie zjesc trzeba. Odpoczac tez czasami na kwaterze.
Znajac moja corke basen to zly pomysl ;) zreszta i mnie baseny nie jaraja jak mam jadran rzut kamieniem.
Ale zanotowane mam zeby zawsze cos miec w razie czego do wyboru.
W sumie patrze na dzielnice sepurine i sam poczatek lozicy bo tam tez jakies plaze z kamykami.
Cos tam notuje . no ale jednak sprawdzone jest pewniejsze ;) bo co mi z ekstra apartamentu jak wlascicielowi beda przeszkadzac smiechy czy bieganie po terenie 5 i 3 latki a na robienie grila bedzie oczami wywracal.
Jakis ekstra warunkow nam nawet nie potrzeba. Byle by czysto bylo i te dwie sypialnie coby dzieciaki polozyc i samemu sobie siasc w salonie. Czy zostaeic tatusiowie na posterunku a mamusie na zachod slonca i wieczorne zwiedzanie ;)
O wifi bylo by atutem ;) wtedy tatusiowie chetnie by zostawali coreczki pilnowac
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 29.08.2016 15:06

Cześć Wszystkim,
Chciałem się Was poradzić. W tym roku wyszło tak że jadę do Chorawcji w drugiej połowie września, więc bardziej na południe mnie ciągnie, licząc że w razie czego będzie lepsza pogoda. Pierwszy raz jadę z małym brzdęcem - skończone 9 miesięcy. Szukałem miejsca gdzie byłoby w miare spokojnie i bezpiecznie - jeżeli chodzi o morze. Padło na Rogoźnicę, bo miasteczko (są sklepy, bankomat, apteka, itp), bo zatoka (więc morze spokojniejsze i woda cieplejsza). Przeglądałem jednak forum i widzę że opinie nt. tego miejsca są różne.
Moje pytanie: w którym miejscu ( z której stony Rogoźnicy) najlepiej z takim maluchem, szukać kwatery, z jakąś plażą z łagodnym zejściem, w miarę blisko centrum.
Może ma ktoś sprawdzone miejsce, jesli tak to chętnie przyjmę podpowiedzi na PW. Interesuje mnie apartament dwupokojowy (3 osoby dorosłe+ dziecko), tzn salon plus 1 sypialnia w tarasem, na którym zmieści się nie tylko stolik i trzy krzesła, ale w razie czego wózek dziecięcy.
A może macie inne sprawdzone miejscówki, dużo osób poleca Vodice na wyjazd z maluchami.
Dzięki za odpowiedź.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.08.2016 15:17

DamianSz napisał(a): dużo osób poleca Vodice na wyjazd z maluchami.

Vodice nie ma plaż dla dzieci, bardziej Srima, a to takie osiedle/wioska przyległa do Vodice.
Końcem września pojechałabym do Tucepi. Ale poczytaj watek gdzie z maluchem, tam pełno podpowiedzi.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 29.08.2016 15:27

DamianSz napisał(a):Cześć Wszystkim,
Chciałem się Was poradzić. W tym roku wyszło tak że jadę do Chorawcji w drugiej połowie września, więc bardziej na południe mnie ciągnie, licząc że w razie czego będzie lepsza pogoda. Pierwszy raz jadę z małym brzdęcem - skończone 9 miesięcy. Szukałem miejsca gdzie byłoby w miare spokojnie i bezpiecznie - jeżeli chodzi o morze. Padło na Rogoźnicę, bo miasteczko (są sklepy, bankomat, apteka, itp), bo zatoka (więc morze spokojniejsze i woda cieplejsza). Przeglądałem jednak forum i widzę że opinie nt. tego miejsca są różne.
Moje pytanie: w którym miejscu ( z której stony Rogoźnicy) najlepiej z takim maluchem, szukać kwatery, z jakąś plażą z łagodnym zejściem, w miarę blisko centrum.
Może ma ktoś sprawdzone miejsce, jesli tak to chętnie przyjmę podpowiedzi na PW. Interesuje mnie apartament dwupokojowy (3 osoby dorosłe+ dziecko), tzn salon plus 1 sypialnia w tarasem, na którym zmieści się nie tylko stolik i trzy krzesła, ale w razie czego wózek dziecięcy.
A może macie inne sprawdzone miejscówki, dużo osób poleca Vodice na wyjazd z maluchami.
Dzięki za odpowiedź.

Witam
Ja bym ci poleciła w Rogoznicy plaza Miline lub Sepurine
Wejdź w linka poniżej i poczytaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:papa:
aprilka
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprilka » 29.08.2016 18:17

Witam bywalców Rogoznicy :papa: W przyszłym roku wybieramy się po raz trzeci do Chorwacji, do Rogoznicy pierwszy raz, rozpoczęliśmy poszukiwania i ... mamy cztery typy: Doris - Zecevarska 45, Lana- Put Sepurine 53, Villa Perla - Put Starog Sela 33 i Mima - Put Starog Sela 12. Może ktoś z Was tam był i może podzielić się swoją opinią. Czy to dobra lokalizacja jeżeli chodzi o plaże dla dzieci (takich umiejących już trochę pływać)? Czy w pobliżu jest jakiś sklep, lody? A może macie coś godnego polecenia dla dwóch rodzin 2+2? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. :D
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 29.08.2016 20:42

piekara114 napisał(a):
DamianSz napisał(a): dużo osób poleca Vodice na wyjazd z maluchami.

Vodice nie ma plaż dla dzieci, bardziej Srima, a to takie osiedle/wioska przyległa do Vodice.
Końcem września pojechałabym do Tucepi. Ale poczytaj watek gdzie z maluchem, tam pełno podpowiedzi.

W Tucepi i Podgórze juz bylem, w Pacostane tez. Wiem ze tam Maluch miałby dobrze, ale chcę jechać w inne miejsce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone