Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoźnica 2011 kajakiem, rowerem i pieszo na Sw. Jure

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 12.09.2011 12:24

jaceks653 napisał(a):Ale miło powspominać , byliśmy prawie w tym samym czasie ja od 31.07 .Często przechodziliśmy koło waszego apartamentu . Jeżeli mogę zapytać , jakie ceny były w tej pięknej willi ?


Ceny w sezonie od 49 do 89 euro w zależności od apartamentu, najdroższy był ten z prywatnym jacuzzi i basenem w środku pokoju :D
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 13.09.2011 14:14

No to ja również zasiadam. Relacja z Pagu była super, ale patrząc na pierwsze odcinki tej relacji to wiem, że ta też będzie EXTRA !!! :wink:

Pozdrawiam :papa:
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007
Nie było strachu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 13.09.2011 17:24

D7000 na pokładzie kajaka duża odwaga albo zasobność portfela.
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008
Re: Nie było strachu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 13.09.2011 19:43

Pik71 napisał(a):D7000 na pokładzie kajaka duża odwaga albo zasobność portfela.


A może to sprawa właściciela? Dla nas to sam miód bo będzie się można obrazami nacieszyć. :D
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: Nie było strachu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 13.09.2011 23:08

Pik71 napisał(a):D7000 na pokładzie kajaka duża odwaga albo zasobność portfela.


Raczej odwaga, generalnie aparat zapakowany w wodoszczelnym worku, a do zdjęć wyjmowałem go przy niskiej fali :D
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 26.09.2011 12:49

Superowa relacja-----byłem w Rogoźnicy w 2009 przełom sierpnia/września...Piękna,urokliwa spokjna miejscowość.... Droga 86 to też moja ścieżka,ale ja za skręcam na Nagikanitze---(brrrr chyba nie tak się to pisze}i w Cro wyskakuję juz na autostradzie/prawie. Trzeba tylko trzymać się drogi nr.7 (zielonej),wtedy spokojnie bez winietki madziarskiej dojeżdżamy do granicy z Cro
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 27.09.2011 11:05

Podoba mi się tu, zostaję!
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 29.09.2011 10:43

fajny kajaczek :D
mnowak355
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 08.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnowak355 » 11.10.2011 16:53

Witam
jeśli można to też zasiądę.
Pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 12.10.2011 10:04

Widzę ze zdjęć u Ciebie, że w Trogirze sporo zmian. Tej obrzydliwej czarnej rury na nabrzeżu w stronę Splitu już nie ma (?) a i jakieś parkingi tam wyrosły, deptaczek na brzegu...
No coraz lepiej... :)

2 latka temu to tam była kupa śmieci, kupa kamoli, ogólne dziadostwo, jeździł ciężki sprzęt budowlany i łazili Cyganie czescy w poszukiwaniu "skarbów".
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 28.05.2012 11:39

Witam ponownie po przerwie, czas dokończyć moją relację z ubiegłorocznego pobytu w Rogoźnicy i okolicach.

Pewnego słonecznego dnia wybraliśmy się na sławny rafting pontonowy po Cetinie, z uwagi na dzieci w grę wchodziła tylko opcja zorganizowana i tak też się stało. W agencji w Omisiu wykupiliśmy spływ na dwie rodziny w sumie na jedną załogę w pontonie. Kilka zdjęć poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na samym początku kilka małych bystrzynek i progów, później lodowaty prysznic z małego wodospadu, przenioska, tam było niebezpieczene miejsce, skipperzy przepływali tam sami zresztą zobaczcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje wrażenia z raftingu bardzo pozytywne, choć spodziewałem się więcej emocji i adrealiny, ale niestety latem Cetina ma mały poziom wody i jej nurt jest słabiutki, przez praktycznie cały czas musieliśmy wiosłować.
Całą relację mojego raftingu umieściłem na swoim blogu, także zapraszam (link poniżej)
rafting pontonowy po rzece Cetina
Ostatnio edytowano 11.06.2012 21:58 przez kaja45, łącznie edytowano 2 razy
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 28.05.2012 12:07

Czy dzieci się nie bały zastanawiam się bo z mężem myślimy o spływie,a mamy dwóch chłopaków 8 i 11lat ,czy dadza rade ze zdjęc widac dziewczynke chyba tez 7-8lat,czy jest bezpiecznie na tyle żeby nie rozbic głowy o skały :D ,czy są jakieś odcinki bezpieczniejsze i mniej ,czy bilet kupuje sie na cały spływ,ile trwa?dzięki
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 28.05.2012 12:35

LABUZKA napisał(a):Czy dzieci się nie bały zastanawiam się bo z mężem myślimy o spływie,a mamy dwóch chłopaków 8 i 11lat ,czy dadza rade ze zdjęc widac dziewczynke chyba tez 7-8lat,czy jest bezpiecznie na tyle żeby nie rozbic głowy o skały :D ,czy są jakieś odcinki bezpieczniejsze i mniej ,czy bilet kupuje sie na cały spływ,ile trwa?dzięki


W sezonie wakacyjnym naprawdę nie ma problemu z dziećmi, moja najmłodsza córka miała wtedy 8 lat a starsza 13, dwie najmłodsze pociechy siedziały praktycznie w środku pontonu i trzymały się pasów.

Tak naprawdę to na tym spływie były dwa lub trzy miejsca z progami gdzie nas trochę potrzęsło, a to niebezpieczne miejsce, które widać na zdjęciach pokonujemy pieszo. Ja z mojej strony mogę polecić ten rafting dla dzieci.

Co do cen nie pamiętam, ale lepiej jechać w ciemno i wykupić go w Radmanowych Milnice, naprawdę jest pełno ofert, spływ trwał ponad dwie godziny, coś koło 2:40.

Jest jeszcze jedno niebezpieczne miejsce tam gdzie można poskakać z wysokich skał, około 5-6 m nad wodą, w tym miejscu jest głęboko około 7 metrów i silny prąd, ale jeżeli dzieci pozostaną w pontonie to nie ma żadnego problemu

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 11.06.2012 21:58 przez kaja45, łącznie edytowano 1 raz
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 28.05.2012 12:40

kaja45 napisał(a):w końcu dojechaliśmy do Rogoźnicy Villa Klisovic
(...)
Obrazek
Obrazek
Trzeba było się rozpakować i odpocząć po podróży

Mieszkaliśmy całkiem niedaleko od Was ;)
Tylko w innym terminie i bardziej w stronę centrum.
Ale codziennie chodziliśmy na plażę koło tej Villi i "boiska" :)
Kojarzę ją po "internet cafe" ;)
Hej!
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 28.05.2012 13:33

Tak dokładnie i muszę powiedzieć, że Villa Klisović ma dobrą lokalizację, przystępne ceny, ja ze swojej strony mogę ją polecić :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Rogoźnica 2011 kajakiem, rowerem i pieszo na Sw. Jure - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone