Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riwiera Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kashpir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2005
Riwiera Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kashpir » 03.08.2005 16:42

Hej,
mam takie pytanie: czy ktos moze polecic jakies fajne miejscowosci na riwierze Makarskiej. Fajne tzn. w miare spora plaza, zeby nie cisnac sie na 1 m kwadratowym, duzy wybor knajpek i kwater prywatnych.
Judash
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Judash » 03.08.2005 18:50

Ja bylem w Podgorze bylo super polecam goraco ;).Nad morzem promenada, na promenadzie knajpy,restauracje,ogrodki,kawiarnie,kramy....duzo muzyki, slicznych kobiet itd.itd...
Ostatnio edytowano 03.08.2005 22:49 przez Judash, łącznie edytowano 1 raz
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 03.08.2005 22:33

Witam,
ja byłem w tym roku w Breli, w pierwszej napotykanej po drodze miejscowości na Makarskiej Riwierze. Dużo apartamentów i pokojów do wynajecia, wiele restauracji i barów. I przede wszystkim bardzo ładna okolica. Piękne plaże.
Zapraszam do mojego tematu, gdzie zamieściłem garść informacji praktycznych i trochę fotek z tego bardzo symaptycznego miejsca.
forum/viewtopic.php?t=7945&start=0
daro_
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro_ » 03.08.2005 22:50

Witam
Moim zdaniem wszystkie miasteczka na makarskiej są urocze ,ja polecam Makarską -duża plaża, ładne stare miasto i sporo nocnej rozrywki,lub Baska Voda-ładne spokojne miasteczko,w Breli zabawiłem tylko jeden dzien więc nie chciałbym się wypowiadać,ale przyznam że plaża z urwistymi zboczami bardzo mi się spodobała.
Pozdrawiam
Kashpir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kashpir » 09.08.2005 16:51

Wielkie dzieki.
BAdBoY
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) BAdBoY » 09.08.2005 16:59

Makarska , makarska , makarska... :twisted: znajdziesz tam wszystko a może nawet i więcej. Wielka plaża, dużo przytulnych knajp, jadłodajni, kilka imprez, sklepy etc... dużo ludzików i dużo magicznej Rakiji :lol: ps. nie zapomnij zabrać do domu :lol:
Ania_Blazej
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_Blazej » 15.08.2005 09:50

Witaj, my właśnie wróciliśmy z Tucepi - miejscowość również na Riwierze Makarskiej. Było super. stosunkowo mało ludzi, bardzo blisko do morza. Polecamy.
pozdrawiamy Ania i Błażej
hudy
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) hudy » 15.08.2005 10:46

Bardzo ładnie jest w Igrane, małe miasteczko, fajne knajpki w porcie oraz plaże.
siwa78
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwa78 » 16.08.2005 11:54

A ja też polecam Tucepi. Byliśmy tam 2 tygodnie. Prywatne kwatery przy deptaku, duzo knajpek do zaliczenia, plaża spora i bardzo długa, bardzo mili ludzie ... a co do Makarskiej to jak dla mnie zbyt duża.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone