Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riwiera Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008
Riwiera Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 06.01.2015 22:00

Serdecznie witam wszystkich cromaniaków w nowym 2015r.
Szukam sprawdzonej kwatery na riwierze makarskiej dla 9 osób ,najlepiej 4 sypialnie , cena jaka mnie interesuje to max.120e , w zamian mogę posłać namiary na sprawdzone i tanie kwaterki w Bibinje i Trogirze.Z góry wielkie dzięki i POzdrav :D
Dotka*
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotka* » 14.01.2015 10:49

Na riwierze makarskiej w miejscowości Igrane mogę polecić apartamenty niejakiego Tonko zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link my byliśmy w tym wyżej, co jest bliżej kościoła, trochę było daleko do plaży, ale ona nam nie przypadła do gustu więc jeździliśmy do miejscowości obok. Apartament za to miał piękny widok na morze, ale miał 3 sypialnie (każda 2 osobowa) + możliwość spania w salonie, dwie łazienki, aneks kuchenny dobrze wyposażony, ogólnie w miarę nowy apartament, płaciliśmy jeśli dobrze pamiętam 120euro ale w 2013r.

A czy mogłabym prosić o namiary na sprawdzone apartamenty w Bibinje, szukam czegoś bliżej, niż riwiera makarska ze względu na małe dzieci i długość drogi z Polski, ale chciałabym za tunelem Sveti rok i szukam jak najblizej tego tunelu ;)
makarska_1985
zbanowany
Posty: 18
Dołączył(a): 21.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) makarska_1985 » 02.04.2015 11:31

Hi, I am from Makarska. If you need apartment for Summer 2015.you can contact me on info(at)==spam==
I can offer you lot of apartments from "budget" to the "delux", near beach or center. Fell free to ask for offer.

Thank you
Emilija
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.04.2015 11:47

makarska_1985 napisał(a):Hi, I am from Makarska. If you need apartment for Summer 2015.you can contact me on info(at)==spam==
I can offer you lot of apartments from "budget" to the "delux", near beach or center. Fell free to ask for offer.

Thank you
Emilija


Over.
rob30
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rob30 » 04.04.2015 19:18

Witam wszystkich na forum

Zamierzamy ze znajomymi (2 x 3 osoby)pojechać na wakacje do Chorwacji w rejonie Makarskiej w terminie 11,07,2015 do 24,07,2015 r. W związku że jest to nasz pierwszy raz w tym kraju nie wiemy czy jechać w ciemno czy rezerwować kwatery przez internet. Może ktoś z miłych osób na forum może dać namiar na przyjemne i rozsądne cenowo namiary na kwatery w tym regionie. Prosiłbym też o uwagi na temat kwater - jak szukać, gdzie i jakie ceny obowiązują.
Dziękuję z góry za wszystkie cenne podpowiedzi :)
Robert
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 07.04.2015 11:31

witam wybieram się 05,07,2015 do Makarskiej na urlop i planuje pojechać do KrK z wycieczka z biura i do Splitu i się chciałem spytać jak lepiej do Splitu ? z biurem czy pks na własna rękę?i co warto tam zobaczyc? Chciałbym też wybrać się na wyspy Biszevo - Niebieska Jaskinia i tu moje kolejne pytanie jak można się tam dostać z Makarskiej? Dodam ze jestem nowy na tym forum wiec liczę na wyrozumiałość i dodam że to będzie 1 raz w Chorwacji;D pozdrawiam;]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.04.2015 11:57

miniek90 napisał(a):planuje pojechać do KrK z wycieczka z biura i do Splitu... Dodam ze jestem nowy na tym forum wiec liczę na wyrozumiałość

Jestem wyrozumiała, więc się tylko upewnię: chodzi Ci nie o miasto Krk na wyspie Krk w Kvarnerze, tylko o wodospady na rzece Krka?... :wink:
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 07.04.2015 22:51

tak o wodospady ;]
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 07.04.2015 23:04

z Makarskiej na Biševo w ogóle nie można się dostać. Generalnie musisz popłynąć promem ze Splitu na wyspę Vis, potem autobusem do Komiży. Jak przybędziesz do Komiży koło południa (nie da się wcześniej), to już po ptokach, bo łodzie na Biševo już wypłynęły - a więc trzeba przenocować w Komiży.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone