Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

rezerwacja apartamentu w ciemno

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nina2013
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2014
rezerwacja apartamentu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nina2013 » 02.07.2014 13:28

Witam
Mam pytanie, wybieram się drugi raz do Chorwacji, pierwszy wyjazd był w ciemno, znalazłam na portalu zakwaterowaniewchorwacji (to nie jest pośrednik) kwaterę, napisalam do właścicieli, odpisali że nie mają w tym terminie nic wolnego ale przyjaciele ich mają nowy i nowoczesny apartament, napisałam do tych przyjaciół, odpisali że mają wolne od 10 sierpnia, wysłali zdjęcia, apartament śliczny, nowoczesny cena 80e za dzień (2 sypialnie, salon, kuchnia balkon dla 4-6 osób) koło Omisu. I teraz pytanie chciałabym zrobić rezerwację tam ale jak mogę się zabezpieczyć żeby po wpłacie zaliczki (nie wiem jeszcze w jakiej kwocie)nie zostać oszukana?
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 02.07.2014 14:11

Karty kredytowe posiadają coś takiego jak chargeback, który pozwala na cofnięcie przelewu do 60dni po jego wykonaniu.
Trzeba oczywiście złożyć pisemną reklamacje i czekać na rozpatrzenie ale oficjalnie coś takiego funkcjonuje.
miczurin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) miczurin » 10.07.2017 07:43

nie przejmuj się, Chorwaci są bardzo honorowi i wg mnie nie będziesz mieć problemów. Zaliczka - ja nie płacę więcej niż 100 Euro - zawsze tak uzgadniam mailowo pobierają by zabukować termin (to normalne). Sprawdź w GOGLE MAP adres tego nowego apartamentu czy tam jest ten obiekt. Będzie naprawdę super - bo wszystko jest nowiusieńkie i pachnące. Pozdrawiam :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.07.2017 09:57

miczurin napisał(a): Będzie naprawdę super

Po trzech latach to raczej... było. :roll: Albo i nie. :mrgreen: :wink:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
rezerwacja apartamentu w ciemno
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone