Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rab - czy warto ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
evra
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005
Rab - czy warto ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) evra » 27.06.2005 11:17

Przeglądałam forum ale nie znalazłam watku odpowiadającego wyłacznie tej wyspie.
Czy ktoś był i może mi powiedzieć cokolwiek o tej wyspie?
Czytałam, że jest dość popularna wśród Niemców i z tego powodu droga. Prawda czy nie?
Jak jest z tymi plażami piaszczystymi? Czy rzeczywiście są piaszczyste, czy to 'piaszczyste' oznacza żwir?
Warto czy nie warto?
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 27.06.2005 19:05

witaj,
Jak to wyspa Rab jest nieco drozszy od np.Dalmacji. Mozna spotkac Niemcow(lepiej nie uzywac niemieckiego-lepiej walczyc po polsku), Wlochow. Plaze piaszczyste sa z piasku a nie zwiru. Przy czym polnocna czesc wyspy -Lopar jest bardziej kamienisty. Stolica wyspy-miasto Rab jest sympatycznym miasteczkiem z wieloma zabytkami.
Dla nas warto i jedziemy tam drugi raz:)
Pozdr
evra
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evra » 08.07.2005 10:47

Dzięki serdeczne za odpowiedź - przerzucę się do wątku "Wróciłem z Rab (Kampor)".
Pozdrawiam!
:)
Ania87
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania87 » 17.07.2005 17:09

Ja własnie przed chwilką wróciłam z Chorwacji i byłam w Loparze na Rabie.... Przepiekne miejsce, po prosrtu raj !!! Tak bardzo bardzo marzę żeby teraz tam być ;( Chlip chlip....
evra
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evra » 18.07.2005 14:42

Ania87 napisał(a):Ja własnie przed chwilką wróciłam z Chorwacji i byłam w Loparze na Rabie.... Przepiekne miejsce, po prosrtu raj !!! Tak bardzo bardzo marzę żeby teraz tam być ;( Chlip chlip....


Aniu, a jakie ceny?
Za ile można znaleźć nocleg bez wcześniejszej rezerwacji?
Ile kosztuje prom na Rab i skąd płynęłaś?
markli29
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) markli29 » 26.07.2005 22:29

Witam, czy mogłabyś mi podać ceny noclegów na wyspie Rab, czy znajdę nocleg bez wcześniejszej rezerwacji? Wybieram się z mężem i dzieckiem. W jakiej części wyspy najlepiej szukać? Pozdrawiam i dziękuję

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone