Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pytanie o Brelę

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003
pytanie o Brelę

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 31.07.2005 15:06

Witam,
W tym roku byłem na Riwierze i dwukrotnie byłem na spacerze w Breli i Baska Voda. Do Breli wjeżdżaliśmy z magistrali w miejscu, gdzie jest znak kierujący do centrum Breli. Z tego co pamiętam, zjeżdża się na wąską drogę prowadzącą wzdłuż plaży w dół do Baskiej Vody. Czy to jest całość Breli? Czytając Wasze wpisy czegoś mi brakuje :-) Może ktoś ma jakąś mapkę Breli, ewentualnie naświetli mi, czy Brela rozciąga się też w drugą stronę od tego zjazdu, jak tam się dostać, czy warto? Czy w pobliżu są formalne/nieformalne plaże FKK?
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 31.07.2005 21:24

Zjazd od głównego skrzyzowania na Magistrali sprowadza do Soline - portowej i centralnej częśći Breli. Na zachód od niej znajduje się kilka bardzo sympatycznych dzielnic. Można do nich dojechać jednym z dwóch zjazdów z Magistrali (pierwszy zjazd położony jest 200 metrów od wspomnianego skrzyżowania - w stronę Splitu).
Odsyłam do mapki http://analogkid.webpark.pl/Brelamapa.jpg

Więcej info (z licznymi zdjeciami) na temat tego bardzo uroczego miasteczka znajdziesz w mojej temacie (również na temat FKK).

forum/viewtopic.php?t=7945&postdays=0&postorder=asc&start=0
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 01.08.2005 14:29

Wielkie dzięki!
Super opisy i super mapka.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone