Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Proszę o radę co do wyboru i porównania apartamentu Pisak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michu78
Turysta
Proszę o radę co do wyboru i porównania apartamentu Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu78 » 17.05.2014 20:21

Witam, moi drodzy, to jest mój pierwszy wątek na tym forum, ale samo forum czytam dobre 4 lata :D W tym roku jedziemy akurat do Pisak'a rodziną (tzn. ja, ślubna ma i dzieciaki całe, młode dwa). Poczytałem polecane apartamenty, ale mam dylemat co do wyboru.
1. Apartamenty Vera - polecane, ale dostałem dosyć drogą ofertę (520 euro za tydzień 28.06-05.07) nie wliczona klima i wifi (mniej istotne) -44m2 i 24m2 taras II piętro
2. Apartamenty Ora - podobnie tylko cena 440 euro 32m2 i 12m2 tarasik
3. Apartamenty Slamić - 40 m2 z wifi i klimą 380 euro, ale kompletnie nic o tym nie znalazłem.

Wszystkie znajdują się obok siebie Put Vrulje 34, następny 32 i ostatni 30.
Prosiłbym o ewentualne spostrzeżenia osób, które na miejscu były i może pamiętają lub coś im świta odnośnie tego ostatniego link hm. nie mogę umieścić, nie ukrywam, że z uwagi na cenę ten bym brał.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Michał
henius34
Cromaniak
Re: Proszę o radę co do wyboru i porównania apartamentu Pisa

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.05.2014 23:02

Witaj!
Nie kojarzę Slamić ' ale z tego co mi się wydaje jest kawałek do plaży (kojarząc po numeracji)w Orze byłem w 2011 i teraz również się tam wybieram.
Co do apartamentów Ora. Ogólnie strona internetowa jest ich najsłabszym atutem, więc tym się nie sugeruj. Na żywo wszystko wygląda zdecydowanie lepiej. Widoki z tarasów zapierają dech w piersiach, gospodarze mili uprzejmi, można u nich nabyć wszelkiej odmiany rakiji (pyszne), winka (takie sobie) i oliwy (dobra). Do plaży dwa dojścia; albo prywatną ścieżką (2-3 min), albo schodkami (3-4'). Z tarasu, lekko podniesionym głosem można zawołać współtowarzyszy na obiadek. Winogrono i figi przejedzą się Wam po dwóch dniach, gospodarz ma ich od groma (byliśmy w sierpniu). Do dyspozycji gości altana gilowa i dwa prysznice ogrodowe. Do sklepu około 5 minut spacerkiem. Jedyny minus tych kwater – brak czajnika elektrycznego w pokojach. Poz tym wszytsko gra. Nie będę ani polecał ani odradzał, To jest moja subiektywna ocena. W pozostałych nie byłem więc nie wiem jakie mają plusy, a jakie minusy.
michu78
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu78 » 19.05.2014 12:25

Dziękuję za informację - mimo, że moje dzieciaki mówią CRO nie (no może starszy się lekko przełamuje - uwielbia ichniejsze jedzenie) i koniecznie parli nad nasz Bałtyk, to mnie osobiście odraża cena (chcą od nas 5400zł za tydzień w primavera w Jastrzębiej G. - masakra). Dlatego też moje zaprawienie w Mazurach, namiotach itd. przemawia po raz kolejny za CRO.

Wpłacam dzisiaj kaskę i tyle.
Pzdr
adima1980
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adima1980 » 06.03.2016 22:43

Witam,

mam pytanie do michu78, byłeś pod tym adresem: Slamic apartments, Pisak, Put Vrulje 30

jakie opinie ?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje