Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Proszę o pomoc

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolsmat40
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2017
Proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolsmat40 » 09.08.2017 15:33

Witam tydzień temu w Sibeniku moje dziecko zgubiło kamerę gopro może ktoś na tym forum kto był w Chorwacji znalazł albo ma jakiś pomysł jak szukać. Zależy mi bardziej nawet na filmach niz na kamerze . Dziękuję i proszę o pomoc

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019