Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Proszę o pomoc

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolsmat40
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2017
Proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolsmat40 » 09.08.2017 15:33

Witam tydzień temu w Sibeniku moje dziecko zgubiło kamerę gopro może ktoś na tym forum kto był w Chorwacji znalazł albo ma jakiś pomysł jak szukać. Zależy mi bardziej nawet na filmach niz na kamerze . Dziękuję i proszę o pomoc

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018