Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o pomoc w wyborze miejsca wakacji

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Ronaldinio
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.01.2018
Prośba o pomoc w wyborze miejsca wakacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ronaldinio » 27.01.2018 19:33

Witam serdecznie, mam spory kłopot w wyborze kierunku tegorocznych wakacji, opiszę tutaj krótko gdzie byłem, czego oczekuję i jaką gotówkę chciałbym przeznaczyć - chciałbym więc nie znaczy, że nie sprzedam nerki i dołożę do wakacji :wink:

1.Najlepiej Wyspa ale niekoniecznie, wyspa dlatego, że lubię jeździć i zmieniać miejsce plażowania oraz oglądać ciekawe Naturalne widoki, nie znaczy, że nie zachwycam się architekturą, jednak moje oko uspokaja natura, piękne plaże, klify i kolor wody - ciepłej wody, takiej abym mógł sie w niej spocić :!: , dlatego, jeśli jest rejon spełniający oczekiwania może być ląd.

2.Wybieram się rodzina 4 osobowa, nie może być totalnych nudów ale lepiej aby w okresie w którym jadę też nie było tak, że będę musiał walczyć o leżak, jadę z dorosłymi dziećmi, sami też lubimy gdzieś na szoping wyskoczyć czy spacery promenadą uskuteczniać.

3.Możliwy okres wyjazdu czy wylotu to najlepiej już od ok 15-20 czerwca, ale też mogę zmienić decyzję na środek sezonu lub pażdziernik. Pieniążki jakie mam ochotę wydać na noclegi z jedzeniem to 12tys w tym śniadania i obiado-kolacje i internet w pokoju gratis a nie że 4 euro za godzinę, ilość noclegów to 9-11.

4. Gdzie byłem i co mi się podobało, dotychczas zawsze sam organizowałem, zawsze było wspaniale i zawsze pełne zadowolenie, zawsze jechałem kampingiem albo osobówką, ale teraz czuję, że nie dam rady sam zorganizować bo cel raczej będzie poza zasięgiem sił lub samochodu, samolotem nigdy nie leciałem i przerośnie mnie organizacja, dlatego w grę wchodzi również biuro podróży ale i samodzielna organizacja jeśli jest szansa, że uzyskam w tym temacie wsparcie :(

a] Chorwacja, byłem kilka razy, zjechałem całą, nie byłem tylko na wyspach Chorwackich, ale tam odpada bo planuję rejs po wyspach w niedalekiej przyszłości.

b] Albania, byłem kilka razy, zjechałem całą, koniecznie trzeba by wrócić i nacieszyć się dobrociami za śmieszne pieniądze

c] Grecja, byłem na Korfu, Zakyntos, Lefkada - Najlepsza Zakyntos

d] Sycylia, Vulcano i Calabria, no bomba pierwszej klasy, ale tam jeszcze wrócę jak dożyję.

Opisałem jak najkrócej i jak najlepiej wszystko, niezmiernie liczę na pomoc doświadczonych podróżników, lub znajomych doświadczonych podróżników, co mają podobne potrzeby, rozumieją czego szukam i mogą coś polecić.

:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2018 19:51

Może Azja?
Loty ogarniesz sam,hotele na miejscu są tanie. Ale to raczej na innym forum - fly4free

A z bliższych to może być: Kreta - piękne plaże, Malta-wygodna komunikacja - samolotem sam bez problemu ogarniesz. Sardynia- piękne plaże - samochód+prom.
Ronaldinio
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ronaldinio » 27.01.2018 20:00

Szybka odpowiedź, to lubię, bo czas szybko ucieka...a wakacje tuż tuż, Azja wchodzi w grę, lecz z ogarnianiem samolotów jak pisałem cieżko bo nigdy nie latałem i czy wogóle mam zacząć szukać na 10 dni tak daleko bo samoloty tak daleko zapewne drogawo, Kreta od tygodnia u nas na tapecie, strasznie trudno coś wybrać, dopiero poznaje te klimaty, znaczy tereny, to duża wyspa, mam taki mętlik w głowie...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2018 20:03

Azja- zajrzyj na podaną stronę - tam ten temat jest mocno wałkowany i rozeznany. Podaj problemy i na pewno ktoś Ci pomoże. Loty możesz też poprosić o znalezienie w biurze podróży - coś Ci zaproponują, godziny, linie itp. a przecież ostatecznie nie musisz skorzystać...
Może też być Cypr - samolotem spokojnie sam sobie poradzisz. Proponuję październik. Tu moja relacja.
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 28.01.2018 01:11

Kreta w czerwcu :D . Nie byłem, ale myślę, że będzie w sam raz :mrgreen: .
pzdr. :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2018 11:21

Ale morze ma być do spocenia :D więc we wrześniu będzie cieplejsze.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 28.01.2018 11:57

Przyłączam się do zdania przedmówców.
Znajomi, którzy świat zjeździli, jak nie mają pomysłu na wypad, jadą na Kretę.
Blisko, dla każdego coś miłego - góry, wąwozy, zabytki, morze, gościnni gospodarze.
Na pierwszy rzut, najlepiej rejon Chania, ewentualnie Rethymnon.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Prośba o pomoc w wyborze miejsca wakacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone