Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o informację o Baśce na KRK

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mirek S
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 30.05.2004
Prośba o informację o Baśce na KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirek S » 31.08.2005 09:50

Chciałbym w przyszłym roku wybrać się do Baśki na wyspie KRK ( zachęcony opisami na forum). Bedę bardzo wdzięczny za namiary na jakieś kwatery i wszystkie informację które pozwolą fajnie spędzić wakacje w tej miejscowości.
pozdrawiam

Mirek S
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 01.09.2005 19:56

mam kilka fotek z baski i starej baski. jak byś chciał to mogę Ci podesłać na maila tylko podaj adres. Pozdrawiam
Mirek S
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 30.05.2004
Nikt nie jest w stanie mi pomóc ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirek S » 04.09.2005 20:40

A liczyłem , że świeżo po wakacjach będzie sporo informacji ?
bazyli1410
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.10.2005
Nie polecam Baski

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyli1410 » 15.10.2005 11:59

Byłam na Krku w zeszłym roku. Baska to nic tylko kurort. My pojechaliśmy w ciemno i o 11 w nocy osiedliliśmy się w miejscowości KRK na kampingu Jezevac. Lepiej trafić nie mogliśmy. Najpiękniejsze miejsce - zaraz po Dubrowniku na liście "Gdzie powrócić?". Polecam gorąco. Super zagospodarowane i jest tam co zwiedzac i czym zapełnić czas. Przepiękne plaże. Na starym mieście mają najlepszą pizze świata z szynką dalmatyńską - 35 kun za największą pizze z iloma dodatkami chcesz. Jeśli jedziesz autem to Krk jest super bazą wypadową. My zwiedziliśmy całą wyspę, Rab, a podczas powrotu całą Istrię. Uwirz mi - 14 niezapomnianych dni a wydaliśmy w sumie 2600 na 2 osoby. Broń Borze nie wybieraj Baski jeśli jedziesz z kobietą.
PS. w Starej Basce zaatakowały nas pszczoły i "pogryzły" moje iloveyou w głowę!!!
Mirek S
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 30.05.2004
Re: Nie polecam Baski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirek S » 17.10.2005 20:48

skoro tak, to może ktos dysponuje jakimis ciekawymi namiarami na kwatery ?
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 18.10.2005 10:34

Sprawdź tutaj
Pozdrav
Mirek S
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 30.05.2004
Dzięki, korzystałeś może z ich usług ?, jeżeli tak są OK ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirek S » 22.10.2005 19:31

Dzięki, korzystałeś może z ich usług ?, jeżeli tak są OK ?
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 24.10.2005 12:17

Niestety nie. Faktem jest, że jeden z moich znajomych był w jednym z tych apartamentów.
Mimo to, myślę że nie masz się czego obawiać. Jak widać na stronce jest tego sporo i zawsze można coś wybrać.
Pozdrav

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Prośba o informację o Baśce na KRK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone