Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prawie pustkowie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.02.2014 21:16

Krzychooo napisał(a):Rozważ Lukovo koło Senja. Niedaleko, piękne położenie, kościółek, knajpka przy plaży, spokój (przy czym zaznaczam, że byłem tam parę lat temu).


Lukovo naprawdę piękne i ciche, tylko ciężko jakieś apartmany tam znaleźć. Byłem tam kilka razy plażować podczas mojego pobytu w CRO.

Ps. Tomek, sprawdź PW i Maila
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.02.2014 21:50

Marek358 napisał(a):Czyli gdzie? Rejony Stupin Celine? To chyba nie najlepszy pomysł...
Może lepiej Razanj? W rejonie Razanj-Kanica-Sevid zdarzają się pustawe zatoczki...

SC jak ktoś lubi spędzać wakacje nad jeziorem... woda - ciężko się będzie schłodzić i jak coś często gubisz w wodzie, to weź z sobą latarkę :roll:
Proponował bym Malo Zecevo.
Tomek.74
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek.74 » 10.02.2014 22:26

Dzieki za tak duży odzew na forum , jestem zachwycony Chorwacją tylko ze jako nowicjusz nie mam pojęcia gdzie wyruszyc aby nie zmarnowac wymarzonego i wyczekiwanego urlopu.nie sa istotne dla mnie knajpki bo jestem osobą o charakterze samotnika tak wiec im mniejsce bardziej odludne ale z plażą i mozliwosciami amatorskiego nurkowania tym samym bardziej wskazane., ,przegladam wasze propozycje i napewno jak tylko będę miał jakieś pytania czy watpliwosci to odezwę sie .mile jestem zaskoczony ze jest to tak aktywne forum .
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 11.02.2014 00:25

Amfipriona napisał(a):
Marek358 napisał(a):Czyli gdzie? Rejony Stupin Celine? To chyba nie najlepszy pomysł...
"


Dlaczego nie? Dla mnie bomba. Chyba że się coś zmieniło przez 1,5 roku..


Na końcu zatoki gdzieś w rejonie Stupin Celine jest wrakowisko, ale nie jestem pewien czy o tym samym rejonie mówimy.
Obrazek
Amfipriona
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amfipriona » 11.02.2014 16:06

Stupin Celine. No to tak.. My byliśmy na tej plaży:
Bez tytułu.png

To wielkie czarne koło było największą atrakcją do wygłupów na wodzie. ;]
A tyle osób było tak maksymalnie pod wieczór gdy miejscowi się kąpać przychodzą:
Big_Blue_9820SDC14522.jpg


[Jakby co - są to zdjęcia są z grafiki google nie moje]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2014 16:08

Amfipriona napisał(a):A tyle osób było tak maksymalnie pod wieczór gdy miejscowi się kąpać przychodzą:


W jakim terminie byliście? W sezonie lipiec / sierpień czy poza nim?
Amfipriona
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amfipriona » 11.02.2014 16:12

W sierpniu... tym bardziej byliśmy zdziwieni...
W sumie mam nawet kontakt z właścicielem domku, gdzieś zapisany - ale on tam ma trochę strome schody, no chyba, że się u góry mieszka :]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.02.2014 10:30

Z Riwiery Szybenik proponuję numerek 1, 3, 4, 19 > http://www.tz-rogoznica.hr/rogoznica/p_plaze.html
Dla maluchów idealna plaża nr 2 - Lozica1 i nr 10 - Racice (tu ewentualna kwatera od drugiej strony "wyspy" - odcinek od ostatniej restauracji do straży pożarnej http://goo.gl/maps/EKtIu jest kilka domów do wynajęcia, w internecie się raczej nie reklamują)
Tu > http://goo.gl/maps/gJZIL > można wypożyczyć rowery i przemieścić się na inne plaże.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.02.2014 10:41

Tomek.74 napisał(a):Dzieki za tak duży odzew na forum , jestem zachwycony Chorwacją tylko ze jako nowicjusz nie mam pojęcia gdzie wyruszyc aby nie zmarnowac wymarzonego i wyczekiwanego urlopu.nie sa istotne dla mnie knajpki bo jestem osobą o charakterze samotnika tak wiec im mniejsce bardziej odludne ale z plażą i mozliwosciami amatorskiego nurkowania tym samym bardziej wskazane., ,przegladam wasze propozycje i napewno jak tylko będę miał jakieś pytania czy watpliwosci to odezwę sie .mile jestem zaskoczony ze jest to tak aktywne forum .

Proponuję którąś z gdinjskich zatok na Hvarze :idea: Prom Drvenik - Sućuraj http://www.chorwackie.pl/dalmacja/trans ... dkowa.html
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.02.2014 10:48

pasażer napisał(a):Proponuję którąś z gdinjskich zatok na Hvarze :idea: Prom Drvenik - Sućuraj http://www.chorwackie.pl/dalmacja/trans ... dkowa.html


Miało być do Splitu ;-)

Do gdinjskiej zatoczki właśnie się wybieram, ale na tamte kwatery to jeszcze żona Tomka się musi zgodzić. Jak żyć bez suszarki, lokówki i prostownicy (do włosów oczywiście), panie, jak żyć?... :wink: No chyba, że jakieś bardziej cywilizowane północne zatoczki albo Gromin Dolac za tunelem.
http://www.visit-hvar.com/

Na rogoźnickiej wysepce bardziej podobała mi się druga strona, ten cypel z domami - było dość kameralnie w 2006, ale nie wiem jak teraz - pewnie też się rozbudowało, jak wszędzie. Fantastyczna jest ta promenada dokoła wysepki i skałki przy niej, tylko z dziećmi niepływającymi nie da rady plażować z tamtej zalesionej strony. Przy Gornji Muli była jednak masa jeżowców, za to przy 10 z linku Pasażera postawili wtedy zjeżdżalnię dla dzieci i dno było przyjaźnie żwirkowe.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.02.2014 12:48

Mikromir napisał(a):Miało być do Splitu

Na wybrzeżu ponurkuje ale za dużo pod wodą nie zobaczy.
Inna propozycja to Ljubljeva - nie byłem ale wygląda sympatycznie.
ljubljeva-t21989-15.html#p1240684
tajemnicza-wyprawa-do-cro-razanj-2012-t38239-15.html#p997564

Mikromir napisał(a):Na rogoźnickiej wysepce bardziej podobała mi się druga strona, ten cypel z domami - było dość kameralnie w 2006, ale nie wiem jak teraz - pewnie też się rozbudowało, jak wszędzie. Fantastyczna jest ta promenada dokoła wysepki i skałki przy niej, tylko z dziećmi niepływającymi nie da rady plażować z tamtej zalesionej strony. Przy Gornji Muli była jednak masa jeżowców, za to przy 10 z linku Pasażera postawili wtedy zjeżdżalnię dla dzieci i dno było przyjaźnie żwirkowe.

Za Twojego pobytu nie było pewnie też tego baru > https://hr-hr.facebook.com/buddha.bar.rogoznica
Zjeżdżalnia przy Racice jest nadal. Woda przy Racice wręcz gorąca ale tak po 16.00 cień wchodzi na plażę i ludzie przechodzą na plażę Kopara, gdzie słońce jest aż do zachodu. Tak więc, apartamentów Ruzmarin i sąsiednich bym nie wybrał. Co najwyżej można na Racice przyjechać z dzieciakami, gdy otwarte morze wzburzone. Parkowanie w lesie gratis.
Przy Racice w 2012 r. jeżowców nie było. Przy Kopara kilka. Bardzo dużo jeżowców jest przy Sepurina. Otoczaki w wodzie przy Sepurina są tak do kolan. Dalej dno kamieniste i masa jeżowców. Najbardziej podobało mi się plażowanie przy Lozicy. Ciekawe miejsce jest też na półwyspie za Mariną Frapa - od strony otwartego morza można znaleźć własny zakątek.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.02.2014 19:14

No i jak Tomek, znalazłeś już coś :?: :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.02.2014 19:39

Mikromir napisał(a):Do gdinjskiej zatoczki właśnie się wybieram, ale na tamte kwatery to jeszcze żona Tomka się musi zgodzić. Jak żyć bez suszarki, lokówki i prostownicy (do włosów oczywiście), panie, jak żyć?... :wink:

Domki rybackie to dopiero wyzwanie. Woda ze studni, lodówka na gaz. Po zagotowaniu wody trochę gorąco w domku. :roll:

klik :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
prawie pustkowie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone