Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót do domu czy są publiczne prysznice

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015
Powrót do domu czy są publiczne prysznice

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 06.07.2015 10:00

Witam
Kończą się nam wakacje w Vodicach
W piątek do 10 rano mamy się wyprowadzić z apartamentu w Vodicach
Czy są tu gdzieś publiczne prysznice (albo gdzieś po drodze w stronę Budapesztu np. w Zadarze)?
Bo można zostać do wieczora i się umyć w publicznych prysznicach lub wrócić dzień wcześniej
Jak wy to robicie?
Co z tymi prysznicami?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.07.2015 10:10

acidpm napisał(a):Jak wy to robicie?
Co z tymi prysznicami?

Ja wracam prosto z apartamentu po prostu, na stacjach benzynowych są prysznice płatne.
No i przy plażach bywają, albo z kempingowych można skorzystać :)
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 06.07.2015 12:43

Czyli wychodzisz o 10 rano i jedziesz od razu do Polski?
Ja chcę jechać w nocy bo mam małe dzieci
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.07.2015 12:49

acidpm napisał(a):Czyli wychodzisz o 10 rano i jedziesz od razu do Polski?
Ja chcę jechać w nocy bo mam małe dzieci

Nie napisałam, że o 10tej, zazwyczaj koło 12-13 lub jak wyjdzie, ale w dniu wyjazdu nie korzystam z plaży.
Do Chorwacji w nocy, z - jak się ułoży.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Powrót do domu czy są publiczne prysznice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone