Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poruszanie się po wyspie Rab

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damian50000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.05.2009
Poruszanie się po wyspie Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian50000 » 07.06.2009 17:02

Witam serdecznie,

Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat - jak wygląda sprawa transportu po wyspie Rab? Mianowicie chodzi mi o przejazd na trasie Lopar - Rab... Jeździ tam jakiś autobus? Może w 4 osoby bardziej opłaca się wziąć taxi? Jakich cen można spodziewać się za taki przejazd? (taxi/bus)

W Lopar będę w pierwszej połowie sierpnia.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)
figolus
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) figolus » 04.07.2009 13:11

damian50000 napisał(a):Witam serdecznie,

Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat - jak wygląda sprawa transportu po wyspie Rab? Mianowicie chodzi mi o przejazd na trasie Lopar - Rab... Jeździ tam jakiś autobus? Może w 4 osoby bardziej opłaca się wziąć taxi? Jakich cen można spodziewać się za taki przejazd? (taxi/bus)

W Lopar będę w pierwszej połowie sierpnia.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)


witam właśnie wczoraj wróciłem z wyspy po udanych dwóch tygodniach urlopu.Co do transportu to my poruszaliśmy się autem 11km z Rab do Lopar ale widziałem przystanki na trasie Lopar -Rab co do cen to nie wiem. Jeśli chcecie jakieś info to na maila chętnie odpiszę my mieliśmy kwaterę w centrum miasta Rab.
kasia76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia76 » 08.07.2009 22:45

figolus napisał(a):
damian50000 napisał(a):Witam serdecznie,

Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat - jak wygląda sprawa transportu po wyspie Rab? Mianowicie chodzi mi o przejazd na trasie Lopar - Rab... Jeździ tam jakiś autobus? Może w 4 osoby bardziej opłaca się wziąć taxi? Jakich cen można spodziewać się za taki przejazd? (taxi/bus)

W Lopar będę w pierwszej połowie sierpnia.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)


witam właśnie wczoraj wróciłem z wyspy po udanych dwóch tygodniach urlopu.Co do transportu to my poruszaliśmy się autem 11km z Rab do Lopar ale widziałem przystanki na trasie Lopar -Rab co do cen to nie wiem. Jeśli chcecie jakieś info to na maila chętnie odpiszę my mieliśmy kwaterę w centrum miasta Rab.


Hej Figolus,

zastanawiam sie nad wyjazadem na wyspe Rab, czy mozesz cos wiecej o niej napisac? czy to odpowiednie miejsce na urlop z dwuletnim dzeickiem?
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 09.07.2009 07:55

kasia76 napisał(a):
zastanawiam sie nad wyjazadem na wyspe Rab, czy mozesz cos wiecej o niej napisac? czy to odpowiednie miejsce na urlop z dwuletnim dzeickiem?

Pytanie nie do mnie ale napiszę parę słów.
Lopar na Rabie to bardzo dobre miejsce na pobyt z małym dzieckiem.
Piaskowa plaża, płytka i ciepła woda, place zabaw, w tej miejscowości większość wypoczywających to rodziny z małymi dziećmi.
Nie ma problemu z poruszaniem się wózkiem dziecięcym, praktycznie nie ma tam schodów.
Podobnie jest w Kamporze ale tam byłem tylko przejazdem.
kasia76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia76 » 09.07.2009 22:23

Mibi,
ogromnie dziekuje za info :D ciagle sie zastanawiam czy Rab to dobry pomysl na wakacje z dwulatkiem, ale rozwiewasz moje obawy:-)

a sama wyspa jest ladna? jest co pozwiedzac? i z tego co sie orientuje najkorzystniej jest przedostac sie na nia z wyspy krk, tak?

z gory dzieki za info, i przepraszam jesli przynudzam :wink:
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 09.07.2009 23:57

kasia76 napisał(a): i z tego co sie orientuje najkorzystniej jest przedostać się na nią z wyspy krk, tak?


Nie. Najkorzystniej i najtaniej to promem z miejscowości Jablanac, który to dopływa po około 10 minutach do południowej części wyspy, a później to już autem do Loparu. Wyspa i jej piaszczyste plaże są stworzone dla małych i nie umiejących pływać dzieci. Rok temu byłem tam i w tym roku za 7 dni znowu tam jadę. Dla mnie jest to fajny zakątek CRO.
kasia76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia76 » 10.07.2009 08:59

Super :D
to moze sie spotkamy :wink: bo my wyjezdzamy jutro w nocy na dwa tygodnie; jedziemy w ciemno, ale ...przygoda...przygoda :wink:
pozdrawiam
kasiawm
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiawm » 19.08.2009 11:28

figolus napisał(a):
damian50000 napisał(a):Witam serdecznie,

Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat - jak wygląda sprawa transportu po wyspie Rab? Mianowicie chodzi mi o przejazd na trasie Lopar - Rab... Jeździ tam jakiś autobus? Może w 4 osoby bardziej opłaca się wziąć taxi? Jakich cen można spodziewać się za taki przejazd? (taxi/bus)

W Lopar będę w pierwszej połowie sierpnia.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)


witam właśnie wczoraj wróciłem z wyspy po udanych dwóch tygodniach urlopu.Co do transportu to my poruszaliśmy się autem 11km z Rab do Lopar ale widziałem przystanki na trasie Lopar -Rab co do cen to nie wiem. Jeśli chcecie jakieś info to na maila chętnie odpiszę my mieliśmy kwaterę w centrum miasta Rab.


Wybieram się na Rab do miejscowości Rab w terminie od 30 sierpnia do 13 września. Proszę o informację dotyczącą kwater w miejscowości Rab na mejla adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
itkovian
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) itkovian » 18.06.2021 09:09

figolus napisał(a):
damian50000 napisał(a):Witam serdecznie,

Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat - jak wygląda sprawa transportu po wyspie Rab? Mianowicie chodzi mi o przejazd na trasie Lopar - Rab... Jeździ tam jakiś autobus? Może w 4 osoby bardziej opłaca się wziąć taxi? Jakich cen można spodziewać się za taki przejazd? (taxi/bus)

W Lopar będę w pierwszej połowie sierpnia.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)


witam właśnie wczoraj wróciłem z wyspy po udanych dwóch tygodniach urlopu.Co do transportu to my poruszaliśmy się autem 11km z Rab do Lopar ale widziałem przystanki na trasie Lopar -Rab co do cen to nie wiem. Jeśli chcecie jakieś info to na maila chętnie odpiszę my mieliśmy kwaterę w centrum miasta Rab.



Cześć,
możesz podać jakies namiary na sprawdzone kwatery ? ceny ? dla rodziny 2+2
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 18.06.2021 09:15

itkovian napisał(a):Cześć,
możesz podać jakies namiary na sprawdzone kwatery ? ceny ? dla rodziny 2+2

No toś odkopał wątek - złota łopata dla Ciebie.
Spodziewasz się że ktoś po 12 latach odpisze?
itkovian
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) itkovian » 18.06.2021 09:25

jak nie on to może ktoś inny ... :)
...a dla Ciebie Złoty długopis za odpowiedź na temat :) ;) ;)
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 18.06.2021 09:32

itkovian napisał(a):jak nie on to może ktoś inny ... :)
...a dla Ciebie Złoty długopis za odpowiedź na temat :) ;) ;)


Ale pytasz konkretną osobę - "możesz". Jakbyś pytał wszystkich to może byś dostał odpowiedź :oczko_usmiech:
EXHB
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) EXHB » 18.06.2021 14:08

VeAn Apartments (niestety nie mam uprawnień do wstawiania linków, ale mają własną stronę.)
Polecam, byłem kilka razy.
itkovian
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) itkovian » 22.06.2021 16:17

ok - dzięki :) zawsze pewniej jak ktoś był i jest zadowolony :)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Poruszanie się po wyspie Rab
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone