Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porady i zdjęcia - wyspa Pag, Tribunj, Plitwice i inne

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011
Porady i zdjęcia - wyspa Pag, Tribunj, Plitwice i inne

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 12.03.2012 22:20

Jak kiedyś obiecywałem, zrobiłem (w końcu!!) stronę o naszym pobycie w Chorwacji.

Spędziliśmy tydzień w Tribunj i tydzień na wyspie Pag. Dodatkowo zatrzymaliśmy się na dwa noclegi w Plitwicach.

Zwiedziliśmy parki narodowe KRKA i Jeziora Plitwickie, a także Trogir, Szybenik i Zadar.

Wszystko to opisałem na stronie, dołączając do każdego opisu galerię zdjęć. Poświęciłem na to od cholery czasu i mam nadzieję, że się to komuś przyda.

Jestem ciekaw Waszej opinii o tej stronie. Jeśli komuś się coś nie podoba lub coś by zmienił, napiszcie, wezmę to pod uwagę. Jeśli Wam się podoba, podawajcie proszę link do strony swoim znajomym - w końcu po to ta strona powstała, żeby ktoś ją oglądał.

Adres strony to http://www.chorwacja.slask.pl

Jeszcze co do szaty graficznej: to szablon zrobiony własnoręcznie przeze mnie parę lat temu i wiem, że nie jest on przesadnie estetyczny :-) dlatego jeśli ktoś zna jakiegoś grafika, który by się podjął zmiany layoutu za jakieś nieduże pieniądze, będę wdzięczny za kontakt.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.03.2012 22:33

Jeżeli napisałeś tam wszystko co widziałeś ciekawego przez tydzień na Pagu,to sorry,ale..................nic nie widziałeś.
Opisałeś raptem 6 plaż ,z których jedynie Girenica jest warta odwiedzenia(przynajmniej wg nero:wink: .)


A uwierz- Girenica przy innych to pikuś. :D
Jeżeli to miała być reklama Pagu...niestety nią nie jest.

Reszta zerżnięta z Wikipedii. :D
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 12.03.2012 23:45

Anakin, nie wiem czy uda się komuś przebić Twoją i BeJur, relację z Pagu. Pozdrawiam Malina :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.03.2012 17:29

malina1959 napisał(a):Anakin, nie wiem czy uda się komuś przebić Twoją i BeJur, relację z Pagu. Pozdrawiam Malina :lol:


niech chętni próbują :)
relacja na cro.pl jest jedynie kawałkiem tego wszystkiego co się tam wydarzyło

:D
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 13.03.2012 19:00

anakin napisał(a):Jeżeli napisałeś tam wszystko co widziałeś ciekawego przez tydzień na Pagu,to sorry,ale..................nic nie widziałeś.
Opisałeś raptem 6 plaż ,z których jedynie Girenica jest warta odwiedzenia(przynajmniej wg nero:wink: .)


A uwierz- Girenica przy innych to pikuś. :D
Jeżeli to miała być reklama Pagu...niestety nią nie jest.

Reszta zerżnięta z Wikipedii. :D


Hm...
"Raptem 6 plaż" w tydzień - a powiedz mi, ile Ty plaż oglądasz w ciągu tygodnia na wakacjach? Kolekcjonujesz je jakoś, czy cuś?
I wskaż mi proszę co jest zerżnięte z Wikipedii, bom bardzo ciekaw.

Fakt, nie opisuję w swojej relacji, jak "jakiś ponton drze ryja" i podobnych rzeczy, bo inny mam styl, każdy ma prawo do swojego. Brakuje mi Twojej literackiej wirtuozerii słowa.
A co do tego, com widział: byliśmy w Metajnie, Lun, Mandre... Nie zasługiwały IMHO na wzmiankę, choć to oczywiście tylko moja opinia. Wolę dać kilkanaście zdjęć w miarę dobrych, niż zalewać stronę czy forumowy wątek całą masą zdjęć bylejakich.

A że nic nie widziałem? Może i nic. W życiu nie kreowałbym się na "internetowego eksperta" od siedmiu boleści po jednej tygodniowej wizycie na Pagu. Po prostu opisałem to co widziałem, żeby następni trochę więcej wiedzieli przed wyjazdem, i tyle. Mnie osobiście przed wyjazdem takich stron brakowało.

A Girenica akurat przeciętna, to fakt... ;-)
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 13.03.2012 19:18

studeo ale ta twoja relacja faktycznie trochę encyklopedyczna bez żadnego "jaja",
ale co ja będę się wymądrzał, nie napisałem jeszcze jak dotąd żadnej :cry:
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 13.03.2012 19:25

kit napisał(a):studeo ale ta twoja relacja faktycznie trochę encyklopedyczna bez żadnego "jaja",


Fakt, przyznaję....
Tylko że w sumie takie było założenie - strona dla ludzi którzy pierwszy raz jadą w opisywane miejsca; oni (tak mi się wydawało) bardziej szukają informacji niż, nie wiem, dialogów z miejscowym młynarzem.. Przynajmniej ja takich relacji szukałem - prywatnych opinii o konkretnych miejscach.

A jeśli wyszło nudno, to sorry, następnym razem spróbuję się poprawić ;-)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2012 19:35

studeo napisał(a):...............


studeo napisał(a):Jestem ciekaw Waszej opinii o tej stronie.


Chciałeś opinii.
Trzeba było wspomnieć,że miały być pozytywne. 8)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 13.03.2012 19:46

studeo napisał(a):Tylko że w sumie takie było założenie - strona dla ludzi którzy pierwszy raz jadą w opisywane miejsca; oni (tak mi się wydawało) bardziej szukają informacji niż, nie wiem, dialogów z miejscowym młynarzem.. Przynajmniej ja takich relacji szukałem - prywatnych opinii o konkretnych miejscach.

A jeśli wyszło nudno, to sorry, następnym razem spróbuję się poprawić ;-)



Strona dla ludzi, którzy pierwszy raz jada w opisywane miejsca - to masz w każdym przewodniku, na każdej suchej www.
Relacje jakie tutaj są pisane - oprócz dialogów z miejscowym ... umówmy się rybakiem, bo młynarza w Cro nie poznałam - dają Ci lepsze pojęcie o danym miejscu... chyba, że chcesz przyjść, spojrzeć i wrócić a nie przeżyc i zapamiętać.
Jakbyś się wczytał lepiej, to byś znalazł czego szukasz, uwierz - bywają tu relacje (bardzo) niskiego lotu, którymi zachwycają się "tłumy" a które o danym miejscu nic nie mówią.
Jest również wiele bardzo dobrych, każdy znajdzie coś dla siebie.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.03.2012 20:41

szkoda słów, TWA to takie linie lotnicze ..........
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.03.2012 20:50

bluesman napisał(a):szkoda słów


Eno,nie przesadzaj.
Może nie ma tam wszystkiego,ale krzywdzisz studeo tą opinią.:cry:
Generalnie nie jest to takie złe. :mrgreen:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 13.03.2012 20:58

I dlatego ja relacji nie pisze bo zaraz zjebe dostane,ze zamulona,krotka.smutna i ...mam wymowke :wink: ale mam w planie :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.03.2012 21:40

Oglądałem uważnie i mi się bardzo podoba , szczególnie fotki. Jako źródło wiedzy to raczej dobra dla początkujących .
Jeżeli starczy Ci entuzjazmu to po paru latach będzie to ciekawa forma poradnika - przewodnika.
Paskie plaże dobrane trochę niefortunnie ale cóż .... reszta pozytyw.
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 15.03.2012 10:58

kamil1929 napisał(a):I dlatego ja relacji nie pisze bo zaraz zjebe dostane,ze zamulona,krotka.smutna i ...mam wymowke :wink: ale mam w planie :wink:


Przykre trochę.
Strach coś zrobić, bo miejscowe "autorytety" zaraz cię zjedzą.
Nie bój się, TWA to tylko linie lotnicze ;-)

Torac napisał(a):Oglądałem uważnie i mi się bardzo podoba , szczególnie fotki. Jako źródło wiedzy to raczej dobra dla początkujących


Dzięki za dobre słowo. Skoro choć części się podoba - to znaczy, że czas poświęcony na przygotowanie tej strony nie poszedł na marne.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.03.2012 11:04

studeo napisał(a):Przykre trochę.
Strach coś zrobić, bo miejscowe "autorytety" zaraz cię zjedzą.


Nie powiem Ci co jest tu przykre bo...............ma być miło. :D

Poprosiłeś o opinię,więc ją dostałeś.
Mam prawdo mieć swoje zdanie,a Ty masz prawo mieć je w d...

Jak rozumiem autorytetem dla Ciebie są jedynie ci ,którym się podoba to co robisz,a reszta to.............."autorytety".

Odpuść sobie tę szyderę.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Porady i zdjęcia - wyspa Pag, Tribunj, Plitwice i inne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone