Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

południe dalmacji kwatery

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
norge502
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.12.2008
południe dalmacji kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) norge502 » 14.12.2008 17:13

jedziemy na urlop do cro może ktoś dać namiary na kwatery w dalmacji południowej jak najdalej na południe najlepiej sprawdzone miejsca , w tym roku byłem w crikevnicy ale strasznie dużo ludzi

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiChorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018