Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

południe dalmacji kwatery

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
norge502
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.12.2008
południe dalmacji kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) norge502 » 14.12.2008 17:13

jedziemy na urlop do cro może ktoś dać namiary na kwatery w dalmacji południowej jak najdalej na południe najlepiej sprawdzone miejsca , w tym roku byłem w crikevnicy ale strasznie dużo ludzi

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021