Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POGODA TERAZ czerwiec 2010

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 22.06.2010 19:30

ja startuję w niedzielę na korculę mam nadzieję,że będzie fajnie w ubiegłym roku jechałem z deszczem i burzami aż do Zadaru a od poniedziałku zrobiło się fantastycznie
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 22.06.2010 19:54

Według mnie, nie można się zbytnio sugerować prognozami. Rok temu o tej porze wyjeżdżaliśmy na Pag - ładnej pogody miało nie być, a dojeżdżając na miejsce zobaczyliśmy piękne niebieskie niebo, które towarzyszyło nam przez cały pobyt z wyjątkiem jednego wieczoru, kiedy to troszeczkę popadało ;)

Życzę wszystkim bezchmurnego nieba i pozdrawiam :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.06.2010 20:45

Bahama napisał(a):
consett0805 napisał(a):Może ktoś zna jakiegoś szamana i zamawia słoneczko w Brela i okolicach na 28 czerwca
Z poważaniem :D


Będzie super :)
http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR%7CHR%7CHR000%7CBRELA&metric=1

OOOOO WODZU!!! Jeśli tylko twoje czary się spełnią tuż pod większym kamieniem przy słynnej skałce złożę buteleczkę winka w ofierze dla Ciebie :D
Ps. Wskazówki później 8)
Kluska7
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kluska7 » 22.06.2010 21:52

Jestem teraz w TUCEPI , pogoda okropna prawie burza , wiatr tak wieje , że wszystko porywa i jakieś 12 C ;(
Pozdrawiam Kluska :)[/url]
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 22.06.2010 22:57

wow! kocham accuweather! i Cro! i Was! 8dni do urlopu...... :D
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 23.06.2010 06:40

consett0805 napisał(a):
OOOOO WODZU!!! Jeśli tylko twoje czary się spełnią tuż pod większym kamieniem przy słynnej skałce złożę buteleczkę winka w ofierze dla Ciebie :D
Ps. Wskazówki później 8)


Nie ma to jak dobre samopoczucie rodzinki przed wyjazdem ! Będzie pięknie, mama pakuje tylko wcześniej przygotowane letnie ciuszki, ojciec spokojny nie karci dzieci za byle co i myśli o tych pięknych widokach leżących na słonecznych plażach :), dzieci przygotowują sprzęt pływacki (komórki i PSP idą w kąt)... taki sielankowy okres.

Czy rzeczywistość może być inna ? :)
Pozdrowienia dla przygotowujących się :)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 23.06.2010 08:49

Kolejny dzień w Orebic.
Wczoraj pod znakiem mżawki, wieczór juz fajny.
W nocy bez deszczu ale bardzoooo mocny wiatr.
Rano wiatr mały, morze spokojne, mało chmur a jednak zaczyn delikatnie padać .....ruszamy do Dubrownika
bajluśka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 04.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bajluśka » 23.06.2010 09:50

joasiasok napisał(a):Zgadzam się, nie może być. Asekuracyjnie przesunełam tegoroczny wyjazd o tydzien ( z pomocą szklanej kuli :D )i chyba dobrze zrobiłam. Drugi front niżowy, rok po roku lekko wstrząsnął by moim uwielbieniem Breli :wink:
No a słońca zyczę i tym co są w Cro i tym którzy sie wybierają. A od 2 lipca słonko zamówione!


joasiasok zaczaruj tą swoją magiczną kulę by w sierpniu też było słoneczko :)
choć powyższy link napawa mnie optymizmem :lol:
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 23.06.2010 10:26

WIOLAB napisał(a):Kolejny dzień w Orebic.
Wczoraj pod znakiem mżawki, wieczór juz fajny.
W nocy bez deszczu ale bardzoooo mocny wiatr.
Rano wiatr mały, morze spokojne, mało chmur a jednak zaczyn delikatnie padać .....ruszamy do Dubrownika

WIOLAB wynająłem już szamana, który odprawia modły, żeby pogoda dopisała, bo w Viganju jesteśmy już w sobotę.
Nie ma co się martwić, bo chmurki z Chorwacji odsuwają się na południe.
Mapka satelitarna: http://www.astrocd.pl/index.php?id=131
paszczak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 17.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) paszczak » 23.06.2010 11:23

Adam,K napisał(a):odprawia modły, żeby pogoda dopisała, bo w Viganju jesteśmy już w sobotę.
Nie ma co się martwić, bo chmurki z Chorwacji odsuwają się na południe.


Hej,
podobnież serwis accuweather nieźle nastraja 8)

PS.
No to będą dwie skodówki tego samego dnia, na niemal ten sam azymut z sąsiedztwa wyruszać...może się gdzieś uwidim na trasie lub antenkami namierzymy...
Pozdrowienia
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 23.06.2010 11:25

Adam,K napisał(a):......, bo w Viganju jesteśmy już w sobotę.
Nie ma co się martwić, bo chmurki z Chorwacji odsuwają się na południe.
Mapka satelitarna: http://www.astrocd.pl/index.php?id=131

Witaj Adam.
Nareszcie trafiam na zawodowca. Szkoda, że wcześniej nie zajrzałeś do tego tematu i nie przeczytałeś moich postów z 19 i 21 czerwca.
P.S.
Viganj - to tu?
http://www.interhome.pl/apartamenty/Cho ... archType=1
http://maps.mireo.hr/GElin2/ <Viganj>
Jeśli tak to chyba jest to 2 koniec galaktyki. Zaraz popatrzę na tą miejscowość z kosmosu. Chyba nie jedziesz tam "w ciemno"?
Pozdrawiam i życzę wspaniałego urlopu.
Marek.
martini444
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 26.12.2009
Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) martini444 » 23.06.2010 11:45

Witajcie. Moze ktoś z was wie jaka pogoda w okolicach Rabu?? W piątek jedziemy całą rodzinką i troszkę sie obawiamy deszczu...
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 23.06.2010 13:31

Będzie dobrze :)
Poczytajcie podobne wątki z 2009 i 2008. Też ludzie panikowali.
Również jadę na Rab i jestem przekonany, że pogoda będzie super (w końcu to jubileuszowy, 10 wyjazd :wink: ).
Życzę dużo słońca i ciepłego morza :)
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010
Re: Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 23.06.2010 17:26

martini444 napisał(a):Witajcie. Moze ktoś z was wie jaka pogoda w okolicach Rabu?? W piątek jedziemy całą rodzinką i troszkę sie obawiamy deszczu...


http://www.accuweather.com/pl/EUR/HR/HR ... ecast.aspx
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 23.06.2010 20:57

Wyjechaliśmy rano jak mówiłam do Dubrownika, po drodze trochę pochmurno chwilomo niewielki deszczyk.
Ogólnie dzień pod znakiem słońca i chmur, naprawdę ciepło (czasami mocny wiatr)
Po powrocie do domu, godz 20, wiaterek (Orebic chyba tak ma)i dość czyste niebo.
Mam nadzieje, że to zapowiedź jutro i słonka na maxa
pozdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
POGODA TERAZ czerwiec 2010 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone