Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODRÓŻ DO WNĘTRZA NOSA

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 24.11.2012 15:08

Choć na słowo wenflon i kroplówka robię się natychmiast ... rozjechana :oczko_usmiech: , to doczytałam wszystko do końca :D :D :D
(na szczęście ... koniec końców ... to jeszcze nie koniec)

Szkoda, że nie pokusiłeś się o opisanie tego, co zobaczyłeś w CIEMNOŚCI.
:oczko_usmiech: :lool:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.11.2012 15:49

a to ja napisał(a):Szkoda, że nie pokusiłeś się o opisanie tego, co zobaczyłeś w CIEMNOŚCI.
:oczko_usmiech: :lool:


Dorotko - w ciemności widać tylko ciemność ... a w stronę światła iść nie polecam ... coś mi na ten temat wiadomo niestety :lol: :lol:

Dżejbo jak zwykle i pewnie też troszkę dzięki prostej przegrodzie w doskonałej formie pisarskiej :lol: :lol: :papa:
dżejbo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżejbo » 24.11.2012 15:56

Moja dobra, aczkolwiek nieco toksyczna, Mama , przywozi mi w południe krupnik w termosie. :)
Szkoda, że nie czuję smaku, bo krupnik mojej Mamy zawsze jest pyszny. Wyławiam łyżką z talerza coś dziwnego
– torebkę po herbacie ekspresowej.
Mama zapomniała umyć termos! Nie denerwuję się, widząc jej zakłopotanie. Robi mi się trochę smutno – jak wtedy, gdy do bitej śmietany, zamiast cukru-pudru dodała mąki ziemniaczanej.
Starość nie radość – kochana Mama ma prawie 80 lat. Mama odjeżdża i zostajemy sami.
M. ma w nosie ogromne tampony, widocznie mocno krwawił. Rzeczywiście, po ich usunięciu, jucha cieknie mu po ustach, brodzie, szyi. Pielęgniarka podsuwa mu pod brodę nerkę, mówiąc:
„ O, czerninka będzie Ha, Ha, Ha”
I tak leżymy sobie, trzech facetów podłączonych do kroplówek, chlipiących nochalami i barwiących na czerwono
tony ligniny. Nie wolno smarkać, bo w nosie umieszczone są plastikowe płytki, usztywniające tymczasowo przegrodę (usuwa się je po tygodniu).
Chyba wraca mi zdrowie, w czasie rozmowy z lekarką zauważam, że jest to piękna i zgrabna kobieta, odruchowo wciągam brzuch i poprawiam fałdki szlafroka. Próbuję żartować, zagaduję,lecz daremnie.
Jestem dla niej tylko i wyłącznie pacjentem i 15 przegrodą nosa, którą operowała w tym tygodniu. :(
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 24.11.2012 17:34

w poniedziałek idę na wyjęcie plastikowych wkładek z nosa (wcale ich się nie czuje)

Po takich traumatycznych przejściach, to może już tam nie idź 8O .......jak się ich nie czuje, to może niech tam se zostana w diabły... i już :wink: ...... .....czy Ty może piszesz...daleko od noszy ..... :wink: Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.11.2012 19:49

dżejbo napisał(a):.....

Piszesz, że znieczulenie tzn. narkozę miałeś wdychającą. 8O
Dlaczego tak. Miałeś jakieś przeciwwskazania dla "zastrzyku".
( myślałem, że narkoza przez maskę skończyła się w tamtym wieku)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 24.11.2012 19:53

Może szpital zadłużony ........w upadłości..... dobrze, że nie seta i klocki w zęby :) :wink:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 24.11.2012 20:54

wojan napisał(a):
a to ja napisał(a):Szkoda, że nie pokusiłeś się o opisanie tego, co zobaczyłeś w CIEMNOŚCI.
:oczko_usmiech: :lool:


Dorotko - w ciemności widać tylko ciemność ... a w stronę światła iść nie polecam ... coś mi na ten temat wiadomo niestety :lol: :lol:

...


Miałam na myśli doznania głupiojasiowe :lool:
Przy stylu pisania autora wątku mogłyby to być wręcz nieopisane doznania czytelnicze 8)
dżejbo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżejbo » 24.11.2012 22:47

AdamSz napisał(a):Może szpital zadłużony ........w upadłości..... dobrze, że nie seta i klocki w zęby :) :wink:

Szpital jest po remoncie, nie wygląda, by brakowało jakichś lekarstw. Narkoza w porządku, nie miałem żadnych negatywnych skutków. Jedzenie liche, to jedyny minus.
dżejbo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżejbo » 24.11.2012 22:56

Kowal38 napisał(a):Hejka :papa:

dżejbo :wink:


.. mom 50-tke na karku ... i mom prośbe napis pzede wsystkim! cy bolało :(

..nojbardzij mom stracha , co pisołeś co Ci pan dochtor wjechoł tym wziyrnikiym...

...bo mie tyz to ceko , niby zech je prawie RAMBO...(125 kg).. z łopusconom klatom na bzuch :wink:

..ale bydym TWARDY ... wizyte nom 12.12.12..



Pozdrówk i łod Kowolków :papa:

Dziękuję za pozdrowienia.
Nic mnie nie bolało, operacji w ogóle nie byłem świadomy. Teraz w domu, czuję się, jakbym miał katar i to wszystko.
Podobno, później choruje się mniej, przeziębienia nie łapie się i kataru.
No i przestaje się (podobno) chrapać.
pozdrawiam JBo
Janus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 19.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janus » 25.11.2012 07:46

Bardzo wzruszyla mnie historia tego krupniku i mamy ale wiem ze z kochanej reki matczynej to nawet i strychnina dobrze smakuje. Czytalem ostatnio Ja Klaudiusz czym tam tych wloskich potraw nie przyprawiali.
Nic dziwnego ze wloska kuchnia swieci tryumfy na calym swiecie a Polakow po grochowce i kapuscie zawsze puszczaja na pierwsza linie frontu myslac ze Verdun sie powtorzy z I wojny swiatowej.
sporo miejsca poswieciles na opisaniu marnej kuchni i jakosci posilkow tak jak bys zapomnial ze kapral Kucharek strzelec I dywizji wojska Polskiego polegl w nalocie w jednym z pierwszych odcinkow Czterech Pancernych a takiego Ramseya to ze swieca szukac brakuje dobrych szefow kuchni
Do szpitala pachent nie idzie zeby sie nawpierdalac za wszystkie czasy bo cala Polska by tak lezala
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.11.2012 09:50

Masakra jakaś... :lol:
Z niecierpliwością oczekuję relacji z zabiegu usunięcia hemoroidów.. :oczko_usmiech:
Ciekaw jestem czy tam też widać światełko w........tunelu.:mrgreen:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 25.11.2012 11:32

anakin napisał(a):Masakra jakaś... :lol:
Z niecierpliwością oczekuję relacji z zabiegu usunięcia hemoroidów.. :oczko_usmiech:
Ciekaw jestem czy tam też widać światełko w........tunelu.:mrgreen:

8O ...... mam inne zdanie.
Janus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 19.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janus » 25.11.2012 14:11

Przepraszam ale nie moge sie powstrzymac zeby znow nie zabrac glosubw sprawach naktorych zupelnie sie nie znam . Pewnie dla was Polakow to normalka ale tutaj w mroznej Kanadzie wypowiadaja sie za nas wylacznie wyszkoleni Eksperci . Jako ze przecietny obywateln po tutejszych szkolach i tak gowno wie.
Dzejbo ma rzadki dar plynacy na czytelnikow a mianowicie czytajac go kazdy mysli ze z niego Gothe lub
Majakowski . Cale szczescie ze Dzejbo to nie Malysz albo Kubica bo bylibysmy swiadkami zbiorowego samobojstwa Polakow.. ktos jeszcz pamieta Davida Coresha zamordowanego przez Billa Clintona i jego FBI czy sekte ktora popelnila zbiorowe otrucie140 osob bo ufoli w UFO.
Dzieki Dzejbo i nawet mi kurwa po drabinie nie chodz.
Nie otym chcialem... Glupi Jasio jest stosowany
do dzis w takich potegach medycyny znacjonalizowanej jak Kanada wkasnie
sam mialem okazje doswiadczyc . Myslalem nawet ze jest gorzej niz maska gazowa tak ulubione narzedzie Angeli Merkel ( Putin Rura ) czy wujka Adolfa skynne prysznice dla zmeczonych
brakiem miejscowek w Niemieckich wogonach synow i corek Israela
W moim przypadku po kontkcie z lekarzem familijnym czy tzw pierwszego kontaktu ; ( specjalista od recepty na witamine C .... jest to rowniez lekarz tzw ostatniego kontaktu jesli wiecie o czym mowie )
Trafilem rano o 9 am na sale operacyjna w biegu prosto z autobusu ( samochodu powiedzieli nie bierz bo jaj zoperujemy to i tak nie bedziesz mogl jechac a jak operacja sie nie uda to nie mamy miejsca na te wszystkie auta na parkingu szpitalnym.
1 z biegu na stol
2 niebieski galon w locie do sali
przekaladalem przez glowe pobrzekujac golymi jajkami
pielegniarka zbierala tylko moje ciuchy po drodze
3 kontakt .... scena z wielu filmow Si Fi wielkie niebieskie swiatlo i pochylacace
sie zamaskowane twarze
4 lekarz z mlotkiem ... na szczescie nie anastezjolog tylko neurolog
5 jednak Cyklon B zamiast mlotka w glowe
6 dwie godziny operacji dwie godziny otrzezwiania po anastezji
dwie kule ( ale drewniane do podpierania ) nie te Siwieckie Katynskie
7 kop w dupe radz se sam.... operacja kolana wiec pierwsza podroz do domu byla polaczona z rehabilitacja
8 Dzejbo strzal dla Ciebie zarcia w ogole nie bylo wiec nawet tymbsie nie moge podzielic
Zapraszam do Kanady na szybkie zabiegi i natychmiastowa rehabilitacje po nich
Ach jeszcze jedno Premier Nowej Funlandii ratowal swoje zycie salwujac sie ucieczka na Floryde w celu zoperowania bez inwazyjnego( nie otwiera sie klatki piersiowej ) serca ktore bije mu dla kochanej Kanady
Ale i Ameryka jest w dobrych rekach Obamy z jej sluzba zdrowia zostaje
sloneczna Kuba ..... Kuba ?!! a kto mowi bo ja chcialem z pania Rozencwajg
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 25.11.2012 14:57

Dawno się już tak nie ubawiłem;) Relacja lepsza niż kabaret!
Każdy napotkany laryngolog też mnie namawia na taki zabieg, ale chyba jeszcze się trochę "poopieram".
Życzę szybkiego powrotu do pełni sił!!!
dżejbo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżejbo » 25.11.2012 16:43

Janus napisał(a): ... Do szpitala pacjent nie idzie zeby sie nawpierdalac za wszystkie czasy bo cala Polska by tak lezala

dziekuje, Janus, święte słowa, ale po 2 dniach postu mysli się o jednym.
Pozdrawiam JBo
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
PODRÓŻ DO WNĘTRZA NOSA - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone