Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaża Zlatni Rat w Bolu - Wyspa Brac

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciek Król

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek Król » 31.01.2004 11:19

Byłem w Bolu rok temu i bardzo mi się podobało. Piasku rzeczywiście tam nie ma, natomiast jest żwirek -zresztą bardzo przyjemny. Żadnego brudu i śmieci tam nie widziałem. Byłem zdziwiony kształtem tej plaży i szczerze mówiąc myślałem, że jest to sztuczny twór. Wg. mnie jest to plaża idealna dla młodych ludzi uprawiających surfing- bo takich tam było duuuużo.
Ponieważ byłem w sierpniu, panowały tam straszne tłumy i dlatego wolałem pójść kilkaset metrów dalej do pobliskich zatoczek i wspólnie z rodziną spędzić miłe popołudnie.
Z własnego doświadczenia, a mówie do tych, którzy nie lubią tłumów aby nie jechali w sierpniu (jest najdrożej i straszny ścisk).
Adrian

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian » 24.02.2004 19:16

Bardzo mnie zastanawia czy do tego Bola naprawdę warto jechać (dużo dobrych opini)- czy to kolejny reklamowy hit na jeden sezon?
Jestem wielbicielem Chorwacji i co roku wybieram inną miejscowość- w tym roku planuje zajrzeć na wyspę Brac.
Czy to dobry pomysł? :?: :?: :?: :?:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004
Plaża Zlatni Rat na Bracu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 28.02.2004 13:49

Potwierdzam jest tam bardzo urokliwie byłem tam w ubieglym roku uważam że wcale nie jest przereklamowana jak to niektórzy sądzą-naprawdę warto zobaczyć - zachęcam :lol: pzdr
jolek48

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek48 » 28.02.2004 14:35

Adrianie! Być na Braću a nie widzieć Zlatniego Ratu???!!! Toż to profanacja! A zwłaszcza jego przepiękny widok z Vidovej Gory! Niezapomniane wrażenia! Poza tym będziesz na tej wyspie miał co robić, zwłaszcza że lubisz ciche zakątki. Mnóstwo urokliwych zatoczek niezbyt zaludnionych, a jak trafisz, to nawet możesz na niektórych być zupełnie sam!!! Powodzenia w poszukiwaniach!
Adrian

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian » 28.02.2004 14:49

Wielkie dzęki. Jesteście wielcy!!!
Wndsf
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 13.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wndsf » 19.06.2004 20:36

Nie polecam tego miejsca osoba ktore chca wypoczac nurkujac badz czytajac ksiazke w cichym miejscu na dzikiej plazy. Na Zlatnim Ratcie panowal bardzo duzy scisk. Jak patrzylem na ludzi to az mnie wszystko swedzialo. Istna patelenka. Tam sie opalenizny nie czuje bo wiatr chlodzi skore. Jezeli nie mieszkacie w hotelu przy plazy czeka Was dlugi spacer z bardzo daleko polozonego i platnego parkingu. Warunki do windsurfingu sa swietne - wieje staly silny wiatr. Niestety na dnie duzo wysokich skal z mnostwem jezowcow (widzialem przy nurkowaniu). Mialem obawe zeby sie na jedna taka nie nadziac przy upadku podczas surfowania. Z jednej strony Z. Ratu fale z drugiej spokojne morze.
Kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 31.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kurzy » 20.06.2004 16:22

A jak z cenami, pogoda i iloscia turystow we wrzesniu??
Interesuje mnie cana apartamentow.. Ps. nie mam duzych wymagan :)))
Jaś
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaś » 08.07.2004 21:19

parę dni temu, na koniec eskapady po Dalmacji postanowiłem, że zaliczę Bol i Biokovo w jeden dzień(i to po południu)
UWAGA:
1.prom (z autem na BRAĆ) o godz. 12.30 (152 kuna)
2.kita 30 km do BOL-a(parking 30 kuna), 5 zdjęć
3.biegiem na plażę, kąpiel 15 min., 5 zdjęć (w tym topless mojej partnerki)
4.kita na prom powrotny(16.30)-ostatni(152 kuna)
5.45 min na promie
6... no i został już tylko relaksacyjny wjazd za 30 kuna na Śv.Jure

POMIMO TEGO WARIACTWA-WARTO BYŁO, choć na BOL-u trochę byliśmy przykrótko (a może mi się tylko wydaje-bo nic tam nie zdążyłem WYDAĆ :lol: )
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 08.07.2004 22:06

Jasiu poproszę te 5 z numer 3 do ciekawostek chorwackich. :wink:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 09.07.2004 06:40

Byłem na Bolu 16 czerwca tego roku. Wypoczywam zawsze w małych miejscowościach a tam był tłum taki,że poszlismy pływać z żoną do morza to miejsce na plaży było już zajęte....Piasku zero, nie wiem skąd biorą to jako atrakcję do przewodników???
Jako atrakcję warto zobaczyć ale jechac tam na stałe jako wczasy???NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!1
Adam P.
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam P. » 11.08.2004 07:51

Byłem pod koniec lipca w Bolu na wycieczce z Hvaru. Tyle sie naczytałem różnych zdań o Bolu, że zapragnąłem przekonać się osobiście. W pełni się zgadzam się z tymi którzy nie mają ochoty tam więcej wracać. Sądzę, że na jednodniową wycieczkę to super miejsce. Zobaczyć, wykąpać się i ... uciekać od tłumów ludzi do spokojnych zatoczek poza Bolem.
Suzana
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Suzana » 18.09.2004 13:33

Taaaak... Plaża Zlatni Rat w Bolu jest bardzo znanym miejscem... I z tego powodu bardzo zatłoczonym. Ja osobiście preferuję spokojniejsze miejsca, ale myślę, że będąc na wyspie Brać trzeba się tam znaleźć. Wystarczy tylko się odpowiednio nastawić psychicznie :) I może to być zupełnie fajne doświadczenie :) Osobliwość jest to nielada: róg się zawija raz w jedą, raz w drugą stronę - zależy, z której strony wieje... A jak wieje, to są fale i świetna zabawa na nich :) Polecam. Chorwaci kiedyś próbowali nawet wydłużyć tę plażę nadsypując piasek i kamienie dalej w głąb morza, ale rano już ślad nawet po tym nie został. Zlatni Rat żyje swoim życiem ;)
majus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 22.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) majus » 19.09.2004 19:56

Wiatr :!: - to jest to co najbardziej mi przeszkadzało na plaży, jedank te wciśnięte w ląd zatoczki były bardziej zaciszne.
Do dziś czuje to łamanie w kościach.
Ale przychylam się do opini osób dla których wystarczy zobaczyć i jechać dalej. Mój pobyt tam jednak odczułem jako dość monotonny w porównaniu z latami poprzednimi - ale nie zmarnowany - traktuję to jako kolejne doświadczenie. :)
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 23.09.2004 21:15

Supe plaża-polecam.
vivietka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 19.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) vivietka » 30.09.2004 19:30

http://www.bol.hr/
pojemność plaży 10.000 osób,no może trochę mniej :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Plaża Zlatni Rat w Bolu - Wyspa Brac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone