Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plan 2016: Vodice, Tribunj, Pakostane, Biograd na Moru?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolax
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolax » 21.03.2016 08:54

pablos77 napisał(a):Chcesz stracić przyjaciela weź go na wakacje :) Proponuje żebyście pojechali w jedno miejsce ale apartmany w innych budynkach, najgorzej to łączonych z wspólna kuchnia. Można spędzić ze znajomymi wakacje na plaży, przy zwiedzaniu, ale nie przy codziennych czynnościach :papa:



Wspólne wakacje mamy już przetestowane, więc myślę, że chorwackie klimaty tego też nie zmienią ;)
qbadcompany
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2015
Trudny wybór, wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbadcompany » 30.03.2016 10:02

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Na wstępie chciałbym napisać, że forum cro.pl wielokrotnie mi pomagało w planowaniu wyjazdów do chorwacji (byłem tylko/aż 3 razy). Zwiedziłem już Baśkę(krk), Mały losinj oraz w tamtym roku Brelę. W tym roku mam problem ze zdecydowaniem się w jaki region/miejscowość pojechać. Jedziemy albo w 3 albo w 5 osob w zależności jak nasi przyjaciele się zdecydują. Jesteśmy młodymi ludźmi ( ale już nie najmłodszymi :)) bardzo podoba mi się wyspa Hvar, z tymże potrzebował bym rady od doświadczonych cromaniaków, w które miejsce się udać, tutaj dodam, że lubimy raczej ciszę i spokój więc miasto odpada, aczkolwiek fajnie by było wieczorem isć do jakiejś konoby, lub po prostu miejsca którego nie zamykają o godzinie 22 :). Reasumując: zbliża się czas w którym większość fajnych apartmanów jest już zajęta, więc do połowy kwietnia chcielibyśmy mieć już miejscówkę zaklepaną, liczę na sensowne rady, wskazówki i opinie. Bardzo liczę na Was i pozdrawiam serdecznie z Łodzi :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Trudny wybór, wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2016 10:11

qbadcompany napisał(a):Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)


Witam - może Pakoštane
qbadcompany
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbadcompany » 30.03.2016 10:50

Panie Januszu, a czy przypadkiem nie jest to bardziej "ruchliwe" miasteczko ? Ewentualnie poszukam jakichś relacji, bo powiem szczerze, że zdjęcia z google mnie nie zachwycają ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2016 10:54

Pakoštane jest małym miasteczkiem - tylko zdecydowanie inny niż te w Dalmacji Południowej.
Link chyba chwilowo nie działa (a poprzedni był pomyłkowy :wink: )
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.03.2016 11:10

Pakostane jest małym miasteczkiem, potwierdzam, byłam początkiem września 2015. Spacer w tą i z powrotem to max 30 min.
Mimo, że Pakostane duże nie jest, to ludzi tam multum, a plaża to człowiek na człowieku - przynajmniej ta w okolicy ryneczku.
Pakostane ma wielu zwolenników, ale ja się do nich nie zaliczam.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Trudny wybór, wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.03.2016 11:12

qbadcompany napisał(a):(..) bardzo podoba mi się wyspa Hvar.

No to jedź na Hvar.
A jak nie to do Primošten.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Trudny wybór, wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2016 11:20

qbadcompany napisał(a): bardzo podoba mi się wyspa Hvar, z tymże potrzebował bym rady od doświadczonych cromaniaków, w które miejsce się udać,


Poczytaj i potem pytaj >>> klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html
qbadcompany
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbadcompany » 30.03.2016 11:45

piekara114 napisał(a):Pakostane jest małym miasteczkiem, potwierdzam, byłam początkiem września 2015. Spacer w tą i z powrotem to max 30 min.
Mimo, że Pakostane duże nie jest, to ludzi tam multum, a plaża to człowiek na człowieku - przynajmniej ta w okolicy ryneczku.
Pakostane ma wielu zwolenników, ale ja się do nich nie zaliczam.


No właśnie, dobrze by było żeby na plaży nie było tłoku, może to być trochę awykonalne bo jedziemy 9-24 lipca "pi razy oko", na przykład w Breli rok temu w tym okresie na plaży wcale nie było tłumów. Trudne mam wymagania do spełnienia troche :D

Janusz Bajcer napisał(a):
qbadcompany napisał(a): bardzo podoba mi się wyspa Hvar, z tymże potrzebował bym rady od doświadczonych cromaniaków, w które miejsce się udać,


Poczytaj i potem pytaj >>> klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html


Panie Januszu dziękuję za linki, zaraz rozpocznę "risercz"

anakin napisał(a):
qbadcompany napisał(a):(..) bardzo podoba mi się wyspa Hvar.

No to jedź na Hvar.
A jak nie to do Primošten.


Coś więcej co przemówi za Primosten ? :D Ogólnie Hvar strasznie mi się podoba (myślałem też o Korculi, rodzice strasznie zachwalali), ale boję się że gdy tylko zajdzie słońce nastanie grobowa cisza . A jednak wieczorem lubimy gdzieś sobie wyjść, nie mówię o dyskotece czy o klubie, ale jakaś knajpka, żeby się coś działo :) Pozdrawiam.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.03.2016 12:02

qbadcompany napisał(a):Coś więcej co przemówi za Primosten ? :D

Oprócz tego, że tam ładnie i nie zamykają knajp o 20? :mrgreen:
Fajna baza wypadowa do:
-Šibenika
-Splitu
-Trogiru
-Parku Narodowego Krka

Jak Ci przeszkadza gwar, możesz wybrać pobliskie Bilo.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.03.2016 12:43

W Pakostane, jeżeli nie pójdziesz na plażę „miejską" tylko zadasz sobie trud podjechania rowerem/samochodem 3-5 min, masz różne plaże dla siebiez FKK włącznie lub totalnie prywatne. Tak jest prawie w każdej dziurze. Wieczorem masz kilka konob/knajp/grillów/drink barów dla siebie.
Polecam serdecznie.
Przy okazji doskonała baza wypadowa do Plitvic, Kornati, Krka, Zadar, Pag, Sibenik, Split, etc.
Wystarczy otworzyć mapę.
qbadcompany
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbadcompany » 30.03.2016 14:47

świetnie, dzięki za opinie, jakiś podkład mam, teraz będe przeglądał relacje z wypadów i na podstawie tego wybiorę :) @Anakin to Primosten co raz bardziej mnie przekonuje :) @FUX niestety, ruszać samochodu na urlopie nie bardzo mi się widzi, na plażę raczej wolimy iść na pieszo, a taka miejska w ogóle odpada, aczkolowiek jeszcze przemyślę temat ; O Hvarze trochę poczytałem, to takiego mixu jakiego ja oczekuję to chyba tam nie znajdę, miejscówki typu Zavala czy Ivan Dolac sa przepiękne z super plażami, ale po 22 tam jest sypialnia :D z kolei mieszkać w mieście Hvar ... no nie odpowiada mi to. :?
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 30.03.2016 19:47

Witam wszystkich serdecznie :-)

Byłem w zeszłym roku z rodziną w Tribunj.
A jeśli nie Tribunj, to jakie podobne [tzn. się małe, ciche, czyste,z super plażami :-) ] miasteczko możecie polecić?
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca i kwatery?
Będę wdzięczny za pomoc :-)

Pozdrawiam :-)
Ostatnio edytowano 10.04.2016 21:59 przez Heike, łącznie edytowano 1 raz
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 10.04.2016 14:57

Mogę prosić o namiar na sprawdzoną kwaterę w Biograd lub Pakostane dla rodziny 2+2. Szukam czegoś blisko morza(300m max) i żeby były jakiej atrakcje dla dzieci(trampolina, zjeżdżalnie, plac zabaw).

Chyba, że macie jakieś sprawdzone miejsce w innym rejonie?

W tamtym roku byłem w Srimie od strony Vodic i było świetnie.
Szukam czegoś do 65 euro.

Proszę o kontakt na: malinowskipawel@vp.pl
endrjusz1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) endrjusz1 » 18.07.2017 21:07

WITAM CZY MOŻE KTOŚ PODAĆ DOKŁADNY ADRES NA APARTAMENT MARTINA W SRIMIE
PROSZĘ O KONTAKT NA adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plan 2016: Vodice, Tribunj, Pakostane, Biograd na Moru? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone