Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd na Moru

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011
Biograd na Moru

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 05.05.2012 16:11

Witam. Pytanie do bywalców: Jak wygląda możliwość znalezienia w ciemno kwatery w połowie lipca? Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 05.05.2012 17:22

Witaj
Zalezy czego oczekujesz i jak odpoczywasz
A jesli chodzi o noclegi w ciemno to bez problemu tylko trudniej z tymi bardzo blisko plazy;)
Osobiscie polecam Biograd piekny duzo atrakcji i imprez oraz swietna baza wypadowa do urozmaiconych wycieczek.
Pozdrav
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.05.2012 18:51

kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?


. . . do bani . . .

o czystości wody



:boss:
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 05.05.2012 19:17

ja osobiście nie byłam -nie moje klimaty,ale mój kolega z pracy był dwa razy właśnie w Biogradzie i był bardzo zadowwolony
z tego co pamietam raz był w połowie lipca a drugi raz końcem czerwca,kwater nie rezerwował-bez problemu w ciemno
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 06.05.2012 08:26

pasażer napisał(a):
kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?


. . . do bani . . .

o czystości wody



:boss:

Hej
Z ta czystoscia wody to ktos jest niedoinformowany bo akurat Biograd ma jedna z najczystszych wod z miast i miasteczek stalego ladu:)
Pozdrav
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2012 08:58

Pojechałbym do Pakostane.
Trochę kameralniej.
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 06.05.2012 11:38

FUX napisał(a):Pojechałbym do Pakostane.
Trochę kameralniej.

"Fux"- a jak oceniasz miejscowości trochę wyżej w kierunku Zadaru: Sukosan, Sv Filip itp.Szukam czegoś raczej spokojnego, z jakimś ciekawym deptakiem na wieczorne spacery, w miarę luzną plażą. Przede wszystkim zależy mi na dostępności kwater na miejscu.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2012 11:51

W Biogradzie byłem raz na "wycieczce". Wypiliśmy jakąś kawę i pojechaliśmy dalej.
Kryterium deptaka spełnia Pakostane.
I trochę gwaru i miejsca na wieczorne spacerki.
Na plażę piaszczystą i tak jeżdżę ze 3km od kwatery, którą mam w centrum Pakostane, mimo, że plaża pod bokiem (100m).
Pozostałe mieściny wymienione przez Ciebie niczym nie urzekają.
Takie moje zdanie.
Sukosan to przede wszystkim duża marina.
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 06.05.2012 13:24

FUX napisał(a):W Biogradzie byłem raz na "wycieczce". Wypiliśmy jakąś kawę i pojechaliśmy dalej.
Kryterium deptaka spełnia Pakostane.
I trochę gwaru i miejsca na wieczorne spacerki.
Na plażę piaszczystą i tak jeżdżę ze 3km od kwatery, którą mam w centrum Pakostane, mimo, że plaża pod bokiem (100m).
Pozostałe mieściny wymienione przez Ciebie niczym nie urzekają.
Takie moje zdanie.
Sukosan to przede wszystkim duża marina.

Fux- masz może jakieś namiary na ciekawą kwaterę(3 osoby). Czy tak do 50 E uda mi się coś wynająć w połowie lipca?
Czy z tą plażą w samej miejscowości cos nie tak, że jezdzisz dalej?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2012 15:29

Mam zasadę, że kwater nie podaję, gdyż to, co dla nas jest ok. inni uznają inaczej.
Z kwaterami nie powinno być problemu.
Woda jest czysta, plaże ok. tylko ja wolę leżeć pod piniami, troszkę kameralności i łazić po piasku... :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.05.2012 17:30

baca1 napisał(a):Hej
Z ta czystoscia wody to ktos jest niedoinformowany bo akurat Biograd ma jedna z najczystszych wod z miast i miasteczek stalego ladu:)
Pozdrav

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!

Pozdrav
sajmer
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmer » 08.05.2012 12:35

My byliśmy rok temu w Biogradzie w lipcu . rodzina 4 osobowa + para w ciemno , staneliśmy na parkingu przy Lidlu i za 10 minut mieliśmy kwatery ulica Radovanova , spokojnie bez gwaru centrum , na plażę spacerkiem 10 minut , woda czyściutka , do centrum spacerkiem , tam przy hotelach to woda faktycznie syf ale tam gdzie my chodziliśmy super , miejsce zawsze było , spokój. BArdzo miło wspominam wyjazd , w tym roku tez ruszamy do CRO ale okolice Kvarneru.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 08.05.2012 12:47

kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?


Dla mnie horror

pzdr :wink:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.05.2012 12:55

longtom napisał(a):
kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?
Dla mnie horror

Dla mnie też...

Jedyne plusy to takie, że rzeczywiście jest to dobra baza wypadowa do kilku chorwackich atrakcji oraz że łatwo można stamtąd przepłynąć promem do Tkon, gdzie jest już dużo przyjemniej...

Ale faktycznie... wszystko zależy jakie kto ma oczekiwania :roll:
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 487
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 12.05.2012 19:52

W zeszłym roku byłem w Biogradzie, woda czysta na plaży Bosana. Jest tam trochę drzewek ale praktycznie nie dają cienia. Nie wiem dlaczego inni twierdzą że brudna woda.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone