Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd na Moru

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 04.06.2012 23:25

Jężeli lubisz większe i gwarniejsze miasta to jest ok, dla mnie za dużo ludzi, hoteli , gwaru itp woda był czysta blisko do parku Kornatii więc czysto. Ja lubiłam tam robić zakupy i zjeść pyszne lody na głównej ulicy przy hotelach - pychota a potem siup do SV Filip Jakob, ciszej, spokojniej :)
la_muerte
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 04.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) la_muerte » 06.06.2012 14:04

My byliśmy w tamtym roku w Biogradzie w 8 osób. zakwaterowanie 300 m od plaży Bosana. woda czyściuteńka...dobra kawka na plaży. W tym roku również tam jedziemy....dobre miejsce wypadowe i jest co robic wieczorem..spacery, lody:), pizza....
brys
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) brys » 04.07.2012 20:40

zosia2005 napisał(a): a potem siup do SV Filip Jakob, ciszej, spokojniej :)


Orientujesz się czy w Sveti Filip i Jakov są jakieś małe przydomowe campingi?
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 05.07.2012 16:57

w samej miejscowości są wypasione dwa pola namiotowe ze sanitariatami i strzeżone poza tym na tej samej ulicy w głębi , kierując się w strone Biogradu stały przyczepy kampingowe przy obejściu prywatnym:) (przechodziliśmy tam z plaży na dole jest skarpa i zejście po schodach na plaże). Z dugiej strony bezpośrednio uliczka przy plaży w stronę Turanji na pewno były kampingi w placach posesji prywatnych :)
Hando14
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hando14 » 06.07.2012 22:52

longtom napisał(a):
kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?


Dla mnie horror

pzdr :wink:


nie no bardzo konstruktywnie odpowiadasz :)

Może napisz czemu horror ... czemu ci nie podpasowała.

Ja byłem w 2008 i było ok wszystko ...
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 07.07.2012 10:23

longtom napisał(a):
kuba74 napisał(a): Ogólnie jak oceniacie tą miejscowość?


Dla mnie horror

pzdr :wink:


Niektóry nie pasuje że to jest większa miejscowość z dużym ruchem ulicznym, marketami (fajnie sie robi w nich zakupy:), jest tam dość troche hoteli, przy gównej aleji, mnóstwo aut i jeszcze więcej ludzi ale ja byłam tylko w centrum więc może na obrzeżach jest całkiem milusio:). Troche trzeba brac na zwis niektórych opinie bo my Polacy lubimy narzekać. Cro jest wspaniała i wszędzie, szczególnie w Dalmacji, można spędzić wspaniałe wakacje. A propos narzekania to nie ten wątek ale muszę przytoczyć, przed wyjazdem do Breli znalazłam tylko narzekania że z wózkiem i dzieckiem nie da razdy bo stromo, a ja pojechałam i to były wspaniałe wakacje!!!!!!!!!!
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 08.07.2012 12:09

Byłam tam w sierpniu ubr tzn w Biogradzie. Nie jestem zachwycona pobytem w tym mieście. Za dużo ludzi, zbyt gwarno, ciasno w sezonie no i ceny dość duże. Ale to wszystko może dlatego, że jestem zauroczona Brelą - miejscem, gdzie jadąc po raz pierwszy do Cro byliśmy 8 dni. Zdecydowanie polecam Brelę.:) Nawet Rogoznica ze swoją mariną już tak mnie nie zachwyca....:)

w tym roku chcę pojechać ciut niżej tzn w okolice Dubrownika. Może coś mi polecicie? Oprócz plaży lubimy spacerować, posiedzieć w klimatycznych knajpkach na kawie, potańczyć...preferujemy kwatery nad morzem tzn z widokiem z tarasu na morze.:)
makroman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) makroman » 08.07.2012 15:43

No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. Piszę właśnie z tarasu patrząc na morze i wyście z mariny w Bigradzie nie mogę się nadziwić marudzeniu na to miejsce.
Pewnie, ze w centrum jest tłoczno. Ale miejsce do spania i plażę trzeba wybrać na uboczu.
My mieszkamy tuż przy plaży Kumenat. To jest na północ od Bosany w stronę Sv Filip i Jakov. Spokojnie, plaża niezatłoczona. Bardzo to wygodnie.
A jak mamy ochotę na dobre jedzenie to spacerkiem 20 min i jestem w gwarnym centrum pełnym knajpek poukrywanych w starówce.

Pewnie się narażę na krytykę bo dla wielu ludzi z tego forum CRO to się zaczyna od Riviery Omiśkiej na południe ale mając dzieci to wolę Biograd niż wspinanie się w Breli pod górę do kwatery.
Brela, gdzie spędziłem kilka lat temu wakacje jest śliczna ale z poziomu morza i z widoków z okna (jak się mam widok na może). To co pomiędzy to już jest uciążliwe.
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 08.07.2012 15:45

Byłem z rodzinką (2+1) w Biogradzie i wg mnie całkiem fajnie. Woda czysta i ciepła (czerwiec / lipiec)
Miasteczko dość duże i gwarne ale wg mnie ciekawe. Znalazłem plażę całkiem miłą we wschodniej części zaraz przy takich wielkich zjeżdzalniach. Nawet nie duzo ludzi i czyściutka woda. Poza tym blisko Zadar, który można zwiedzić, Kornati i jeziora Plitwickie. Wg mnie całkiem dobre miejsce na wakacje. Co roku jedziemy w inne miejsce. Pewnie do Biogradu już nie pojadę, ale nie dlatego iż mi się nie podobało tylko dlatego iz chciałbym zwiedzić inne miejsca a pozostało ich już niewiele.
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 09.07.2012 00:04

makroman napisał(a):No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. Piszę właśnie z tarasu patrząc na morze i wyście z mariny w Bigradzie nie mogę się nadziwić marudzeniu na to miejsce.
Pewnie, ze w centrum jest tłoczno. Ale miejsce do spania i plażę trzeba wybrać na uboczu.
My mieszkamy tuż przy plaży Kumenat. To jest na północ od Bosany w stronę Sv Filip i Jakov. Spokojnie, plaża niezatłoczona. Bardzo to wygodnie.
A jak mamy ochotę na dobre jedzenie to spacerkiem 20 min i jestem w gwarnym centrum pełnym knajpek poukrywanych w starówce.

Pewnie się narażę na krytykę bo dla wielu ludzi z tego forum CRO to się zaczyna od Riviery Omiśkiej na południe ale mając dzieci to wolę Biograd niż wspinanie się w Breli pod górę do kwatery.
Brela, gdzie spędziłem kilka lat temu wakacje jest śliczna ale z poziomu morza i z widoków z okna (jak się mam widok na może). To co pomiędzy to już jest uciążliwe.

Zapodaj:) jakieś namiary na Twoją kwateekę; tak na przyszły sezon:)
la_muerte
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 04.06.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) la_muerte » 06.08.2012 12:57

makroman napisał(a):No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. Piszę właśnie z tarasu patrząc na morze i wyście z mariny w Bigradzie nie mogę się nadziwić marudzeniu na to miejsce.
Pewnie, ze w centrum jest tłoczno. Ale miejsce do spania i plażę trzeba wybrać na uboczu.
My mieszkamy tuż przy plaży Kumenat. To jest na północ od Bosany w stronę Sv Filip i Jakov. Spokojnie, plaża niezatłoczona. Bardzo to wygodnie.
A jak mamy ochotę na dobre jedzenie to spacerkiem 20 min i jestem w gwarnym centrum pełnym knajpek poukrywanych w starówce.

Pewnie się narażę na krytykę bo dla wielu ludzi z tego forum CRO to się zaczyna od Riviery Omiśkiej na południe ale mając dzieci to wolę Biograd niż wspinanie się w Breli pod górę do kwatery.
Brela, gdzie spędziłem kilka lat temu wakacje jest śliczna ale z poziomu morza i z widoków z okna (jak się mam widok na może). To co pomiędzy to już jest uciążliwe.

Zgadzam się! My mieszkaliśmy 200 m od plaży Bosana. niezatłoczona, woda czysta i ciepła. byliśmy tam po raz drugi i za rok też pewnie się tam wybierzemy. Super miejsce wypadowe na różne wycieczki Split, Trogir Krka, wyspa Pag jest co robic przez 2 tygodnie. Zero nudy.
gina
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.06.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gina » 10.08.2012 11:27

makroman napisał(a):No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. Piszę właśnie z tarasu patrząc na morze i wyście z mariny w Bigradzie nie mogę się nadziwić marudzeniu na to miejsce.
Pewnie, ze w centrum jest tłoczno. Ale miejsce do spania i plażę trzeba wybrać na uboczu.
My mieszkamy tuż przy plaży Kumenat. To jest na północ od Bosany w stronę Sv Filip i Jakov. Spokojnie, plaża niezatłoczona. Bardzo to wygodnie.
A jak mamy ochotę na dobre jedzenie to spacerkiem 20 min i jestem w gwarnym centrum pełnym knajpek poukrywanych w starówce.

Pewnie się narażę na krytykę bo dla wielu ludzi z tego forum CRO to się zaczyna od Riviery Omiśkiej na południe ale mając dzieci to wolę Biograd niż wspinanie się w Breli pod górę do kwatery.
Brela, gdzie spędziłem kilka lat temu wakacje jest śliczna ale z poziomu morza i z widoków z okna (jak się mam widok na może). To co pomiędzy to już jest uciążliwe.

Mogę prosić o jakieś namiary na tę kwaterę. Ktoś tu dzisiaj polecił mi tą miejscowość. Może jakieś zdjęcia? Podaje swój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziekuje
biernus
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 16.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) biernus » 12.08.2012 13:13

makroman napisał(a):No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. <ciach>


Moglbys podac namiar na Ciebie? maila, gg? Mam pytanie w sprawie Biogradu
makroman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) makroman » 13.08.2012 11:18

pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
la_muerte
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 04.06.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) la_muerte » 03.09.2012 14:14

biernus napisał(a):
makroman napisał(a):No to ja dla odmiany Biograd pochwalę.
Jestem tu już 3 raz. <ciach>


Moglbys podac namiar na Ciebie? maila, gg? Mam pytanie w sprawie Biogradu


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bylem w Biogradzie dwa razy chętnie odpowiem na pytania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Biograd na Moru - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone