Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 17.08.2015 14:55

Jeżeli będziecie w Pisaku albo i niedaleko, to polecam Wam, jako i mnie polecono, Restaurant PERLICA, 21231 Klis, Grlo 3
43 stopnie 34 min 23.25 sek N
16 st 31 min 54.40 E
- tak podaje mi gogle erth

.. jak będziecie, pojecie a przeżyjecie .... to może opowiecie ...
Ambretta
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ambretta » 20.08.2015 22:35

Na początku sierpnia byłam przelotem w Pisaku i potwierdzam, że było naprawdę tlocznie. Nie wiem jaka jest teraz sytuacja. Po 15.08 na pewno znacząco się rozluźniło.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 21.08.2015 19:45

marcello74 napisał(a):Put Porta, 21318, Pisak, Chorwacja.Tam jadę. :lol:




taki długi numer w tak małej miejscowości ....21318 :P
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 26.08.2015 09:35

.. i ja jestem od wczoraj w Pisaku; nareszcie i po raz piąty. Tu wypoczywam naprawdę.
Póki co nie jest zbyt tłoczno; a może już nie jest ? Tylko niespodziankę miałem z naklejką; jedyne miejsce gdzie się mogła "zamagnetyzować" to tylna klapa - bagażnika. Problem w tym, że to nie jest blacha... haha, haha; ot taki siuprajz :).
Tom se wciś za przednia szyba; tyż piknie. Pogoda miód, a będzie jeszcze miodniej tj. cieplej, 30 gradusów we wtorek aż do 34 w sobotę.
W nocy spanko bez klimy i póki co takimi wrażeniami się dzielimy. Jazda z noclegiem przed granicą Hr, czyli jazda na luzie, bez zmęczenia. Łącznie 1305 km - 14 godzin. Czasu popasu na nocleg nie wliczam.
Póki co cisnę do Omisia, ale po piwo a nie po misia. Pozdrav.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 26.08.2015 19:59

Jak powiedział "mój" gospodin, jest połowa tego, ludzi, co było w poprzednim tygodniu; woda w Jadranie ca 28 stopni...

Marta i Marcin, pozdrav od Was przekazany Ivanowi i Orze - nie Lora a Ora ma na imię gospodzia... pamiętają ... rakiję :)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 30.08.2015 13:30

50% tego co było przed tygodniem...
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 03.09.2015 14:16

.. trafiłem idealnie w pogodę i w "zagęszczenie" na plaży; mam jeszcze dwa pełne dni i w niedzielę ruszam do Polski;
co prawda zamiast 31 stopni mogło być 28, ale za to woda w Jadranie ma 29; idealny łoter dla dzieciaków, których jest co nieco w Pisaku w obecnej porze....
gotocro
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gotocro » 10.09.2015 15:36

Witam, my z żoną byliśmy w tym roku. Dokładnie druga połowa sierpnia. Pisak jest wspaniały, małe miasteczko które ma swój urok. Bardzo dobra lokalizacja sprawia że idealnie nadaje się na odpoczynek, dla osób chcących pobalować oraz zwiedzać polecam: Makarską, Omiś czy też Dubrovnik. Pisak jest dla osób które chcą odpocząć, pójść z rana na plaże, wieczorem pojechać do Omisia coś zjeść, pochodzić, pobawić (wesołe miasteczko).

Obecnie zacząłem prowadzić stronę na temat Chorwacji, bardzo wiele rzeczy się dowiedzieliśmy od mieszkańców, wiele z doświadczenia i zwiedzania. Chcę się tym podzielić, to forum również nam bardzo pomogło za co dziękuję. Zapraszam również na naszą stronę (moją i żony) do poczytania praktycznych porad oraz informacji: gotocro.pl
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 11.09.2015 12:40

.... i jeszcze z Pisaka można zrobić niezły "wypad" po trasie Imotski - Medziugorie - Mostar - i powrót doliną Neretwy...
Tylko nie zapominajcie o zielonej karcie
maki1000
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maki1000 » 07.02.2016 15:57

Ja tam z Pisaka mam super wspomnienia. Ale nie lubię tłumów ani plaż takich jak przy porcie. Do tej na którą my chodziliśmy z tej zatłoczonej szło się 7-10min wzdłuż morza. Za to ludzi praktycznie nie było a to sierpień.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 07.02.2016 18:42

Jesteśmy w Pisaku w apart, u Nevenka Bogdan na Put Porta 51 od 26 czerwca.
Czy ktoś może nam opowiedzieć o tym miejscu, kto był lub kojarzy. Czy dobry wybór?
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 10.02.2016 15:41

Pisak O.K.
Konkretny apartament - nie mam pojęcia - ale to ulica chyba tuż nad mariną.... ale blisko do sklepów no i morza...
Termin- będzie gęsto;
Najlepszy termin to początek września a w tym roku wrzesień zaczyna się w czwartek, czyli byłoby rozsądnie od końcówki sierpnia.
Dlaczego ? Bo mniej ludzi, dostępność do owoców ... ale jak dzieciaki szkolne jeszcze, to trudno.
http://apartmaniorapisak.com/?page_id=1562 ; ja tam jestem po raz szósty i miłego
Shadi
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shadi » 11.02.2016 07:32

W pisaku byliśmy dwa razy. Jest ok. jeśli lubisz cisze i spokój - brak wieczornych imprez. W 2015 byliśmy na wyspie w Supetarze i było zabawowo. Pierwszy szok nastąpił około 12 w południe gdy pierwszego dnia szliśmy przez miasto i wszystkie budki i stragany były pozamykane. Dopiero wieczorem zostaliśmy oświeceni - w Supetarze życie zaczyna się po 20. W Pisaku tego nie ma - po godz.20 cisza i spokój ale blisko masz do Omisia a to już znowu inna bajka.
Magdzik
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdzik » 08.03.2016 21:06

ryszard22 napisał(a):Jesteśmy w Pisaku w apart, u Nevenka Bogdan na Put Porta 51 od 26 czerwca.
Czy ktoś może nam opowiedzieć o tym miejscu, kto był lub kojarzy. Czy dobry wybór?



Hej Ryszard ! Ja będę od 25/06 w Pisaku z ekipą 12 osobową (w tym 6 dzieci).
Będzie to nasz pierwszy raz w Pisaku. Jak zobaczysz auta z rejstracjami WL,WL, WF to daj znać !!! :papa:
niksfirefly
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) niksfirefly » 02.06.2016 12:03

Czy ktoś był w willa Antonio?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone