Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 05.08.2009 21:37

Geralt74 napisał(a):
mallgola napisał(a):Z tego co pamiętam za klimatyzację była dodatkowa opłata,my nie korzystaliśmy ,mieliśmy sypialnię z tarasem od strony morza i po prostu spaliśmy przy otwartym balkonie a na dzień zamykaliśmy okiennice. (Ale w tym roku w Pagu mieliśmy klime "gratis"i lepiej się spało. )

Dzięki za szybką odpowiedź -tak myślałem ale wolałem się upewnić:)
No cóż pewnie trzeba będzie wyskoczyć z kilku euraków dziennie żeby znieść te chorwackie upały


Na stronie apartamentu Ora nic nie ma na temat opłaty za klimatyzację.
Ale znalazłem inną stronę gdzie wyraźnie jest napisane "Klima není v ceně pobytu +5 Euro/den." Czyli niestety trzeba płacić.
Tutaj adres tej strony [url]http://www.apartmany-bez-provize.cz/?view=1&m=51&naz=Pisak - Omiš&idv=272[/url]

Ale jak jest naprawdę to sprawdzimy na miejscu.
Pozdrawiam
Geralt74
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Geralt74 » 06.08.2009 09:06

Smokofilomidanek napisał(a):
Geralt74 napisał(a):
mallgola napisał(a):Z tego co pamiętam za klimatyzację była dodatkowa opłata,my nie korzystaliśmy ,mieliśmy sypialnię z tarasem od strony morza i po prostu spaliśmy przy otwartym balkonie a na dzień zamykaliśmy okiennice. (Ale w tym roku w Pagu mieliśmy klime "gratis"i lepiej się spało. )

Dzięki za szybką odpowiedź -tak myślałem ale wolałem się upewnić:)
No cóż pewnie trzeba będzie wyskoczyć z kilku euraków dziennie żeby znieść te chorwackie upały


Na stronie apartamentu Ora nic nie ma na temat opłaty za klimatyzację.
Ale znalazłem inną stronę gdzie wyraźnie jest napisane "Klima není v ceně pobytu +5 Euro/den." Czyli niestety trzeba płacić.
Tutaj adres tej strony [url]http://www.apartmany-bez-provize.cz/?view=1&m=51&naz=Pisak - Omiš&idv=272[/url]

Ale jak jest naprawdę to sprawdzimy na miejscu.
Pozdrawiam


W którym apartamencie w Orze będziecie mieszkać ?;)

Pozdrawiam
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 06.08.2009 18:31

Geralt74 napisał(a):
Smokofilomidanek napisał(a):
Geralt74 napisał(a):
mallgola napisał(a):Z tego co pamiętam za klimatyzację była dodatkowa opłata,my nie korzystaliśmy ,mieliśmy sypialnię z tarasem od strony morza i po prostu spaliśmy przy otwartym balkonie a na dzień zamykaliśmy okiennice. (Ale w tym roku w Pagu mieliśmy klime "gratis"i lepiej się spało. )

Dzięki za szybką odpowiedź -tak myślałem ale wolałem się upewnić:)
No cóż pewnie trzeba będzie wyskoczyć z kilku euraków dziennie żeby znieść te chorwackie upały


Na stronie apartamentu Ora nic nie ma na temat opłaty za klimatyzację.
Ale znalazłem inną stronę gdzie wyraźnie jest napisane "Klima není v ceně pobytu +5 Euro/den." Czyli niestety trzeba płacić.
Tutaj adres tej strony [url]http://www.apartmany-bez-provize.cz/?view=1&m=51&naz=Pisak - Omiš&idv=272[/url]

Ale jak jest naprawdę to sprawdzimy na miejscu.
Pozdrawiam


W którym apartamencie w Orze będziecie mieszkać ?;)

Pozdrawiam


Apartament A2 od 11 do 18.08 ale jedziemy już jutro z rana by zobaczyć coś jeszcze po drodze.
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 08.08.2009 07:11

Smokofilomidanek napisał(a):
Geralt74 napisał(a):
mallgola napisał(a):Z tego co pamiętam za klimatyzację była dodatkowa opłata,my nie korzystaliśmy ,mieliśmy sypialnię z tarasem od strony morza i po prostu spaliśmy przy otwartym balkonie a na dzień zamykaliśmy okiennice. (Ale w tym roku w Pagu mieliśmy klime "gratis"i lepiej się spało. )

Dzięki za szybką odpowiedź -tak myślałem ale wolałem się upewnić:)
No cóż pewnie trzeba będzie wyskoczyć z kilku euraków dziennie żeby znieść te chorwackie upały


Na stronie apartamentu Ora nic nie ma na temat opłaty za klimatyzację.
Ale znalazłem inną stronę gdzie wyraźnie jest napisane "Klima není v ceně pobytu +5 Euro/den." Czyli niestety trzeba płacić.
Tutaj adres tej strony [url]http://www.apartmany-bez-provize.cz/?view=1&m=51&naz=Pisak - Omiš&idv=272[/url]

Ale jak jest naprawdę to sprawdzimy na miejscu.
Pozdrawiam



Ja pytałam Panią "ORA" o klimatyzację i odpisała mi, że to jest dodatkowo płatne... Czyli dokładnie tak, jak wyczytałeś..
Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu :)
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009
...i już po....

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 03.09.2009 20:17

Co dobre - szybko się kończy :(
Najważniejsze, że wakacje bardzo się udały a Pisak spełnił wszystkie nasze oczekiwania :D

I w tym miejscu dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami... te opisy i porady naprawdę okazały się bardzo pomocne!


Pozdrawiam wszystkich "pisakowców" :wink: a szczególnie - Geralta74 i Smokofilomidanka, a także - ich urocze małżonki :) !

PS. .....z materaca korzystaliśmy do końca wyjazdu :lol: dzięki :D
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007
Re: ...i już po....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 04.09.2009 22:36

IsaVita napisał(a):Co dobre - szybko się kończy :(
Najważniejsze, że wakacje bardzo się udały a Pisak spełnił wszystkie nasze oczekiwania :D

I w tym miejscu dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami... te opisy i porady naprawdę okazały się bardzo pomocne!


Pozdrawiam wszystkich "pisakowców" :wink: a szczególnie - Geralta74 i Smokofilomidanka, a także - ich urocze małżonki :) !

PS. .....z materaca korzystaliśmy do końca wyjazdu :lol: dzięki :D

Pozdrawiamy również.
Szkoda że tak krótko nasze wyjazdy się "zazębiły". Fajnie było spotkać forumowiczów na plaży. Oczywiści pozdrowienia również dla Geralta74.
Jeżeli znajdziecie chwilę to zobaczcie nasze wspomnienia z Pisaka i nie tylko http://www.uinfo.pl/chorwacja.html
p.s. Trzeba było pompować co chwilę co?
Geralt74
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: ...i już po....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Geralt74 » 05.09.2009 15:07

Smokofilomidanek napisał(a):
IsaVita napisał(a):Co dobre - szybko się kończy :(
Najważniejsze, że wakacje bardzo się udały a Pisak spełnił wszystkie nasze oczekiwania :D

I w tym miejscu dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami... te opisy i porady naprawdę okazały się bardzo pomocne!


Pozdrawiam wszystkich "pisakowców" :wink: a szczególnie - Geralta74 i Smokofilomidanka, a także - ich urocze małżonki :) !

PS. .....z materaca korzystaliśmy do końca wyjazdu :lol: dzięki :D

Pozdrawiamy również.
Szkoda że tak krótko nasze wyjazdy się "zazębiły". Fajnie było spotkać forumowiczów na plaży. Oczywiści pozdrowienia również dla Geralta74.
Jeżeli znajdziecie chwilę to zobaczcie nasze wspomnienia z Pisaka i nie tylko http://www.uinfo.pl/chorwacja.html
p.s. Trzeba było pompować co chwilę co?


Dziękuję za pozdrowienia i równiez pozdrawiam zarówno IsęVite jak i Smokofilomidanka-rzeczywiście kolonia forumowiczów na plazy w Pisaku była całkiem liczna;)

P.S. Potwierdzam ,że materac był non-stop w użyciu:)
AdrianFire
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdrianFire » 29.11.2009 21:37

ja powiem tak w Pisaku byłem 2 razy w 2010 jade 3 raz bo jest tam wspaniale piękne widoki cisza ludzie wspaniali a z moim godpadarzem mam ciągły kontakt super gośc :) Polecam Pisak
Biedroneczka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Pisak - sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biedroneczka » 09.12.2009 23:34

kmmk3 napisał(a):Witam wszystkich :)
Mimo, że już od 8 lat jeżdżę do Chorwacji, dopiero w tym roku odkryłam to forum - i oto jestem.
Dzięki Wam, tym razem wybrałam właśnie jako miejsce docelowe PISAK. Jedziemy w dwie rodzinki (2* 2+2 ) w terminie 22-28.08 do Villi Porat. Uff już nie mogę się doczekać.
Mam pytanie do osób, które już były w Pisaku, jakie są tam warunki na plaży - będziemy z 2 rocznymi maluszkami.



Witaj,
właśnie zarezerwowałam kwaterę na wakacje 2010 w Villa porat, czy możesz napisać mi swoje wrażenia z pobytu w tym domu.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 12.12.2009 09:59

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.2008 Pisak Porat 2. pientro, wielki teras. Rozumie polski, ale niepisam. R.
Biedroneczka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biedroneczka » 15.12.2009 22:54

Rero bardzo dziękuję za fotki z Pisaka. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wrażenia z apartamentów w Villa Porat w Pisaku?
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007
Re: Pisak - sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 15.12.2009 22:58

Biedroneczka napisał(a):
kmmk3 napisał(a):Witam wszystkich :)
Mimo, że już od 8 lat jeżdżę do Chorwacji, dopiero w tym roku odkryłam to forum - i oto jestem.
Dzięki Wam, tym razem wybrałam właśnie jako miejsce docelowe PISAK. Jedziemy w dwie rodzinki (2* 2+2 ) w terminie 22-28.08 do Villi Porat. Uff już nie mogę się doczekać.
Mam pytanie do osób, które już były w Pisaku, jakie są tam warunki na plaży - będziemy z 2 rocznymi maluszkami.



Witaj,
właśnie zarezerwowałam kwaterę na wakacje 2010 w Villa porat, czy możesz napisać mi swoje wrażenia z pobytu w tym domu.


Witam
Wprawdzie byliśmy w pensjonacie Ora ale miło wspominamy pobyt w Pisaku. Wrażenia na stronie http://www.uinfo.pl/chorwacja.html
W Pisaku to można przeżyć "dzień świstaka"
markusg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 04.01.2007
Re: Pisak - sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) markusg » 04.01.2010 10:30

Smokofilomidanek napisał(a):Witam
Wprawdzie byliśmy w pensjonacie Ora ale miło wspominamy pobyt w Pisaku. Wrażenia na stronie http://www.uinfo.pl/chorwacja.html
W Pisaku to można przeżyć "dzień świstaka"


Czy mógłbyś napisać w którym apartamencie byłeś w ORA, gdyż my się wybieramy w tym roku, właśnie zarezerwowaliśmy: A2(2+1), A1, A4 i A3.

PS. Fajne foty
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007
Re: Pisak - sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 05.01.2010 21:58

markusg napisał(a):
Smokofilomidanek napisał(a):Witam
Wprawdzie byliśmy w pensjonacie Ora ale miło wspominamy pobyt w Pisaku. Wrażenia na stronie http://www.uinfo.pl/chorwacja.html
W Pisaku to można przeżyć "dzień świstaka"


Czy mógłbyś napisać w którym apartamencie byłeś w ORA, gdyż my się wybieramy w tym roku, właśnie zarezerwowaliśmy: A2(2+1), A1, A4 i A3.

PS. Fajne foty


Nasz apartament to A2. Pamiętaj, że za klimę płaci się osobno. My byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
markusg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 04.01.2007
Re: Pisak - sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) markusg » 09.01.2010 22:21

Dzięki za info Smokofilomidanek
java:emoticon(':D')
Pzdr
MarkusG :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone