Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kacper1920
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacper1920 » 14.06.2009 11:12

Nie kontaktowałem się w tej sprawie, ale to dobry pomysł jest. Dzięki. :wink:
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 14.06.2009 13:37

kacper1920 napisał(a):Nie kontaktowałem się w tej sprawie, ale to dobry pomysł jest. Dzięki. :wink:


Ja też napiszę do "mojej" :wink: kobiety w tej sprawie i jak się dowiem czegoś sensownego to dam Ci znać... :)
klaudek
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudek » 14.06.2009 18:23

Witam..byłem z rodzinką w Pisaku w 2007 roku...mimo, że to mała mieścinka, to wrażenia i wspomnienia są jak najbardziej pozytywne....gospodarze mili, życzliwi...ceny kwater znacznie niższe niż w pobliskich dużych miejscowościach......polecam to miejsce....
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 19.06.2009 14:38

IsaVita napisał(a):
kacper1920 napisał(a):Nie kontaktowałem się w tej sprawie, ale to dobry pomysł jest. Dzięki. :wink:


Ja też napiszę do "mojej" :wink: kobiety w tej sprawie i jak się dowiem czegoś sensownego to dam Ci znać... :)


I co? Dowiedziałeś się czegoś w sprawie internetu?
kacper1920
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacper1920 » 19.06.2009 20:17

Niestety nie. :( Jadę tam 19 lipca, a po powrocie napiszę o tym jakieś info. Jeżeli jakaś będzie - na pewno znajdę. :wink:
Ostatnio edytowano 06.08.2009 21:48 przez kacper1920, łącznie edytowano 1 raz
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 19.06.2009 21:35

kacper1920 napisał(a):Niestety nie. :( Właścicielka domu, do którego się wybieram nie interesowała się tematem sieci bezprzewodowych w Pisaku. Jadę tam 19 lipca, a po powrocie napiszę o tym jakieś info. Jeżeli jakaś będzie - na pewno znajdę. Jestem zdesperowany. :D


Super! Czekam z niecierpliwością tylko na dobre informacje na temat hot-spotów. My jedziemy 11 sierpnia więc jestem żywotnie zainteresowany.
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 19.06.2009 21:52

Smokofilomidanek napisał(a):
kacper1920 napisał(a):Niestety nie. :( Właścicielka domu, do którego się wybieram nie interesowała się tematem sieci bezprzewodowych w Pisaku. Jadę tam 19 lipca, a po powrocie napiszę o tym jakieś info. Jeżeli jakaś będzie - na pewno znajdę. Jestem zdesperowany. :D


Super! Czekam z niecierpliwością tylko na dobre informacje na temat hot-spotów. My jedziemy 11 sierpnia więc jestem żywotnie zainteresowany.


Ja też napisałam do "mojej kobiety" w sprawie zarówno bankomatów, hot spotów jak i innych dostępów... ale nie dostałam do tej pory żadnej odpowiedzi.. :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2009 08:03

Bankomatów ,przynajmniej w ubiegłym roku w Pisaku nie było,najbliższe w Makarskiej lub Omiszu :)
daria.k
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) daria.k » 21.06.2009 12:19

hej powiedzcie mi proszę czy pobyt w Pisaku bez samochodu jest możliwy?
Jest on świetną bazą wypadową do różnych wycieczek ale nie wiem czy autobusy stają w Pisaku czy są bezpośrednie. wiecie może coś na ten temat?
Przepraszam,że trochę w wątku nie na temat ale tu widzę aktywnie piszących, którzy byli w Pisku.. Uparliśmy się na to małe miasteczko bo jest takie urokliwe ale nie wiem jak to zorganizować bez samochodu (mamy służbowy a z takim niestety wyjazd za granice jest niemożliwy :( ). czy może w pobliżu jest miasteczko podobnie spokojne jak Pisak ale z lepszym dojazdem?

pozdrawiam!
Geralt74
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Geralt74 » 22.06.2009 09:23

Smokofilomidanek napisał(a):
kacper1920 napisał(a):Niestety nie. :( Właścicielka domu, do którego się wybieram nie interesowała się tematem sieci bezprzewodowych w Pisaku. Jadę tam 19 lipca, a po powrocie napiszę o tym jakieś info. Jeżeli jakaś będzie - na pewno znajdę. Jestem zdesperowany. :D


Super! Czekam z niecierpliwością tylko na dobre informacje na temat hot-spotów. My jedziemy 11 sierpnia więc jestem żywotnie zainteresowany.


Jaką trasą jedziecie z Tychów do Pisaka?My również wyjeżdżamy tam 11 sierpnia:)
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 22.06.2009 19:50

Geralt74 napisał(a):
Smokofilomidanek napisał(a):
kacper1920 napisał(a):Niestety nie. :( Właścicielka domu, do którego się wybieram nie interesowała się tematem sieci bezprzewodowych w Pisaku. Jadę tam 19 lipca, a po powrocie napiszę o tym jakieś info. Jeżeli jakaś będzie - na pewno znajdę. Jestem zdesperowany. :D


Super! Czekam z niecierpliwością tylko na dobre informacje na temat hot-spotów. My jedziemy 11 sierpnia więc jestem żywotnie zainteresowany.


Jaką trasą jedziecie z Tychów do Pisaka?My również wyjeżdżamy tam 11 sierpnia:)


Sprostowanie
My jedziemy 7 sierpnia spokojnie przez Węgry. Prawdopodobnie będziemy mieli nocleg na Węgrzech lub tam gdzie w ubiegłych latach czyli w Karlovac (Chorwacja). Chcemy trochę pozwiedzać. W Piasku będziemy od 11 sierpnia do 18 sierpnia. Z powrotem jedziemy trasą najszybszą czyli przez Słowenię (bez autostrady) Austrię, Słowację żeby zmieścić się w 1 dniu przejazdu i 19 sierpnia być już w pracy.
kacper1920
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacper1920 » 01.07.2009 09:22

Jeszcze chcialbym sie Was zapytać, gdzie w Pisaku można zakupić zezwolenia na połów ryb? Oraz czy sa one tam tak naprawdę potrzebne, sprawdza je ktoś? Nie mam zamiaru łowić ich kilogramami, raz na jakiś czas usiądę sobie przy brzegu z jedną wędką....
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.07.2009 09:51

hej powiedzcie mi proszę czy pobyt w Pisaku bez samochodu jest możliwy?


alo, jestem dobrym przykładem na to, że jest możliwy - my byliśmy w P. jakby bez samochodu, bo stał przez tydzień w Splicie u mechanika; w tym czasie trzykrotnie jeździełm do Splitu do laryngologa i dało radę ;@)

mini problem w tym, że trzeba się wdrapać z Pisaka na magistralę, gdzie jest przystanek (autobus miałby problem z wjechaniem do P., bo jest tam za ciasno i za stromo) - i pamiętaj - autobusy sięsame nie zatrzymują - trzeba je złapać machając (możesz łapać każdy nadjeżdzający - bez względu na to, czy to jakiś regionalny PKS, wycieczka sióstr zakonnych, czy coś tam jeszcze - istnieje prawdopodobieństwo, że jakiś się zatrzyma, zanim nadjedzie ten rejsowy)

a w innym temacie - może się nie upierajcie na Pisak? wygodniej byłoby wam zdecydowanie w Omisu, Makarskiej, Breli ... choć to już inne klimaty, Krystof
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.07.2009 09:53

Oraz czy sa one tam tak naprawdę potrzebne, sprawdza je ktoś? Nie mam zamiaru łowić ich kilogramami, raz na jakiś czas usiądę sobie przy brzegu z jedną wędką....

alo, to chyba tylko kwestia uczciwości/ ew. sumienia - jak się zlokalizujesz w jednej z kilkunastu zatoczek, na jednej z kilkudziesięciu skał, to na pewno nikt cię nie zlokalizuje - sam zobaczysz, jak dojedziesz - a wtedy, to może i delfina upolujesz ;@)
daria.k
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) daria.k » 01.07.2009 09:59

Krystof dzięki za odzew czekałam na odpowiedź od Ciebie ;)
właśnie po godzinach rozmów zmieniliśmy miejsce docelowe i będzie to Primosten.. niestety już inny klimat bo więcej ludzi .. ale bez samochodu będzie nam łatwiej tam... w przyszłym roku jak już będzie sprawny samochód pojedziemy do Pisku. :wink: [/b]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone