Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - Apartamenty Vladisevic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003
Pisak - Apartamenty Vladisevic

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 29.01.2011 10:57

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów Vladisević (Josko i Miro)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczny za informacje.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 02.02.2011 17:50

el_guapo napisał(a):Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów Vladisević (Josko i Miro)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczny za informacje.



Witam,
niestety na temat tych apartamentów oprócz tego że je kojarzę zewnętrznie nie mogę nic powiedzieć ,ale już raz dostałem pytanie na ich temat od znajomych bo nigdzie nie mogli znaleźć opinii . Poleciłem im Ora gdzie byłem i byli bardzo zadowoleni a na forum często przewijały się też opinie o apart. p.Djerka i piszący byli zadowoleni.
Pozdrawiam Serdecznie
charmside
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) charmside » 28.03.2011 12:46

el_guapo napisał(a):Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów Vladisević (Josko i Miro)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczny za informacje.


Zarezerwowałem apartament A na czerwiec (11-21). Po powrocie napiszę czy warto gościć się u Josko Vladislavoic'a.
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 14.04.2011 13:59

charmside napisał(a):
el_guapo napisał(a):Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów Vladisević (Josko i Miro)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczny za informacje.


Zarezerwowałem apartament A na czerwiec (11-21). Po powrocie napiszę czy warto gościć się u Josko Vladislavoic'a.



napisz, napisz
zarezerwowałem ten sam apartament na sierpień u niego, ciekaw jestem twoich wrażeń
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 11.05.2011 12:07

Można wiedzieć ile płacicie za te apartamenty?
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 12.05.2011 13:28

maciej1976 napisał(a):Można wiedzieć ile płacicie za te apartamenty?



100 euro za dzień
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 12.05.2011 14:57

caltan napisał(a):
maciej1976 napisał(a):Można wiedzieć ile płacicie za te apartamenty?



100 euro za dzień


Do App A opłaca się jechać we wrześniu - spory upust daje. :wink:
charmside
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) charmside » 17.05.2011 10:31

maciej1976 napisał(a):Można wiedzieć ile płacicie za te apartamenty?


Płace 55euro za dzień. Tyle że to czerwiec.
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 24.06.2011 08:15

charmside napisał(a):
el_guapo napisał(a):Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów Vladisević (Josko i Miro)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczny za informacje.


Zarezerwowałem apartament A na czerwiec (11-21). Po powrocie napiszę czy warto gościć się u Josko Vladislavoic'a.



no i jak wrażenia?
charmside
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) charmside » 27.06.2011 11:53

caltan napisał(a):no i jak wrażenia?


Bardzo pozytywnie, byliśmy bardzo zadowoleni, właściciele bardzo mili, dostarczali świeże ryby co jakiś czas, i coś do popicia również :D. Plaża prywatna bardzo dobrze pomyślana, bo i dla tych co mniej słońce kochają albo mają go dość znajdzie się trochę cienia. Widoki z tarasu oraz sypialni rewelacja. Ogólnie polecam i jak znajdę trochę czasu i ze zdjęciami się uporam to wrzucę na forum. Szkoda że to już po urlopie.
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 28.06.2011 07:54

charmside napisał(a):
caltan napisał(a):no i jak wrażenia?


Bardzo pozytywnie, byliśmy bardzo zadowoleni, właściciele bardzo mili, dostarczali świeże ryby co jakiś czas, i coś do popicia również :D. Plaża prywatna bardzo dobrze pomyślana, bo i dla tych co mniej słońce kochają albo mają go dość znajdzie się trochę cienia. Widoki z tarasu oraz sypialni rewelacja. Ogólnie polecam i jak znajdę trochę czasu i ze zdjęciami się uporam to wrzucę na forum. Szkoda że to już po urlopie.



apartament normalnie wyposażony? czy coś trzeba zabrać z Polski? i jak ogólnie Pisak i okolice?
jak będziesz miał fotki to jak możesz to podeślij na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
charmside
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) charmside » 28.06.2011 14:09

caltan napisał(a):apartament normalnie wyposażony? czy coś trzeba zabrać z Polski? i jak ogólnie Pisak i okolice?
jak będziesz miał fotki to jak możesz to podeślij na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Wszystko w apartamencie jest łącznie z pełnym wyposażeniem kuchni, nawet korkociąg był i przyrząd do czyszczenia butelek :). W sypialniach świeża pościel, wieszaki, szafy, suszarki małe na balkonach. Na tarasie drewniany stół i ławki z poduszkami (tam spędzaliśmy wieczory i jedliśmy posiłki). Telewizja satelitarna 3 polskie kanały w tym TVP Info (tylko raz przeleciałem kanały w poszukiwaniu tamtejszych wiadomości pózniej tv nikomu nie był potrzebny), klimatyzacja jest również (nie była potrzebna) temperatura w czerwcu w granicach 26-28 stopni. Sam Pisak dość spokojny, choć nie wiem jak w pełni sezonu. Z tego co mówił Josko poza sezonem zamieszkuje tam 200osób a w sezonie około 2000. Sklep spożywczy niedaleko kościoła (Studentac) a tuż obok sklepu przy górce po prawej garaż z brązowymi drzwiami, a tam można kupić własnego wyrobu rakije, wino, wiśniówkę i oliwę z oliwek i pewnie coś jeszcze. Polecam Orachowicę (rakija orzechowa) wszystkim smakowało (38% słodkawa) w cenie około 55kun za 1 litr. Podobno produkt miejscowy nie dostępny gdzie indziej. Można smakować przed zakupem, ja spróbowałem wszystkiego :D. Skończyło się że do Polski przywiozłem spory zapas rakiji i do tego dostałem rabat u "producenta" ;).
W porcie kilka knajpek z rybami i lodami, uważaj na ceny ryb, wybieraj rozsądnie z menu bo rachunek może Cie zaskoczyć.
Niedaleko Makarska około 18km, stamtad mozna wykupić rejsy całodniowe na wyspy. W cenie 30euro całodniowa wycieczka z obiadem (polecam rybe) wina do woli, a i kapitan częstuje rakiją podczas rejsu. Odwiedźcie tez Trogir i Split bo w sumie nie daleko, do wodospadów jest jakieś 120km, wstęp do parku KRKA 95kun od osoby, ale to już pewnie sprawdziłeś :) warto jechać na cały dzień. Na koniec jak już będziesz pozdrów Josko ode mnie (czyli Artura) i jak masz więcej pytań pisz śmiało... Zdjęcia robiłem w formacie RAW wiec trochę zejdzie zanim się z nimi uporam. Pozdrawiam
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 29.06.2011 08:10

dzięki za info, jak jeszcze coś przyjdzie mi do głowy to będę pytał :)
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 01.12.2011 14:27

Jakie jest zejście do plaży i sama plaża, jeśli mogę zapytać, ponieważ na zdjęciach nie wygląda to zachęcająco?
Boję się, że z 3 latką mogę mieć problem....
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 01.12.2011 19:13

Przyłączam się do pytania
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - Apartamenty Vladisevic
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone