Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pieklo W Raju -Orebic 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 13:10

Janusz Bajcer napisał(a):Przysiadam :lol: na razie cichutko :oczko_usmiech:



Cieszy mnie to niezmiernie! :hearts:
na razie .....miejsc Ci u nas dostatek.. :smo: :lol:



tylko jak ja ogarne tyle watkow :?: :lol: :roll:
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 12.01.2013 13:17

Jestem!Czekam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 13:23

tami72 napisał(a):Jestem!Czekam!


milo Cie widziec... :D czyli ....w pelnej gotowosci?! :wink: :lol:
polnoc juz ..niedlugo :wink:
anielicanatka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 15.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) anielicanatka » 12.01.2013 13:30

Witam :D
Jestem ciekawa jak potoczą się wakacje....Ja też mam złe doświadczenie z zabieraniem nie tylko cudzych dzieci ale i całkiem swoich przyjaciół....wakacje mogą być przez to do bani...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.01.2013 13:35

"Wymyśliłam" Cię chyba, myślałam o Tobie ostatnio, nawet maila chciałam napisać, ale wiesz, ja z tych co się nie lubią narzucać swoją osobą :)
Dobrze, że jesteś i choć zapowiada się dramatycznie, to wiem że obok dramatu będzie i raj. A opowieści w Twoim Kasiu wykonaniu za żadne skarby nie można przegapić.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 13:39

anielicanatka napisał(a):Witam :D
Jestem ciekawa jak potoczą się wakacje....Ja też mam złe doświadczenie z zabieraniem nie tylko cudzych dzieci ale i całkiem swoich przyjaciół....wakacje mogą być przez to do bani...


witam anielice :D

jeszcze pol biedy jak sa ''do bani''...gorzej jak budzi sie w tobie dzikie i wsciekle zwierze...ale o tym dopiero pozniej:) :wink:

a myslalam , ze to ja tylko tak mam...jak ktos ma miekkie serce musi miec twarda.... :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 13:44

Aldonka napisał(a):"Wymyśliłam" Cię chyba, myślałam o Tobie ostatnio, nawet maila chciałam napisać, ale wiesz, ja z tych co się nie lubią narzucać swoją osobą :)
Dobrze, że jesteś i choć zapowiada się dramatycznie, to wiem że obok dramatu będzie i raj. A opowieści w Twoim Kasiu wykonaniu za żadne skarby nie można przegapić.


moja Ty.... :smo: :D

Aldonko wcale nie odebralabym to jako ..''narzucanie''.
Tylko z moim odpisywaniem jest roznie... :oops:

Bedzie tez i raj....i wesole miasteczko...w cudzyslowiu oczywiscie i...pojawi sie kilka przyjaciol z forum (miedzy innymi ''zakupy'' :) ).
Smutnosci nie zdominuja relacji..choc ...nie bylabym soba gdybym zas ....sie nie pomazgaila... :x :smo:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 12.01.2013 13:57

Witam Kuzyneczkę Kasię :D Nie może mnie tu zabraknąć :smo: Przysiądę z boczku, cichutko. Fajnie, że zdecydowałaś się na pisanie :D :hearts:
Pozdrawiam Sylwia :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 13:59

Sylwetka&Gienuś napisał(a):Witam Kuzyneczkę Kasię :D Nie może mnie tu zabraknąć :smo: Przysiądę z boczku, cichutko. Fajnie, że zdecydowałaś się na pisanie :D :hearts:
Pozdrawiam Sylwia :D


Kuzyneczka Sylwiula......
:D

ja do dzisiaj nie moge przezalowac zesmy sie rozminely :(
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 12.01.2013 14:09

agapi napisał(a):ja do dzisiaj nie moge przezalowac zesmy sie rozminely :(


:( Niestety :( Mnie też bardzo żal. No ale co się odwlecze to...., może na jakimś "Zlocie...Cromaniaków" w PL :D
Zawsze to "troszku" bliżej :wink:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 12.01.2013 14:13

przyznaję, ze również zasiadam i czekam na opowieśc przede wszystkim ze względu na to, że niedaleko od Orebica urlopowałam już 2-krotnie, a miasteczko odwiedziłam w poprzednim roku, więc chętnie poczytam :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 14:18

yvonn napisał(a):przyznaję, ze również zasiadam i czekam na opowieśc przede wszystkim ze względu na to, że niedaleko od Orebica urlopowałam już 2-krotnie, a miasteczko odwiedziłam w poprzednim roku, więc chętnie poczytam :-)



Witaj :D
nnnno...tylko takich typowych konkretow to u mnie...''jak na lekarstwo''...ale przynajmniej zdjecia juz umiem wklejac(a przynajmniej ...umialam.. :D ) wiec ...jakby co bede sie nimi ..ratowala :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 14:34

Teraz jednak ...zmykam juz do pracy...
W nocy powinien byc cd :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 15:11

Zostawię swój wpis i ja żeby nie przegapić Twojej relacji !(ja mam teraz problem jak tu małżonka znowu przekonać na wyjazd do Cro ,w tamtym roku się udało ,ale teraz na razie jeszcze nie).
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 12.01.2013 15:42

Kasiu czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy, skoro w nocy pojaw się ciąg dalszy to zajrzę jutro :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pieklo W Raju -Orebic 2012 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone