Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pelješac > Podobuče pytanie techniczne

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.06.2013 19:42

dzięki bardzo. mam namiar na "u palmy"właśnie z tego samego linku.niestety, jest wolny tylko ap.3- i napisali, ze rozkładane łóżko to tylko dla małego dziecka sie nada..a nasze juz urosło:)...może nast.razem:)
dzięki :papa:
Bosm@n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 02.06.2013 20:01

to rozkładane łóżko jest normalne, byłem tam ze znajomymi, oni w tym apartamecie (3), ja wyżej (1), a inni znajomi jeszcze wyzej (2) - mieliśmy całą Palmę dla siebie - znam te apartamenty bardzo dobrze - w apartamencie nr 3 byli 2 dorosłych + dziecko, ale duże:-) chłopak 13 lat - bez problemu:-)

Nawet na zdjęciu z apart. 1 jest moja córka na tarasie z aparatrem

napisz na priva do: simonka (nick z forum)
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.06.2013 23:04

Dzięki, Bosman:)więc jest nadzieja:) Simonek, Simonka, czy...jak dokładnie?:)
Bosm@n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 03.06.2013 03:49

simonka
cappek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) cappek » 27.01.2017 21:52

Czy ktoś wie, czy informacje o tych apartamentach na plaży są aktualne?

Dostałam ofertę z tego czeskiego biura - czy można im zaufać? Strona wygląda średniowiecznie... ;)

Czy macie do polecenia inne kwatery w Podobucach?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Pelješac > Podobuče pytanie techniczne - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019