Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pelješac > Podobuče pytanie techniczne

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.06.2013 19:42

dzięki bardzo. mam namiar na "u palmy"właśnie z tego samego linku.niestety, jest wolny tylko ap.3- i napisali, ze rozkładane łóżko to tylko dla małego dziecka sie nada..a nasze juz urosło:)...może nast.razem:)
dzięki :papa:
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 02.06.2013 20:01

to rozkładane łóżko jest normalne, byłem tam ze znajomymi, oni w tym apartamecie (3), ja wyżej (1), a inni znajomi jeszcze wyzej (2) - mieliśmy całą Palmę dla siebie - znam te apartamenty bardzo dobrze - w apartamencie nr 3 byli 2 dorosłych + dziecko, ale duże:-) chłopak 13 lat - bez problemu:-)

Nawet na zdjęciu z apart. 1 jest moja córka na tarasie z aparatrem

napisz na priva do: simonka (nick z forum)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.06.2013 23:04

Dzięki, Bosman:)więc jest nadzieja:) Simonek, Simonka, czy...jak dokładnie?:)
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 03.06.2013 03:49

simonka
cappek
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 11.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cappek » 27.01.2017 21:52

Czy ktoś wie, czy informacje o tych apartamentach na plaży są aktualne?

Dostałam ofertę z tego czeskiego biura - czy można im zaufać? Strona wygląda średniowiecznie... ;)

Czy macie do polecenia inne kwatery w Podobucach?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pelješac > Podobuče pytanie techniczne - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone