Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 27.06.2019 11:26

Potwierdzam - droga naookoło przez Neum to piękna rzecz, wspaniałe widoki, prędkości tam nie rozwijasz dużej ale to dobrze, bo więcej zobaczysz. Na początku też chciałem płynąć promem ale szybko zweryfikowałem cele. Zielona Karta to obowiązek. 2 lata temu jak jechałem do Mostaru to pytali ale nie sprawdzali, jednak rok temu na przejściu z Czarnogóry do BiH już chcieli, jak nie masz to sporo kasy kosztuje wykupienie tamtejszego odpowiednika - ubezpieczenia. Z uwagi że w Polsce Zieloną Kartę masz za darmo to jeśli masz jeszcze czas to zorganizuj i się nie zastanawiaj. Nie jest wymagany paszport do BiH, ale ciężko dyskutować z pogranicznikami jak się uprą...
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 27.06.2019 11:30

landzik23 napisał(a):Jeśli masz trochę czasu do wyjazdu to dzwoń do wypożyczalni. Niech ogarniają na busa zieloną kartę. Nie fajnie jest stać ponad godzinę w słońcu czekając za promem.Nikt nie każe stać w słońcu. Można zaparkować auto w kolejce na pasie do wjazdu na prom, przejść sobie na drugą stronę ulicy na kawę albo coś zimnego i wrócić 10 minut przed rozpoczęciem wjazdu na prom.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone