Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebić. Poszukuję apartament.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ollo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 09.06.2005
Orebić. Poszukuję apartament.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ollo » 09.06.2005 17:16

Czy możecie przesłać namiary na ciekawy apartament w Orebicu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję. ollo73.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ArWin
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 15.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArWin » 15.06.2005 11:01

Proponuje niewielka wioske ok. 4 km za Orebicem o nazwie Viganji - bardzo mile i spokojne miejsce.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byłem tam w 2000 roku i bardzo sobie chwale. Miejsce ciche, spkojne plaża kamienisto-zwirowa.
Mieszkałem u zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - bardzo sympatyczni i zyczliwi ludzie.

Pozdrawiam wszystkich grupowiczow !
Tequila
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tequila » 06.07.2005 20:16

Pewnie już wróciłeś... ale może innym się przyda:
Wizytówkawłaściciela:

APARTAMENTS
Paval Separovic
20250 Orebic - HR
/city shop "Ocean"/
tel: +385-20-713-302
mob: +385-98-922-9276
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Apartamenty w centrum miasta, bardzo dobre wyposazenie, BARDZO mily wlasciciel, niedrogo, klima za niewielka doplata (bylismy pod koniec czerwca)...

Ogólnie zajefajnie bylo. Nawet nie bylo z czego sie targowac :D

Bardzo polecam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.07.2005 08:59

W czerwcu tu mieszkałem
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Blisko centrum i portu, do morza 4 minuty i tam są małe kamieniste plaże lecz do dużej "piaskowej" ok.15. Gospodarze bardzo sympatyczni. Apartamenty są Ok z TV - ceny do negocjacji, ja mieszkałem w apartamencie 4 osobowym za cenę poniżej dwójki no ale to było przed sezonem.

Pozdrawiam
Emil
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 15.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emil » 07.07.2005 09:27

Witam,

I ja mieszkalem u Pavla :)
Potwierdzam opinię Tequili i dodam od siebie, że taras z widokiem na morze.

Pozdrawiam
Emil

Ps. Tequila, piwko na tarasie bardzo smakowało :)
Bogdan007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 08.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 08.07.2005 16:49

W tym roku byłem m. in. 4 dni w Orebicu, spałem w Wilii MELITA. Willa znajduje się 20 metrów od brzegu morza (przed deptakiem), niedaleko głównej plaży. Główna plaża w dużej części ma b.drobny żwirek, prawie piasek. Za apartament płaciłem 40 EUR/dobę (2 osoby), może trochę drogo, ale był to fuul wypas. Apartament składał się z 5 pomieszczeń (2 pokoje, kuchnia, łazienka i duzy korytarz, łącznie około 40m2) z bardzo dużym tarasem z widokiem na morze, 2 klimy, TV SAT. Do dyspozycji był b. dobrze utrzymany basen (basen podświetlany) z tarasami leżakami, parasolami, pięknymi dużymi palmami, itp.
Polecam to miejsce wszystkim. Na siłe nie ma co szukać tanich kwater - róznica ceny o np. 5 EUR to przecież tylko 20zł!

PZDR :papa:
andywroc
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.06.2005
orebic - apartman

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywroc » 20.07.2005 13:46

wlasnie wróciłem z orebicia. Mieszkanko znalazlem przez miejscowe biuro Croatia-holidays.hr. Biuro maja przy głownej drodze. po lewej jadąc w strone promu na korcule.
placilismy 47 Eur za 4 ososbowy dwupoziomowy apratman.
Jesli ktos wpadnie do tego biura to prosze pozdrowić Ninę ode mnie.

Pozdrawiam

Andywroc
Aga7
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga7 » 29.07.2005 08:56

pytanko do Emila i Tequila :D :czy ulica bardzo glosna? - chce zarezerwowac apartament dla 4 osob u Pavla,ale jest 1 sypialnia z tarasem na morze i 1 lozko w kuchni (jak wyglada takie rozwiazanie, mieszkaliscie w takim apartamencie?jest ok? ) ale z tarasem na ulice - da sie wytrzymac? Mam 2 opcje, Pavla i jeszcze jedna i musze cos wybrac szybko :) A jak z najblizsza plaza? jest ok, czy chodziliscie gdzies dalej? Dzieki z gory za w miare szybki odzew.[/list]
Tiberina
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tiberina » 29.07.2005 12:32

[quote="Tequila"]Pewnie już wróciłeś... ale może innym się przyda:
Wizytówkawłaściciela:

APARTAMENTS
Paval Separovic
20250 Orebic - HR
/city shop "Ocean"/
tel: +385-20-713-302
mob: +385-98-922-9276
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Apartamenty w centrum miasta, bardzo dobre wyposazenie, BARDZO mily wlasciciel, niedrogo, klima za niewielka doplata (bylismy pod koniec czerwca)...

Ogólnie zajefajnie bylo. Nawet nie bylo z czego sie targowac :D

Bardzo polecam[/quote]

[b]A gdzie dokładnie sa te apartamenty? Czy możesz podac dokłądna lokalizację? Moj e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/b]
Z góry bardzo dziekuje za pomoc :papa:
Tequila
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tequila » 05.08.2005 11:21

Tiberina napisał(a):A gdzie dokładnie sa te apartamenty? Czy możesz podac dokłądna lokalizację? Moj e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziekuje za pomoc :papa:


Jadąc przez miasteczko w kierunku portu, po lewej stronie bedzie apteka, zaraz za nią kantor (exchange). a te apartamenty to dokładnie w tym budynku gdzie kantor.

Milej wycieczki :wink:
Tequila
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tequila » 05.08.2005 11:35

Aga7 napisał(a):pytanko do Emila i Tequila :D :czy ulica bardzo glosna? - chce zarezerwowac apartament dla 4 osob u Pavla,ale jest 1 sypialnia z tarasem na morze i 1 lozko w kuchni (jak wyglada takie rozwiazanie, mieszkaliscie w takim apartamencie?jest ok? ) ale z tarasem na ulice - da sie wytrzymac? Mam 2 opcje, Pavla i jeszcze jedna i musze cos wybrac szybko :) A jak z najblizsza plaza? jest ok, czy chodziliscie gdzies dalej? Dzieki z gory za w miare szybki odzew.[/list]


Wiesz co... ulica tak sobie. na przeciwko jest niby dyskoteka. my bylismy w czerwcu i nie bylo tak glosno. nie wiem jak teraz. po drugie, w tym budynku tarasu na ulice nie widzialem. rozwiazanie z lozkiem w kuchni sobie odposc. my u pavla mielismy 2 pokoje z lozkami 2osobowymi i taras na morze i gory :) . najblizsza plaza jest w miare, ale lepsza jest jakies 100 m oddalajac sie od portu. My sie jeszcze skusilismy i pojechalismy na Korcule i tam na Pumpalska Luka czy jakos tak... mniej wiecej w polowie wyspy od strony poludniowej - plaza NIESAMOWITA!! woda jeszcze bardziej przejrzysta, cieplejsza, nie ma fal, nie ma ludzi, i wogole xtra. No tylko dojazd nie bardzo. trzeba sie troche nameczyc i nerwow strzepic. ale warto. polecam.
limonka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 28.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) limonka » 05.08.2005 17:35

Przy glownej ulicy 4 os.apartamenty w polowie lipca byly za 40-45euro (bez klimatyzacji), ale my wybralismy blizej plazy za 52 euro. Przy glownej ulicy jest za duzy halas (np.wyscigi motocyklistow o 2 w nocy) i nie usmiechalo nam sie codzienne dralowanie pod gorke z plazowymi tobolami.
Irmina76
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 19.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irmina76 » 20.03.2006 23:40

Mam prośbę do Was:

spójrzcie na tą mapkę i napiszcie w którym rejonie Orebica jest fajna plaża dla dzieci?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

z góry dziękuję
Irmina76
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 19.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irmina76 » 20.03.2006 23:52

Czy 25 euro ( z taksą klimatyczną) za apartament dla 2 osób dorosłych i dziecka 4-letniego w Orebicu przy głównej ulicy na początku wrzesnia -
to dużo czy mało waszym zdaniem?

Pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 21.03.2006 01:10

Irmina 76 przy wjeździe do Orebica jest fajna plaża dla dzieci (Trstenica) a 25Euro to normalna cena jak na to miasto.

Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Orebić. Poszukuję apartament.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone