Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Orebic apartament Trstenica ul Brace Radic 5

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eweleena@poczta.fm
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2018
Orebic apartament Trstenica ul Brace Radic 5

Nieprzeczytany postnapisał(a) eweleena@poczta.fm » 01.03.2019 21:27

Witam potrzebuje opini na temat apartamentu Trstenica przy ulicy Brace Radic 5
Chce zarezerwowa app nr 2
Czy ktoś był? Ma jakies zdjecia bo ciezko mi internecie znaleść?
Jakies opinie
Proszę o pomoc
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 04.03.2019 10:40

Niestety zdjęć nie mam, ale dwa razy mieszkałem w okolicy, codziennie chodziłem obok na plażę. Budynek jest spory, napewno jest kilkanaście apartamentów, zawsze był pełny parking, więc trzeba uważać gdzie się parkuje, bo można być mocno zastawionym. Towarzystwo międzynarodowe - Czesi, Polacy, Słowacy widziałem tam nawet parę z Albanii. Natomiast samo położenie apartamentu genialne, do plaży ze 2-3 minuty.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 04.03.2019 11:00

pancezary napisał(a):Niestety zdjęć nie mam, ale dwa razy mieszkałem w okolicy, codziennie chodziłem obok na plażę. Budynek jest spory, napewno jest kilkanaście apartamentów, zawsze był pełny parking, więc trzeba uważać gdzie się parkuje, bo można być mocno zastawionym. Towarzystwo międzynarodowe - Czesi, Polacy, Słowacy widziałem tam nawet parę z Albanii. Natomiast samo położenie apartamentu genialne, do plaży ze 2-3 minuty.


Ja bym określił położenie apartamentu jako niezłe, genialne to jest wtedy jak z tarasu schodzisz prosto na plażę ;)
Ostatnio edytowano 04.03.2019 12:32 przez arturescu, łącznie edytowano 1 raz
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 04.03.2019 12:29

Pozwoliłem sobie na takie określenie, ponieważ w połowie drogi do plaży jest pizzeria, gdzie umęczony upałem wędrowiec może strzelić sobie Ožujsko :oczko_usmiech:
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 04.03.2019 12:39

pancezary napisał(a):Pozwoliłem sobie na takie określenie, ponieważ w połowie drogi do plaży jest pizzeria, gdzie umęczony upałem wędrowiec może strzelić sobie Ožujsko :oczko_usmiech:


To dalej jest tylko niezłe. Genialne jest wtedy jak z tarasu z jednej strony schodzisz na plażę, a w drugą stronę wchodzisz do apartamentu z wielką lodówką pełną piwa, ew. wołasz syna, a on ci rzuca to piwo prosto z tarasu na leżak :D

i koniecznie ciemny Tomislaw albo czarne Karlovacko, Ożujsko też może być, zwykłe Karlovacko to standardowe koncernowe siuśki, dobre do nawadniania organizmu z rana i podlewania sosenek ;)
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 04.03.2019 14:53

Ale mówimy tu o tym konkretnym apartamencie, a jest to jeden z najbliżej położonych od Trstenicy. Co do piwa to dobre jest to co komu smakuje.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Orebic apartament Trstenica ul Brace Radic 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone