napisał(a) Franz » 18.03.2015 01:02
Nefer napisał(a):Cudne te zaśnieżone chojaki.
Tak trochę przypominają jakąś grupę pielgrzymów...
Idąc w górę, sprawdzałem, czy mnie przypadkiem nie wyprzedzają.

ACandrzej napisał(a):Tym razem ostatnie.

Bardzo duże zbliżenie, ale jakoś tam wyszło.
Pozdrawiam,
Wojtek