Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz napisał(a):Pewnie masz z okna widok na ośnieżone góry.
Pozdrawiam, Wojtek
jak są ośnieżone, to mam taki widok teraz jakieś delikatne łaty śniegu, ale nad górami widzę, że się z lekka halniakowo robi, więc albo będzie bardzo zimno, albo bardzo ciepło