Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg w Słowenii

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DZIUNIA79
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2005
Nocleg w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) DZIUNIA79 » 05.08.2005 16:47

Witam
Czy mozecie mi powiedzieć jak znależć nocleg w Słowenii?
Wybieramy sie autem i chcemy zrobić sobie przerwę na nocleg zaraz przy granicy Austriackiej.Możecie coś polecić bo szukam szukam i nic znależć niemogę.
Z góry serdecznie dziękuję
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 05.08.2005 17:12

Słowenia jes strasznie krótka, więc nasze przy granicy austriackiej wypadło w Mariborze. Rozglądaliśmy się i zobaczyliśmy reklamę Motel pod Lesnikiem. Strzałki pokierowały i trafiliśmy.
Dwójka ze śniadaniem 60EUR. Czysto, cicho, porządnie, parking na tyłach motelu więc bezpiecznie.
Spokojnie mozna polecić.
Pozdrawiam,
Aśka
PS. A tak potem to już w okolicy Ptuja pełno reklam moteli.
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.08.2005 07:46

Motel Podlehnik w miejscowości o tej samej nazwie za Ptujem, po drodze do chorwackiej granicy (ok. 10 km przed przejściem granicznym).
Czwórka ze śniadaniem jeśli dobrze pamiętam 52 euro. Motel bezpośrendio przy trasie prowadzącej do granicy, po prawej stronie.
Na forum polecany był również motel "Od Rybniku" czy jakoś tak. Jadąc do Podlehnika widzieliśmy niemal bezpośrednio przez motelem drogowskaz prowadzący w lewo, ale szczegółów nie znamy
DZIUNIA79
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DZIUNIA79 » 08.08.2005 10:50

Dzięki serdeczne za info,nie wiem jednak czy nie pojedziemy na noc,zeby córka przespała trasę.Obydwoje możemy prowadzic mam więc nadzieję,że dotrzemy niezbyt wykończeni.W tamtym roku też tak robiliśmy trasę i zdaje sie,ze zapomnieliśmy już o trudach takiej wersji:-)
Jacek Grocvhowalski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 07.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Grocvhowalski » 09.08.2005 17:53

DZIUNIA79 napisał(a):Dzięki serdeczne za info,nie wiem jednak czy nie pojedziemy na noc,zeby córka przespała trasę.Obydwoje możemy prowadzic mam więc nadzieję,że dotrzemy niezbyt wykończeni.W tamtym roku też tak robiliśmy trasę i zdaje sie,ze zapomnieliśmy już o trudach takiej wersji:-)

Noc jest od tego żeby się wyspać i odpocząć. Spiesz się powili! Życzę Ci bezpiecznej drogi! 8)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone