Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg przed Plitvicami

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 15.06.2011 20:52

Mmmm fajnie macie ja Mazury. Za krótki urlop w tym roku a obecnie jestem w Anglii dojechać do Polski potem Chorwacja znowu Polska i do Anglii to tydzień w samochodzie dzięki za taki urlop :?
A w przyszłym roku chyba Hiszpania tez autem z tym czy w ciemno czy nie. Jestem na rozpracowywaniu tematu :) Bo co kraj to obyczaj
A wy gdzie w tym roku w Chorwacji?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5795
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.06.2011 22:10

consett0805 napisał(a):Mmmm fajnie macie ja Mazury. Za krótki urlop w tym roku a obecnie jestem w Anglii dojechać do Polski potem Chorwacja znowu Polska i do Anglii to tydzień w samochodzie dzięki za taki urlop :?
A wy gdzie w tym roku w Chorwacji?

Tak, wiem. Mazury też są piękne. Kocham tam jeździć. Jedynie ta podróż naszymi drogami to koszmar.
My w tym roku po licznych rozterkach i dłuuuuugim zastanowieniu wybraliśmy tak pięknie opisywany tu na forum półwysep Peljesac, czyli najpewniej Orebic lub ewentualnie jakaś inna miejscowość, np. Zuljana. Po drodze dwa noclegi: w naszym Slunju i w poleconym przez Ciebie Skradinie. Tu przy okazji mamy zamiar "zaliczyć wodospady Krka".
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku na Mazurach, za którymi też troszkę już tęsknię. W przyszłym roku będziemy mieli wszędzie nowe autostrady więc odpuszczę sobie na rok Chorwację i odwiedzę Mazury lub Kaszuby. :wink: Mam tam swoje ulubione miejsca.
Pozdrawiam
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 28.06.2011 21:06

Dwa razy nocowaliśmy w okolicy Plitwic w miejscowości Jezerce i mogę polecić z czystym sumieniem gospodarzy i ich dom.

Mirko Sankovic, Jezerce 8

http://www.villa-lykos.com/uk/index.html

Przemili właściciele, ładnie wykończony dom, chyba z 2006r., miejsce do zaparkowania samochodu, byliśmy bardzo zadowoleni w 2007roku i dlatego wróciliśmy kolejny raz rok później.

Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji, to proszę pisa na maila

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
adamonika
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamonika » 15.07.2011 18:53

consett0805 napisał(a):Ja 40 euro od apartamentu z dwiema sypialniami dla 4 osób wychodzi po 10 :D przełom czerwca/lipca 2010r.
Około 20km przed Plitvicami, a wygląda tak:
<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=chrowacja039.jpg&s=850&p=tl' type='text/java'></script><noscript>Obrazek</noscript>


Witam,

No i dziś wylądowałem w tym domu. Jest OK. Apartament na górze dla 4 osób (pewnie ten sam). Cena w tym roku w pełnym sezonie 400KN.
Jest internet - jak widać :)

Pozdrawiam
adamonika
adamonika
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamonika » 15.07.2011 19:35

Właśnie przyszła do nas gospodyni z butelką winiaka i lodami dla dzieci i wspominała jak to u niej siedzieliście (po fotach Was rozpoznała).

Od Waszego pobytu jest napis WOLNE POKOJE a RODZINNA ATMOSTERA się nie zmieściła :)

pozdrawiam
adamonika
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 17.07.2011 21:44

przed Plitwicami ...z każdej strony mnóstwo ogłoszeń o noclegach nawet z podaną ceną ...10 euro od osoby ........dane z 7.07. 2011
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.08.2011 11:35

Slunj - 30 km od Parku.
14 euro od osoby dorosłej.
Mnóstwo ofert.
matilda
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) matilda » 10.08.2011 09:58

Cudowne forum, dzięki niemu odnalazłam większość odpowiedzi na dręczące mnie pytania przed pierwszym wyjazdem na Chorwację :)

Ten temat dosyć mnie uspokoił, również będziemy szukać noclegu w okolicach Plitvic - byłam pewna, że trzeba rezerwować. Chciałabym jednak upewnić się, czy znajdzie się też coś bez problemu w godzinach wieczornych? Dotrzemy na miejsce po całym dniu jazdy około 20-21, więc gdyby szukanie o te porze miałoby być kłopotliwe, to może lepiej już mieć coś zaklepane, żeby dojechać prosto i iść spać...Z drugiej strony, bez rezerwacji będzie można zmodyfikować plan i znaleźć nocleg we wcześniejszym punkcie trasy ze względu na duże zmęczenie.

Poradźcie :) Przepraszam, że z takim 'żądaniem' wyskakuję już w pierwszym poście, ale pierwszy raz w Chorwacji i bez biura podróży - trochę się denerwuję :oops:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 10.08.2011 11:11

Cześć
Myślę, ze spokojnie znajdziecie kwaterę, choć na pewno lepiej jej szukać, gdy jest jeszcze jasno.
Zacznijcie rozglądać się od Rakowicy w prawo i w lewo.

Ja spałem 1 x w Rakovicy (przy drodze, ale dokładnie nie pamietam gdzie), a w tym roku, w motelu Plitvicka Vrela (dawna Kralijnica)- http://www.plitvickavrela.hr/index.php w Grabovacu.
Ten ostatni bardzo polecam - fajny lokal z pizzą i nie tylko; pokoje z klimą i ze śniadankiem.
matilda
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) matilda » 10.08.2011 12:14

Dziękuję bardzo! Za uspokojenie i za namiar na Plitvicką Vrelę - lokalizacja jest super, cena ze śniadaniem też do przyjęcia :) Już wysłałam pytanie o wolne pokoje, jeśli odpiszą, to może zarezerwuję, a jeśli się okaże, że wolnych miejsc nie ma to lecimy w ciemno :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.08.2011 13:03

matilda napisał(a):...odnalazłam większość odpowiedzi na dręczące mnie pytania przed pierwszym wyjazdem na Chorwację :)


Chyba do... :wink:


matilda napisał(a):Chciałabym jednak upewnić się, czy znajdzie się też coś bez problemu w godzinach wieczornych? Dotrzemy na miejsce po całym dniu jazdy około 20-21...trochę się denerwuję :oops:


Dojechaliśmy ok 19.
Pierwszy z brzegu domek - wolne.


Pozdrav
matilda
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) matilda » 10.08.2011 13:05

:oops: Nie wiem, czemu tak napisałam, bo w życiu tak nie powiedziałam i nie powiedziałabym 8O Sama jestem zdumiona :D

Dziękuję za odpowiedź :)
pusia55
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pusia55 » 10.08.2011 13:46

My nocowaliśmy w Rastoke - było fajnie, dla 8 osób w poniedziałkowy wieczór znaleźliśmy po około 10 minutach wolne miejsca po 4 w każdym ze sąsiadujących ze sobą domów. Zapłaciliśmy 56 zł za osobę ale kwatery była bardzo zadbane i czyste, Gospodyni poczęstowała na rakiją, rano przyniosła herbatkę, polecam każdemu
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5795
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 10.08.2011 17:23

pusia55 napisał(a):My nocowaliśmy w Rastoke - było fajnie, dla 8 osób w poniedziałkowy wieczór znaleźliśmy po około 10 minutach wolne miejsca po 4 w każdym ze sąsiadujących ze sobą domów. Zapłaciliśmy 56 zł za osobę ale kwatery była bardzo zadbane i czyste, Gospodyni poczęstowała na rakiją, rano przyniosła herbatkę, polecam każdemu

Dla niewtajemniczonych: Rastoke to nie miejscowość lecz cud natury i człowieka leżący w mieście Slunj.
emok
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 13.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) emok » 18.08.2011 20:24

:lol: :lol: :lol: Już za dwa tygodnie jedziemy przed siebie. Pierwszy postój w Roztoke. Poprzedenio w Rakowice. Spanko, mniam mniam, a rano do przodu gdzieśtam. Pozdrawiamy maniaków .
:roll: :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nocleg przed Plitvicami - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone