Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin i okolice 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.04.2013 16:19

też trochę późno zawitałam ale wszystko przeczytałam :)
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 08:38

fire napisał(a):Przyszlam jeszcze raz poczytac i popatrzec na zdjecia :-P ... ciekawi mnie jak daleko mam na ta plaze, od miejsca naszego mieszkanka w Nin :)


Witaj. W Ninie nigdzie nie jest daleko :oczko_usmiech:
Pozdrawiam.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 08:40

kbw napisał(a):Spóźniona ale zachwycona fotkami!!!!!! Super


Dziękuję za "odwiedziny". Miło mi, że Ci się podobają. Zapraszam do innych wątków.
Pozdrawiam. :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 08:42

agata26061 napisał(a):też trochę późno zawitałam ale wszystko przeczytałam :)


Nigdy nie jest za późno. Fajnie, że tu zajrzałaś. Bardzo mi miło.
Zapraszam do innych moich relacji - już tradycyjnie. :lol:
- Wojtek
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 07.04.2013 09:34

iwwoj -wierze ci na slowo :P
Gdybys mogl pomoc i umiejscowic mi na mapie :" kraljičina plaža nin"

dziekuje :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 10:09

fire napisał(a):iwwoj -wierze ci na slowo :P
Gdybys mogl pomoc i umiejscowic mi na mapie :" kraljičina plaža nin"
dziekuje :papa:

Cytat za : http://www.adriagate.com/pl/plaze-chorw ... aguna.aspx
"Dalmacja Północna, Riwiera Zadar, Nin
Vrsta plaže: Piaszczysta
Plaża Ninska Laguna, znajduje się w małym, historycznym mieście Nin. Jest jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych plaż zarówno wśród miejscowych jak i turystów.
Jest to przepiękna plaża piaszczysta z niesamowitym widokiem na góry. Plaża jest jeszcze znana pod nazwą „Kraljičina plaža“, jest idealna dla rodzin z dziećmi ze względu na płyciznę oraz zawsze wyższą temperaturę morza.
Plaża jest wyposażona w prysznice, WC i przebieralnie a na miejscu można też wypożyczyć leżaki i parasole. Dodatkową ciekawostką w tym miejscu jest lecznicze błoto.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą zagrać w siatkówkę, badmintona itp. lub spróbować swoich sił w kitesurfingu."

Tak więc, to chyba jedyna plaża usytuowana na lagunie. To ta, na której i my bywaliśmy. Jest ona, patrząc na mapę, na północy Ninu. Dojście od strony miasta i naszego osiedla z ul. Primorską jest proste i mało wyczerpujące. Jeśli chodzi o drogę z osiedla, położonego po drugiej stronie miasteczka - wydaje się, że trzeba przejść przez zabytkowe centrum lub udać się na nią od strony północnej.
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 09.04.2013 05:32

Dzieki :) wyszukalam taka mapke, troszke mi rozjasnia http://www.ninskalaguna.hr/en-EN/campin ... ap-of-nin/
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 01.05.2013 11:13

fire napisał(a):iwwoj -wierze ci na slowo :P
Gdybys mogl pomoc i umiejscowic mi na mapie :" kraljičina plaža nin"

dziekuje :papa:

Znowu mnie to przyciaglo jak magnez, jeszcze raz ogladam i czytam relacje :oops:
www.nin.hr i wiele moich pytan znalazlam tam odpowiedzi...chocby plan miasta i plaze :hut:

http://www.nin.hr/hr/nin/plan-grada

U mnie za oknem sniezy lekko....twoje fotki iwwoj maja dla mnie tyle slonca, ze b.milo sie powraca na twoja relacje ,pozdrawiam
fire :oczko_usmiech:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 01.05.2013 17:25

fire napisał(a):
fire napisał(a):iwwoj -wierze ci na slowo :P
Gdybys mogl pomoc i umiejscowic mi na mapie :" kraljičina plaža nin"
dziekuje :papa:

Znowu mnie to przyciaglo jak magnez, jeszcze raz ogladam i czytam relacje :oops:
http://www.nin.hr i wiele moich pytan znalazlam tam odpowiedzi...chocby plan miasta i plaze :hut:
http://www.nin.hr/hr/nin/plan-grada
U mnie za oknem sniezy lekko....twoje fotki iwwoj maja dla mnie tyle slonca, ze b.milo sie powraca na twoja relacje ,pozdrawiam
fire :oczko_usmiech:


Dzięki za ponowną wizytę. Powiem szczerze - wakacji nie mogę się już doczekać. Jeszcze tylko maj, czerwiec, lipiec i na początku sierpnia powita nas Jadran. :oczko_usmiech:

Pozdrawiam, Wojtek. :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 11.05.2013 20:15

Skoro w relacji z Marušici dodałem trochę wiosny w kolorach, muszę to zrobić i tu.
Załączniki:
_DSC8249.JPG
_DSC8241.JPG
_DSC8235.JPG
_DSC8233.JPG
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 11.05.2013 21:28

Nowy Tamron w akcji :lol:
Załączniki:
_DSC8248.JPG
_DSC8284.JPG
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 13.05.2013 14:34

fire napisał(a):Hei:)
iwwoj z wielkim zainteresowaniem przeczytalam i obejrzalam twoja relacje.
Troche sie boje ,ze psuje ci twoj wlasny watek, ale ryzyk fizyk, najwyzej mnie przegonisz.
Prawda taka, ze zamarzyl nam sie piasek i slonce i lecimy po raz pierwszy na 1 tydz do Chorwacji na przelomie czerwca i lipca(25.06-02.07). Apartament zaklepany, zaliczka zaplaciona przez strone casamundo( zero orientacji w terenie wiec wybralam taka opcje z mysla, ze jest rzetelna informacja i domek naprawde tam stoi , a nie tylko na zdjeciu sie prezentuje) i wlasnie w Ninie....od kilku dni szarga mna jakas niepewnosc czy dobrze zrobilam wlasnie tam sie lokujac. Lecimy w skladzie 4 osoby ja i maz oraz 12 letni syn i 15 letnia corka.
Ze wzgledu na to ,ze nie cierpie dlugich samochodowych podrozy, a co roku i tak jedna odbywamy( okolo 24 godziny w podrozy ), to pomyslam : bedzie krocej do Kroatii i tak sobie wymyslilam,ze nie bedziemy tyllleee jechac tylko leciec, ryanair , loty tylko we wtorki ... czyli Wroclaw- Zadar, potem auto z wypozyczalni i kwaterowanie w Nin.
Jesli moge pozawracac ci glowe i pozadawac kilka pytan , jakie mi kolacza po glowie, to bylabym bardzo zadowolona jesli zgodzisz sie poswiecic mi troche czasu i na nie odpowiedziec. Dziekuje z gory:)
Mozliwe, ze wydadza sie troche smieszne i glupiutkie.
1. Czy komary nas tam znajda?
2.Czy plaza i woda jest oznakowana w jakis sposb od tzw blota,nie chce isc z zamierzeniem pochlapania sie w wodzie i wyjsc utaplana w blocku, jesli juz ,to pojde tam wiedzac tak chce w bloto;)
3.Jedzenie, chcemy jesc " na miescie " obiado-kolacje", sniadania sami z produktow zakupionych na miejscu.
Przykladowa cena jesli pamietasz jakiegos dania w miejscowych konobach?( chyba tak sie to nazywa?)
Czy sa jakies sklepiki...(aha zapominalam dodac nasz apartamnet jest na ulicy Kninska 3, patrzac na google , widze oddalony jakos 300-400m sklepik chyba, mysle, ze swieze bulki ,mleko jakis zloty ser czy kawalek kieblasy miejscowej jest do dostania tam.)
Co ja jescze chcialam...poczekam czy bedzie odzew potem popytam jesli bedzie taka mozliwosc jeszcze;)
pozdrawiam
fire



Co do casamundo to potwierdzam ich rzetelność, nie reklamuję tej firmy, uważam, że najlepszą formą znalezienia noclegu jest szukanie przez osoby, które faktyczne były w danym miejscu i mogą potwierdzić jakość oferowanych usług.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 13.05.2013 18:50

Potwierdzam, wydaje się, że zdanie się na opinie innych mogą pomóc w wyborze dobrego miejsca. Tak było w przypadku Marušići i willi PIMM, które stały się naszym pierwszym wyborem w CRO.
Z kolei na wakacjach we Włoszech, po drugiej stronie Adriatyku, mieszkaliśmy w amartamencie wynajętym za pośrednictwem Interhome.

Pozdrawiam. Wojtek
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 25.06.2013 20:11

Jak widzę, Marušići wysuwają się na pierwsze miejsce, a przecież i Nin jest wart zobaczenia.
Udanych wakacji. :papa:
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 28.06.2013 20:42

Nin jest fajniutki :) szkoda tylko , ze wycieli pinie przy koscile sv.Nikola...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nin i okolice 2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone