Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin i okolice 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.01.2013 23:28

Zapraszam teraz do obejrzenia i przeczytania relacji z wakacji w roku 2010 z Marusici. :D
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 23.01.2013 23:33

Bardzo fajne zdjęcia, no i kilka miejsc, do których nie udało mi się dotrzeć. Pozdrawiam! :)
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 03.02.2013 16:09

Teraz Turcja Egejska. Zapraszam do śledzenia wątku. :lol:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1727
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 04.02.2013 03:33

Odwiedziłeś moją relację z Tribunja i innych miejsc - w tym Ninu - to ja tutaj z rewizytą :hut:

Miła rodzinna relacja z Ninu, który i mi bardzo się podoba, i z Pagu, do którego poczułem zachętę :D
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 04.02.2013 07:36

Zachęcona relacją z Turcji zajrzalam i tu.
Fajnie się ogląda. Piękne fotki robisz .
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 06.02.2013 12:29

witaj, czy możnaby prosić o jakieś namiary na waszą kwaterę w NIN? może być na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 06.02.2013 18:35

indicolite napisał(a):witaj, czy możnaby prosić o jakieś namiary na waszą kwaterę w NIN? może być na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Proszę bardzo oto on

Magaš Dragica i Niko http://www.nin.hr/hr/smjestaj/privatni-smjestaj/4Magaš Dragica i Niko, Primorska 21
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 06.02.2013 19:57

dziękuję bardzo, a napisz mi jeszcze proszę do jakiej plaży dojdzie się idąc ulicą primorska?
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 06.02.2013 21:49

indicolite napisał(a):dziękuję bardzo, a napisz mi jeszcze proszę do jakiej plaży dojdzie się idąc ulicą primorska?


Witaj!
Opiszę Ci jaką plażę my wybieraliśmy. Wychodząc z ul. Primorskiej, od razu jest się właściwie na plaży, bowiem wzdłuż niej biegnie uliczka dojazdowa do Primowskiej. My szliśmy trochę bardziej w lewo, jakieś drugie tyle, ile szliśmy Primorską. Docieraliśmy na plażę na cyplu mierzei. Z jednej strony mieliśmy Jadran i widok na Velebit (łagodne zejście do morza z mnóstwem muszli do łowienia), a z drugiej płytką lagunę (płytką na kilkanaście cm - góra do kolan) gorącą wodą , błotnymi sadzawkami (basenikami) i widokiem na Nin. Część od strony Velebitu łagodne zejście do morza, piasek - właściwie popływać można po przejściu ze 200 m. Polecam to miejsce, tu bowiem przebywa większość plażowiczów, choć przeludnienia na plaży nie było. Zawsze z jednej strony lub drugiej można było zająć sensowne miejsce.
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 06.02.2013 21:59

dzięki na tą stronkę z zakwaterowaniem - wysłałam już kilkanaście meili w sprawie apartamentów i zobaczymy
ale gdzieniegdzie (gdzie mają strony www) widzę że lipiec i sierpień już zarezerwowany :? zobaczymy czy cos się trafi, obejrzałam dokładnie mapkę i widzę że chodziliście w takim razie w stronę tego cypla,

a w jakim byliście miesiącu?
ja myślę albo początek lipca albo koniec sierpnia
w czerwcu nie mam pojęcia jaka może być pogoda (a wtedy znalazły by się apartamenty nawet za 40euro) więc się zastanawiam :roll:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 06.02.2013 23:12

indicolite napisał(a):dzięki na tą stronkę z zakwaterowaniem - wysłałam już kilkanaście meili w sprawie apartamentów i zobaczymy
ale gdzieniegdzie (gdzie mają strony www) widzę że lipiec i sierpień już zarezerwowany :? zobaczymy czy cos się trafi, obejrzałam dokładnie mapkę i widzę że chodziliście w takim razie w stronę tego cypla,

a w jakim byliście miesiącu?
ja myślę albo początek lipca albo koniec sierpnia
w czerwcu nie mam pojęcia jaka może być pogoda (a wtedy znalazły by się apartamenty nawet za 40euro) więc się zastanawiam :roll:


W Ninie byliśmy od 21 lipca 2012 do 4 sierpnia 2012. Środek sezonu, więc i takie ceny.
W tym roku Drasnice na Riwierze Makarskiej. Dom nad morzem - 10 m od plaży. Chyba fajnie będzie. :lol:
indicolite
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) indicolite » 12.02.2013 09:40

dziękuję za pomoc - udało mi sie znaleźć kwaterę :) wydaje mi się że za całkiem fajną cenę, na ulicy Dalmatinskiej (niedaleko Primorskiej) także dzięki bardzo :)
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 12.02.2013 18:46

indicolite napisał(a):dziękuję za pomoc - udało mi sie znaleźć kwaterę :) wydaje mi się że za całkiem fajną cenę, na ulicy Dalmatinskiej (niedaleko Primorskiej) także dzięki bardzo :)


Życzę udanych wakacji nad Jadranem. :papa:
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 18.02.2013 16:57

Właśnie rozpocząłem nowy wątek, opisujący wakacje po włoskiej stronie Jadranu.

Zapraszam do czytania relacji p.t. "Po drugiej stronie Adriatyku - Alba Adriatica" w dziale "Jak nie Chorwacja to ...???".
Mam nadzieję, że dołączycie do czytających i oglądających.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.02.2013 17:57

No nieźle!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nin i okolice 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone