Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najlepsze miejsce dla rodziny z dziećmi na wyspie Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2016 17:24

Witam ja byłem w Baśce w sezonie i dało się wytrzymać. Polecam Baśkę.Zarok jest troszkę z boku więc tam może być troszkę spokojniej :)
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 17:34

czyli polecil bys baske na wakacje z dzieckiem?? a jak plaze? jest kilka... marzy mi sie troszke szersza i taka blekitna.... hehe to dobry kierynek? :)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 21.05.2016 13:54

Klimat Baski jest jak dla mnie rewelacyjny. Dla tych co chcą imprezowac. I dla rodzin z dziećmi też. Dużym atutem jest deptak przy plaży można wszystkie zachcianki dzieciaków zaspokoić :D są zjeżdżalnie. Więc dzieci nie będą się nudzić. A jak pojedziesz do małej miejscowości to plusem jest spokój ale ile dzieci będą robić to samo na plaży. Jak nic oprócz wody nie będzie. Wiesz ja mówię bardziej pod swoim kontem bo mój syn ma 6 lat więc dla niego atrakcji musi być dużo ;-) nie usiedzi w jednym miejscu. Pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 21.05.2016 13:57

Co do plaży jest wystarczająco szeroka. Nawet jak było dużo ludzi to tak zawsze znaleźliśmy miejsce ;-)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 21.05.2016 14:50

Z ciekawosci przeglądałem ceny apartamentów w Basce i w sezonie wychodzi bardzo drogo. W Baskiej Vodzie płace z 2+1 w lipcu 50 euro-tutaj w tej cenie nic nie namierzyłem .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2016 15:02

anubis2423 napisał(a):Co do plaży jest wystarczająco szeroka. Nawet jak było dużo ludzi to tak zawsze znaleźliśmy miejsce ;-)



Ludzi jest tam mrowie 8)
Kwestia gustu
Ja byłbym wykończony, gdybym tam wypoczywał tydzień albo dłużej , człowiek obok człowieka
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 23.05.2016 08:53

Lednice napisał(a):
anubis2423 napisał(a):Co do plaży jest wystarczająco szeroka. Nawet jak było dużo ludzi to tak zawsze znaleźliśmy miejsce ;-)



Ludzi jest tam mrowie 8)
Kwestia gustu
Ja byłbym wykończony, gdybym tam wypoczywał tydzień albo dłużej , człowiek obok człowieka


Zdjęcie wykonane 8 lipca 2014 - a więc przed wysokim sezonem. Ja sobie wypoczynku z dzieckiem w takim tłumie nie wyobrażam, ale każdy ma swoje upodobania...
Obrazek
lucjo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucjo » 08.06.2016 17:46

Witam wszystkich, kiedyś przeglądałem forum i było mi bardzo pomocne w podróżach do Chorwacji ale dopiero teraz postanowiłem się zalogować bo mam wyzwanie przed sobą i tak pomyślałem, że może znajdzie się osoba która coś dopomoże. Byłem do tej pory w cro 2 razy w 2009 w rejonie Trogiru i Puli, później w 2013 w Podgorze, teraz z 2 letnim synkiem i czwórką znajomych chcemy pojechać na wyspę KRK i tak celuję w Baske, problem w tym, że chcemy pojechać w drugiej połowie lipca. Szukam jakiegoś apartamentu ale ciężko mi coś znaleźć na 6 osób dorosłych i bobasa, do tej pory jeździliśmy w ciemno i tam gdzie nam się podobało zostawaliśmy, niestety z synkiem nie chcę podejmować takiego ryzyka. Tak, że jak ktoś może podesłać namiar na fajny nocleg to bardzo proszę.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Najlepsze miejsce dla rodziny z dziećmi na wyspie Krk - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone