Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.06.2009 10:50

anjas napisał(a):Obrazek

Teraz już wiem jaki most widziałem z twierdzy.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 11:50

marsylia napisał(a):anjas i ja zasiadłam do czytelni, jest baaardzo miło, :D . Zasuwasz jak mały samochodzik :lol: , dopiero wróciłaś, a tu już relacja gotowa 8O - nie którzy jeszcze nie skończyli zeszłorocznej (czyt. ja) :oops:
Zaton wydaje się być bardzo interesujący, dużo atrakcji dla dzieci, fajnie.
Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy. :papa:


Witaj marsylia.
Cieszy mnie fakt, że tu zawitałaś i zainteresowała Cię moja skromna relacja.
Faktycznie zasuwam z opisem, "a nóż - widelec" komuś się przyda. :lol: :wink:. Ech... Chciałaby się znowu powrócić, tak fajnie jest w Cro.
Pewno połączysz ubiegłoroczną relację z teraźniejszą, :wink: W jesienne i długie zimowe wieczory będzie co czytać. :D
Życzę miłego dnia i wspaniałego urlopu.
:hut: :papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 15.06.2009 12:53

Widziałam, że dopiero się zaczęło, a tu już 7 stron do czytania :D

Gratulacje, że Ci się chce!!!!!!! :D

Urzekające te zachody, zwłaszcza ten przedburzowy z jednego z pierwszych odcinków!

Mam nadzieję, że przygód ze służbą zdrowia nie będzie.

A co do pogody... W 2005 w sierpniu, w Chorwacji, umierałyśmy z zimna. I to od tego czasu wszędzie zabieram śpiwór, polar i rękawiczki - niezależnie od miejsca przeznaczenia i prognoz pogody :lol:

Jeszcze raz gratuluję tempa i dziękuję za wyprawę! Jadę dalej z Tobą :D
larry123
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) larry123 » 15.06.2009 13:19

anjas napisał(a):
larry123 napisał(a):Wielu ludzi uważa, że najpiękniejszy zachód słońca na świecie można oglądać w Rovnij. Osobiście oglądałem i nie ma wątpliwości, że tak właśnei jest. :D Słońce odbija się od wody i pada na budynki. Widok godny zobaczenia....


Nigdy nie byłam w Rovinij.Wiem, że jest wielu, zauroczonych tym miasteczkiem i warto pomyśleć. Może na drugi rok?.... :D
Jeśli masz jakąś fotkę tego niesamowitego zachodu to wklej, chętnie zobaczę. :)


Fotki niestety nie mam, :( bo na tych wakacjach aparat zakończył swój żywot. :( Ale zdjęcia i tak nie oddadzą całego piękna tego niesamowitego widoku. :roll: :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 13:27

shtriga napisał(a):Widziałam, że dopiero się zaczęło, a tu już 7 stron do czytania :D

Gratulacje, że Ci się chce!!!!!!! :D

Urzekające te zachody, zwłaszcza ten przedburzowy z jednego z pierwszych odcinków!

Mam nadzieję, że przygód ze służbą zdrowia nie będzie.

A co do pogody... W 2005 w sierpniu, w Chorwacji, umierałyśmy z zimna. I to od tego czasu wszędzie zabieram śpiwór, polar i rękawiczki - niezależnie od miejsca przeznaczenia i prognoz pogody :lol:

Jeszcze raz gratuluję tempa i dziękuję za wyprawę! Jadę dalej z Tobą :D


Hej shtriga!

Oj chce mi sie chce pisać, naładowała mnie tak pozytywnie Chorwacja. :lol:
Przygód ze służbą zdrowia nie będzie, ale jeszcze o kilku opowiem. :wink:

Teraz to już nauczona jestem doświadczeniem z pogodą.Mówisz rekawiczki zabierasz?.... :D ...... Hm.... na przeszłość dobra rada! :D

Cieszę się, że podrózujesz razem ze mną. 8)
Pozdrawiam.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 13:29

larry123 napisał(a):... zdjęcia i tak nie oddadzą całego piękna tego niesamowitego widoku. :roll: :wink:


Masz rację!
Film i zdjęcia to nie to. co zobaczyć na własne oczy. :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 15.06.2009 14:06

Ja wiedziałam, że tak będzie....:wink: :D że ja sobie na kilka dni wyjadę, a Ania w tym czasie zacznie nadawać :D. I teraz zamiast doprowadzać mieszkanie do normalności "powyjazdowej", rzuciłam odkurzacz w kąt, udaję, że nie widzę sterty ciuchów, które należałoby wyprać, i nadrabiam zaległości :D :D :D

Aniu - kemp świetny, dużo atrakcji dla dzieciaków (Karolcia pewnie nie miała czasu się nudzić :D ). No i trzymam za Ciebie kciuki :D :D :D

pozdrawiam serdecznie
i czekam na cdn
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 14:19

Tymona napisał(a):Ja wiedziałam, że tak będzie....:wink: :D że ja sobie na kilka dni wyjadę, a Ania w tym czasie zacznie nadawać :D. I teraz zamiast doprowadzać mieszkanie do normalności "powyjazdowej", rzuciłam odkurzacz w kąt, udaję, że nie widzę sterty ciuchów, które należałoby wyprać, i nadrabiam zaległości :D :D :D

Aniu - kemp świetny, dużo atrakcji dla dzieciaków (Karolcia pewnie nie miała czasu się nudzić :D ). No i trzymam za Ciebie kciuki :D :D :D

pozdrawiam serdecznie
i czekam na cdn


No właśnie kogoś mi brakowało. :D.... Tak myślałam, że dzisiaj się odezwiesz, bo pewno gdzieś wyjechałaś.

Cieszę się, że również Tobie się podoba. Tak sobie myślałam czy pisać? Ludzie nie takie cuda w Chorwacji podziwiają. Ale co tam.... Kemp super dla rodzin z bobasami i trzeba zachęcić część społeczeństwa. :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 14:27

SVIBANJ napisał(a):
Plany sa już dopiete w 99 %. Najpierw kilka dni okolicach Zadaru i tutaj obowiazkowo organy morskie i wspomniana przez Ciebie instalacji ku czci słońca.Obie te niezwykłości widziałem na filmach i teraz mam nadzieje zobaczyć je na własne oczy i uszy :D . Tak wiec Twojego opisu wycieczki do Zadaru nauczyłem sie prawie na pamięć.
Potem kilka dni na Hvarze. Tutaj będe podróżował "śladami Maslinki " :D
W tzw. międzyczasie wycieczki po dalszej okolicy (Mostar :!: )
Mam nadzieję,że wszystko potoczy sie zgodnie z planem :D
A na razie wrócmy do Twojej relacji.Czekam niecierpliwie na dalszy ciąg okraszony zdjęciami , oczywiście :D


Masz super plany i pewno w 100% się spełnią! :D
Mam nadzieję, że może się pokusisz po powrocie na relację? :-) Już masz pierwszą wierną czytelniczkę. 8)
Miło mi, że mogłam w czymś pomóc. Teraz, kiedy piszę znowu chciałabym do Zadaru. Tyle jeszcze nie widziałam. A miasto piękne......

Hvar też mnie kusi. Chodzi za mną taki pomysł, by pojechać na obóz nauki nurkowania, ale ciiii...może kiedyś.
Pozdrawiam ciepło
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 15.06.2009 14:34

I ja się dosiadam jako spóźnialska :oops:
Czytam , oglądam i podziwiam, super anjas, czekam na cdn
Pozdrawiam Cię serdecznie :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 15.06.2009 14:41

anjas napisał(a): Tak sobie myślałam czy pisać? Ludzie nie takie cuda w Chorwacji podziwiają. Ale co tam.... Kemp super dla rodzin z bobasami i trzeba zachęcić część społeczeństwa. :wink:


Pewnie, że pisać :D Według mnie relacje są nie tylko po to, żeby opisywać możliwości, jakie daje dany kraj ( od tego są przewodniki), ale także (a dla mnie przede wszystkim - podejrzewam, że jeszcze kilka osób się znajdzie) po to, żeby zobaczyć coś okiem subiektywnym, poznać czyjś punkt widzenia, sposób patrzenia na rzeczywistość (także wakacyjną) itp.
A co do zachęcania - Aniu Ty cała sobą pokazujesz, że można :D

:D :D :D

p.s. W kwestii formalnej - Ja poproszę o zdjęcie naszej drugiej koleżanki forumowiczki, która także uczestniczyła w wyprawie :D :D :D
Dorota - nie daj się prosić :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.06.2009 14:57

Tymona napisał(a):W kwestii formalnej - Ja poproszę o zdjęcie naszej drugiej koleżanki forumowiczki, która także uczestniczyła w wyprawie :D :D :D
Dorota - nie daj się prosić :D



Hm.... niestety nie wyraża zgody.:(
Chyba, ze do wieczora się namyśli.....
Musi się zgodzić, bo mam tylko jedno zdjęcie, które chciałabym zamieścić w relacji i to koniecznie.
:lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.06.2009 15:04

anjas napisał(a):
Tymona napisał(a):W kwestii formalnej - Ja poproszę o zdjęcie naszej drugiej koleżanki forumowiczki, która także uczestniczyła w wyprawie :D :D :D
Dorota - nie daj się prosić :D



Hm.... niestety nie wyraża zgody.:(
Chyba, ze do wieczora się namyśli.....

:lol:


Dorota :!: Dorota :!: Dorota :!:
:D :papa:
Eewwaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eewwaa » 15.06.2009 15:15

Relacja Superowa!!!
Czekam z niecierpliwościa na cd!!! :lol:
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 15.06.2009 15:57

Piękna relacja, czytam i wspominam moja przygoda z Chorwacją rozpoczęła się właśnie i Zadarze, Szybeniku i Paklenicy. Pozdrawiam gorąco. :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone