Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marina-Trogir dobry wybór?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aja2121
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.03.2010
Marina-Trogir dobry wybór?

Nieprzeczytany postnapisał(a) aja2121 » 16.08.2012 08:53

Mam propozycje noclegu za 37 euro, 2 os., sypialnia z aneksem plus łazienka. Radzicie się decydować? Miejscowość jest ok? termin 20 - 26, pierwszy tydz. tam, drugi tydz. bedziemy się przemieszczac. Doradzcie proszę.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 19.08.2012 22:20

cześć

moim zdaniem - warto. Choć dodatkowymi czynnikami sa na przykład odległośc od centrum, czy tez od plaży..
Miejscowośc Marina leżącana półnooc od Trogiru w strone Primostenu jest w porzadku.. spokojna cicha i ustronna. A w kwestii Trogiru.. to tak jak by kogos pytać czy warto zobaczyć Rzym.. :) Spedzilismy w tym roku dwa tygodnie w Trogirze. Piekne miasteczko :) Nie bez powodu nazwyane drugą Wenecją.
Nasa relacja jest tu: naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html

Pozdrawiamy

cronaturki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 23:29

aja2121 napisał(a):Mam propozycje noclegu za 37 euro, 2 os., sypialnia z aneksem plus łazienka. Radzicie się decydować? Miejscowość jest ok? termin 20 - 26, pierwszy tydz. tam, drugi tydz. bedziemy się przemieszczac. Doradzcie proszę.


Jeśli drugi tydzień w innym miejscu, to Marina nad "morskim jeziorem" może być :oczko_usmiech:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.08.2012 08:44

Marina?
Fatalny wybór. :?
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 20.08.2012 16:04

Marina ujdzie, ale Vinisce nieopodal fajniejsze ;)
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 21.08.2012 08:31

Dla mnie to też nietafiony wybór. Tak jak napisał Janusz....."morskie jezioro". Otwartego morza nie widać bo miejscowość leży w głebokiej zatoce, w większości przy samej drodze, mało urokliwe krajobrazy ale....co kto lubi
opicasso
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) opicasso » 25.07.2016 22:21

trogir dużo miejsc do zwiedzania - polecam
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 25.07.2016 22:32

Nie polecam Mariny, poczytaj na forum - już wiele osób wyrażało swoją opinię :-) ja na swoje nieszczęście pierwsze wakacje spędziłam w Marinie, jak zobaczysz inne miejsca, to zrozumiesz, że to nie to :-) za to Trogir jak najbardziej jest wart uwagi :-)
loczek1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 31.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) loczek1 » 06.08.2017 20:41

Jesli ktoś będzie w drugim tygodniu się przemieszczał to nie widzę przeszkód by na tydzień zatrzymać się w Marinie - byłem i same pozytywy po pierwsze super baza wypadowa do Trogiru, Splitu Na KRKA, Sibenik czy Primosten - wszedzie rzut beretem, po drugie tania kwatera a po trzecie będzie ktoś miał porównanie być nad zatoką i otwartym morzem

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Marina-Trogir dobry wybór?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone