Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mała spokojna miejscowość w pasie Sibenik - Makarska

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 10.10.2014 11:22

papse napisał(a):Jak szukasz spokoju i kameralnej plaży w zatoczce to polecam Stupin Čeline koło Rogoźnicy.
My wrócimy tam z pewnością :)


Popieram, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Plaża długo płytka, drobne kamyczki, prawie pusta ;-) Niedaleko spacerkiem do centrum Rogoźnicy...Nam pod dom przywozili pieczywo, i ta cisza wieczorna....
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.10.2014 12:11

tomkarol napisał(a):a jak wypada Stara Baśka na wyspie Krk w porównaniu np: z Mimice, Marusici. Na zdjęciach widać, że plaże niczego sobie.


Ostrzegam. Jeśli masz na myśli tę piękną plażę to żeby do niej dojść - albo inaczej - żeby z niej wrócić to trzeba się mocno spocić, stromizna (no i problem z parkingiem).
tomkarol
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkarol » 10.10.2014 14:30

bardziej myślałem o plażach w samej miejscowości. Ze zdjęc widać, że są zlokalizowane wśród niedużych skałek. A co do tych "ładnych" to czytałem relacje i wiem, że kawałeczek drogi jest.
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 05.11.2014 22:47

Byłam w Starej Basce - polecam!
Tu możecie zerknąć na moje foty:
https://plus.google.com/u/0/photos/1069 ... 7046659009
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 29.11.2014 14:43

tomkarol napisał(a):a jak wypada Stara Baśka na wyspie Krk w porównaniu np: z Mimice, Marusici. Na zdjęciach widać, że plaże niczego sobie.


bardzo tłoczno
Zielona_27
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.12.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielona_27 » 02.12.2014 15:23

Cromaniak66 napisał(a):Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach ( z dala od wielkich apartamentowców), a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary

Ja proszę o namiary na te apartamenty -> adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Łukasz&Gosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz&Gosia » 02.12.2014 21:58

Jaką miejscowość polecicie na pierwszy raz w Chorwacji. Z żoną wybieramy się od paru lat, ale zawsze coś staneła nam na przeszkodzie ale w najbliższe wakacje na bank musimy w końcu na własne oczy zobaczy ten piękny kraj. Myśleliśmy nad okolicami Rogozinicy albo okolice Makaraskiej, Brela, Pisak itp. Zależy nam na ciszy i spokoju, ale też żeby było gdzie pójść wieczorem na kolacje posłuchać muzyki na żywo. Polećcie coś, proszę :)

i proszę o namiary na ewentualne apartamentu godne polecenia najlepiej nad samym morzem a jeszcze cudowniej z prywatną plażą:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 03.12.2014 23:07

Polecam Pisak i willę Antares, nad samym morzem, prywatna plaża, widoki z balkonu niesamowite.
Byliśmy w tym roku i bardzo nam się podobało.
Gdyby coś to pisz na pw.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 04.12.2014 23:26

Łukasz&Gosia napisał(a):Jaką miejscowość polecicie na pierwszy raz w Chorwacji. Z żoną wybieramy się od paru lat, ale zawsze coś staneła nam na przeszkodzie ale w najbliższe wakacje na bank musimy w końcu na własne oczy zobaczy ten piękny kraj. Myśleliśmy nad okolicami Rogozinicy albo okolice Makaraskiej, Brela, Pisak itp. Zależy nam na ciszy i spokoju, ale też żeby było gdzie pójść wieczorem na kolacje posłuchać muzyki na żywo. Polećcie coś, proszę :)

i proszę o namiary na ewentualne apartamentu godne polecenia najlepiej nad samym morzem a jeszcze cudowniej z prywatną plażą:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Cześć,
jeśli szukacie ciszy i spokoju to polecam miejscowośc Zecevo k. Rogoźnicy i te apartamenty , o które wyżej pyta "Zielona_27" .Oprócz tych w/w mam namiary na małe apt. dla dwóch lub trzech osób . Na kolację przy muzyce na żywo mozna sie wybrac do pobliskiego hotelu Life ( wpisz w google "hotel life Rogoźnica ")
Daj znac jak Was to interesuje , prześlę namiary.Pozdrawiam :-)
marmed
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marmed » 06.12.2014 13:52

Witam,
w związku z tym, że to mój pierwszy post Witam Serdecznie Wszystkich.
Prośba do Cromaniaka66 i falco.v o namiary na apartamenty , wybieram się w czerwcu tylko z żoną a ciężko mi znaleźć coś dla 2 osób.

marmed(@)onet.eu

Dzięki
Ostatnio edytowano 06.12.2014 21:01 przez marmed, łącznie edytowano 1 raz
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 06.12.2014 18:47

marmed napisał(a):Witam,
w związku z tym, że to mój pierwszy post Witam Serdecznie Wszystkich.
Prośba do Cromaniaka66 i falco.v o namiary na apartamenty , wybieram się w czerwcu tylko z żoną a ciężko mi znaleźć coś dla 2 osób.


Podaj proszę maila to prześle Ci namiary i fotki z opisem
Łukasz&Gosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz&Gosia » 06.12.2014 22:14

Cromaniak66 napisał(a):
Łukasz&Gosia napisał(a):Jaką miejscowość polecicie na pierwszy raz w Chorwacji. Z żoną wybieramy się od paru lat, ale zawsze coś staneła nam na przeszkodzie ale w najbliższe wakacje na bank musimy w końcu na własne oczy zobaczy ten piękny kraj. Myśleliśmy nad okolicami Rogozinicy albo okolice Makaraskiej, Brela, Pisak itp. Zależy nam na ciszy i spokoju, ale też żeby było gdzie pójść wieczorem na kolacje posłuchać muzyki na żywo. Polećcie coś, proszę :)

i proszę o namiary na ewentualne apartamentu godne polecenia najlepiej nad samym morzem a jeszcze cudowniej z prywatną plażą:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Cześć,
jeśli szukacie ciszy i spokoju to polecam miejscowośc Zecevo k. Rogoźnicy i te apartamenty , o które wyżej pyta "Zielona_27" .Oprócz tych w/w mam namiary na małe apt. dla dwóch lub trzech osób . Na kolację przy muzyce na żywo mozna sie wybrac do pobliskiego hotelu Life ( wpisz w google "hotel life Rogoźnica ")
Daj znac jak Was to interesuje , prześlę namiary.Pozdrawiam :-)



Super :) dzięki za informację :) jak możesz to mi też podeślij namiary :) Pozdrawiam :)
marmed
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marmed » 06.12.2014 23:29

Cromaniak66 napisał(a):
marmed napisał(a):Witam,
w związku z tym, że to mój pierwszy post Witam Serdecznie Wszystkich.
Prośba do Cromaniaka66 i falco.v o namiary na apartamenty , wybieram się w czerwcu tylko z żoną a ciężko mi znaleźć coś dla 2 osób.


Podaj proszę maila to prześle Ci namiary i fotki z opisem


marmed(@)onet.eu
aleksander76
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksander76 » 09.12.2014 13:45

Ja również wybieram się na Cro w lipcu i potrzebuję namiary na domek dla 2 rodzin 4 osoby dorosłe i 4 dzieci /7,8,13,14 lat/
Najlepiej jakaś spokojna miejscowość niedaleko Makarskiej , Baska Woda , może Rogoźnica ...
Proszę o jakieś namiary, stronka, e`mail
Dziękuję Olek adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aleksander76
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksander76 » 11.12.2014 08:00

viltob08 napisał(a):
papse napisał(a):Jak szukasz spokoju i kameralnej plaży w zatoczce to polecam Stupin Čeline koło Rogoźnicy.
My wrócimy tam z pewnością :)


Popieram, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Plaża długo płytka, drobne kamyczki, prawie pusta ;-) Niedaleko spacerkiem do centrum Rogoźnicy...Nam pod dom przywozili pieczywo, i ta cisza wieczorna....



Proszę o jakieś namiary na pv
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mała spokojna miejscowość w pasie Sibenik - Makarska - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone