Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
patiiii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.02.2013
mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) patiiii » 20.02.2013 21:34

Witam, w te wakacje planuje się wybrać gdzieś w okolice Split - Makarska, poszukuje jakiejś małej miejscowości z uroczymi widokami i plażami. W tamtym roku byłam na Pag w miejscowości Zubovići gdzie było spokojnie, a przede wszystkim uroczo. Tym razem wybór padł na dalszą wyprawę lecz nie ma konkretnej decyzji dokąd. proszę pomóżcie.
pozdrawiam.
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 20.02.2013 21:37

Jeżeli urocze plaże i do tego niezatłoczone, a na dodatek piękne widoczki, to polecam Brist.:D
patiiii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) patiiii » 20.02.2013 21:54

Miken77 - a jakieś fajne apartamenty polecasz?
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 21.02.2013 10:02

Ja mieszkałem w apartmani "Lora". Wpisz w google, tam znajdziesz opis, ceny i zdjęcia. Dom znajduje się w pierwszej linii brzegowej, w zasadzie na samej plaży. Gospodyni bardzo miła i komunikatywna, udziela wszelkich informacji. Brist to mała mieścina, ale bardzo urocza i pomimo tego, ze jest mała, znajdziesz w niej wszystko co potrzebne, tzn. konoba, dyskoteka, jakieś trampoliny dla dzieciaków, dwa sklepiki spożywcze, pekara, świeże owoce i warzywa na straganiku, codziennie rano rybki prosto z łodzi. A do tego spokój, na plaży nie siedzi d... na d... :D , piękne widoki itd. A jeśli zapragniesz atmosfery bardziej miejskiej, to promenadą wzdłuż brzegu dojdziesz w 20 minut spacerem do Gradacu :D
mamma
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamma » 21.02.2013 10:43

witaj,
ja kilka razy byłam w Sevidzie. Jest to mała, spokojna miejscowość między Primosten a Trogirem. Jeździliśmy tam do apartamentu przy samym morzu. Wychodzisz z domu i jesteś na plaży. Niewielu turystów, jeden sklep,stragan z owocami.Bardzo nam się tam podobało. Jeśli jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na kwaterę. W tym roku postanowiliśmy zmienić kierunek i po licznych poszukiwaniach wybraliśmy Marusici. Z relacji osób które tam były podobno też spokojna miejscowość z pięknymi plażami. Mam klika namiarów na Marusici.Szukając kwatery dostałam klika propozycji z których jedną wybrałam a resztę mogę przekazać.Pozdrawiam
patiiii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) patiiii » 21.02.2013 13:24

Miken77 napisał(a):Ja mieszkałem w apartmani "Lora". Wpisz w google, tam znajdziesz opis, ceny i zdjęcia. Dom znajduje się w pierwszej linii brzegowej, w zasadzie na samej plaży. Gospodyni bardzo miła i komunikatywna, udziela wszelkich informacji. Brist to mała mieścina, ale bardzo urocza i pomimo tego, ze jest mała, znajdziesz w niej wszystko co potrzebne, tzn. konoba, dyskoteka, jakieś trampoliny dla dzieciaków, dwa sklepiki spożywcze, pekara, świeże owoce i warzywa na straganiku, codziennie rano rybki prosto z łodzi. A do tego spokój, na plaży nie siedzi d... na d... :D , piękne widoki itd. A jeśli zapragniesz atmosfery bardziej miejskiej, to promenadą wzdłuż brzegu dojdziesz w 20 minut spacerem do Gradacu :D




Dziękuje za informację coraz bardziej się do tej miejscowości przekonuje :)


mamma napisał(a):witaj,
ja kilka razy byłam w Sevidzie. Jest to mała, spokojna miejscowość między Primosten a Trogirem. Jeździliśmy tam do apartamentu przy samym morzu. Wychodzisz z domu i jesteś na plaży. Niewielu turystów, jeden sklep,stragan z owocami.Bardzo nam się tam podobało. Jeśli jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na kwaterę. W tym roku postanowiliśmy zmienić kierunek i po licznych poszukiwaniach wybraliśmy Marusici. Z relacji osób które tam były podobno też spokojna miejscowość z pięknymi plażami. Mam klika namiarów na Marusici.Szukając kwatery dostałam klika propozycji z których jedną wybrałam a resztę mogę przekazać.Pozdrawiam



Z chęcią poproszę o namiary na kwaterę i w Sevidzie i w Marusici. Z góry bardzo dziękuje mój e-mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jeśli ktoś chętny mogę podzielić się namiarami na fajną kwaterę w Zubovići na wyspie Pag. To również mała spokojna miejscowość z pięknymi widokami, co prawda z kwatery do morza to około 100 metrów ale za to widok z tarasu prosto na morze... coś pięknego. Pokoje klimatyzowane, gustownie urządzone i przede wszystkim czysto. Gospodarz bardzo lubi turystów z polski i wielokrotnie częstował nas swoimi wyrobami - rakija, winko, sery oraz dostarczał nam z własnego pola figi i winogrona. W miejscowości również jest sklep, piekarnia i 3 knajpki gdzie można tanio i smacznie zjeść. Na plaży nie ma tłoku a mały lokal tuż przy plaży oferuje wyśmienite lody i drinki.
podo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) podo » 21.02.2013 20:18

patiiii napisał(a):
Miken77 napisał(a):Ja mieszkałem w apartmani "Lora". Wpisz w google, tam znajdziesz opis, ceny i zdjęcia. Dom znajduje się w pierwszej linii brzegowej, w zasadzie na samej plaży. Gospodyni bardzo miła i komunikatywna, udziela wszelkich informacji. Brist to mała mieścina, ale bardzo urocza i pomimo tego, ze jest mała, znajdziesz w niej wszystko co potrzebne, tzn. konoba, dyskoteka, jakieś trampoliny dla dzieciaków, dwa sklepiki spożywcze, pekara, świeże owoce i warzywa na straganiku, codziennie rano rybki prosto z łodzi. A do tego spokój, na plaży nie siedzi d... na d... :D , piękne widoki itd. A jeśli zapragniesz atmosfery bardziej miejskiej, to promenadą wzdłuż brzegu dojdziesz w 20 minut spacerem do Gradacu :D






mamma napisał(a):witaj,
ja kilka razy byłam w Sevidzie. Jest to mała, spokojna miejscowość między Primosten a Trogirem. Jeździliśmy tam do apartamentu przy samym morzu. Wychodzisz z domu i jesteś na plaży. Niewielu turystów, jeden sklep,stragan z owocami.Bardzo nam się tam podobało. Jeśli jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na kwaterę. W tym roku postanowiliśmy zmienić kierunek i po licznych poszukiwaniach wybraliśmy Marusici. Z relacji osób które tam były podobno też spokojna miejscowość z pięknymi plażami. Mam klika namiarów na Marusici.Szukając kwatery dostałam klika propozycji z których jedną wybrałam a resztę mogę przekazać.Pozdrawiam





Jeśli ktoś chętny mogę podzielić się namiarami na fajną kwaterę w Zubovići na wyspie Pag. To również mała spokojna miejscowość z pięknymi widokami, co prawda z kwatery do morza to około 100 metrów ale za to widok z tarasu prosto na morze... coś pięknego. Pokoje klimatyzowane, gustownie urządzone i przede wszystkim czysto. Gospodarz bardzo lubi turystów z polski i wielokrotnie częstował nas swoimi wyrobami - rakija, winko, sery oraz dostarczał nam z własnego pola figi i winogrona. W miejscowości również jest sklep, piekarnia i 3 knajpki gdzie można tanio i smacznie zjeść. Na plaży nie ma tłoku a mały lokal tuż przy plaży oferuje wyśmienite lody i drinki.


ja tez jestem chętna na namiary na te kwatery,mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
silllky
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) silllky » 21.02.2013 23:15

Witam,
Prosze o pomoc w poszukiwaniu apartamentów dla 3 rodzin + 4 dzieci (10,7,7,5) w okolicach Makarskiej termin 16/08-27/08, jakas miejscowosc nie duza ale też nie dziura (żeby można wieczorkiem przejśc na spacer na jakis deptak, centrum, itp). Czy ktos ma jakieś propozycje konkretnych apartamentów? Takich bez zaporowej ceny... moze jakis cały dom? czy ktoś kiedyś był w takim domu? co jest lepiej opłacalne- dom czy może jednak apartamenty?
Może jechać w ciemno?
Z góry dziękuję za pomoc :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 21.02.2013 23:39

rafik11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafik11 » 23.02.2013 22:54

podajcie mi namiary ne te dwie miejscowości, jadę na Chorwację pierwszy raz zbieram wszystkie informacje dotyczące tego wyjazdu. Namiary na te dwa miejsca też mi się przydadzą bo chcę jechać do jakiejś małej miejscowości, konkretnie jeszcze sam nie wiem gdzie ale jedno jest pewne to dalmacja środkowa lub południowa.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rafik11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.02.2013
Re: mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makar

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafik11 » 28.02.2013 23:53

dzięki informacjom podanym przez kolegę z forum zarezerwowałem apartament w Stanici, pobyt ostatni tydzień czerwca i pierwszy tydzień lipca. Tak więc odliczanie rozpoczęte :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
mała miejscowość z uroczymi plażami okolice Split -Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone